SİVAS Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SİVAS Garantili ve En iyi Medyum


SİVAS Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. SİVAS Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

14-03-2021

   Aycan Mermer - SİVAS

Konu:Aşk Muskası

Aslında benim hikayem çok büyük aşkla başladı. Çocukluğumdan beri sevdiğim insanla kavuşma günü bir düğün değil, peri masalıydı diyebiliriz. Evlendik ve çocuklarımız oldu ama aşkımız sevdiğim adamla dolu dizgin gidiyordu. Sonrasında kocamın uzun iş seyahatleri, şehir ve ülke dışı iş toplantıları, açılmayan telefonlar beni şüpheye düşürse de adatma durumunun söz konusu olmadığına kanaat getirdim ve bu eşimle bu durumu konuştuğumuzda benden soğuduğunu ve beni içten içe ne kadar sevse de artık eskisi gibi görmediğini söyledi. Her ne kadar böyle şeylere inanmasam da, annemin arkadaşı aracılığıyla gittiğim Deste Hoca bana elinden gelen desteği verdi. Eşimle aramın düzelmesinde büyük katkısı bulunan Deste Hocaya canı-ı gönülden dua ediyorum. Benim için yuvamın kurtulması hayati bir durumdu ve artık yapılacak bir şey kalmamıştı. Son çare olarak gittiğim Deste Hoca elinin şifasıyla kısa sürede sorunuma derman oldu. Deste Hoca ile karşılaştıran Allah’a şükürler olsun ve yaptığı aşk büyüsüyle eşimle artık eskisinden daha fazla birbirimize aşığız ve aramızdaki soğukluk yerini daha da tutkulu bir aşk bıraktı. Bu işler oldukça hassasiyet isteyen işler olduğu için kesinlikle güvenebileceğiniz bir yere gitmenizi tavsiye ediyorum. Sonuçta kalbinin temizliğine inanabileceğiniz ve insanlara gerçekten şifa olmak için bu işi yapan insanlarla bu yola çıkarsanız, benim gibi mutlu sona ulaşırsınız. Değerli hocamı sıkıntısı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.