OSMANİYE Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

OSMANİYE Garantili ve En iyi Medyum


OSMANİYE Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. OSMANİYE Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

09-06-2021

   Tuğba Dursun - OSMANİYE

Konu:Sabun Büyüsü

Bundan yaklaşık olarak 2 yıl öncesinde bir gece vakti işimden eve giderken arkamdan yaklaşan cani bir tecavüzcü tarafından tecavüze uğramıştım. O günden sonra psikolojik dengem tamamen bozuldu. Tek isteğim hayatı benim için yaşanılmaz bir hale getiren o sapığın layığını bulmasaydı. O sapık hukuki yollardan yargılandı. Ancak hukuki yollardan yargılandıktan sonra ceza evine girmeden dışarı çıktı. Böylelikle elini kolunu sallaya sallaya dışarılarda gezmekteydi. Benim için ise hayat tamamen simsiyahtı. Tecavüze uğradıktan sonra herkesin bana bakış açısı değişmişti. Ancak ben her şeye rağmen hayata tutunmayı başarmıştım. Fakat içim de sönmeyen bir intikam ateşi vardı. O kişiden mutlaka intikamımı almam gerekiyordu. Yoksa ben bu intikam duygusuyla yaşayamazdım Bu kötü günler sürecinde Deste hocamla tanışmıştım. Deste hocamı internette tesadüfen gezinirken bulmuştum Birçok kişi Deste hoca hakkında güzel yorumlarda bulunmuştu. Pek çok kişinin hayatına dokunmayı başarmış mükemmel bir kişiydi. Deste hocama hayat hikayemi anlattıktan sonra o da son derece üzüldü. Bana samimi bir tavır sergileyerek içindeki intikam ateşini söndüreceğiz dedi. Deste hocamla uzun uzun konuştuktan sonra sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Hocam bana sabun büyüsünün en etkili büyü çeşidi olduğunu söyledi. Sabun büyüsünü hocamla beraber yaptıktan sonra o sapığın hayatı tamamen değişti. Sapık olan o şahısın hayatı tamamen berbat bir duruma geldi. En sonunda o kişi delirerek akıl hastanesine yattı, böylelikle ben intikamımı Deste hocam sayesinde almış oldum.