Evlenme Muskası

Evlenme Muskası 
Evlilik iki kişinin ömürleri boyunca yaşantılarını birleştirmek adına yapılmış hukuki bir anlaşma türüdür. Evlenme muskası karşı tarafı ikna edemediğinizde ve evlenip isteyip bu yolda sorunlarla karşılaştığınızda yapılır. Bu muska karşı tarafın kafasında yer eden sorunları gidermek ve evlilik müessesesine ikna etmeye çalışmak için yapılır. Evlilik kurumu tüm dinler nezdinde, insan hayatında bir gereklilik olarak görülmüştür.
Kişilerin en çok hayal ettiği iyi bir evlilik düzenli bir hayat ve daha umutlu bir bakış açısına sahip olmanızı sağlar. Daha önceden deneyimlenmiş olan evlilik muskası, kişilere göre yapılmaktadır. Bu muska türünde yapacak olan kişinin büyü ilmine vakıf olması gerekir ve deneyimli olması şarttır. Dualar üzerinden yapılan çalışmalar işin uzmanı tarafından yapılıyor ise etkilidir. Olumlu sonuçları olan bir muska çeşididir.

Evlenme Muskası Nasıl Yapılır?
Bu muska türünde dualar her zaman ön plandadır. Evlenme muskası nasıl yapılır? Evlenme muskasında kişilerin adları muskanın içine yazılır. Sonrasında etrafına daireler çizilerek dualar yazılır. Muskanın içinde bu niyetin kabulü Allah rızası için istenir. İyi dilekler ile yapıldığında kişilerin evlenmesi konusunda yol açar. Kişinin kalp ve niyetlerine yönelik çalışıldığından, dualar ile istenilen yöne doğru çekilir.
Evlilik birlikteliği sorumluluklar ister ve kişiler bu dualar ile sorumluluklarının farkına varacaktır. Ancak her zaman kesin olarak sonuç alınmayabilir, olumlu sonuçlar istenir ise işinde uzman hocalara gidilmelidir. Hoca bu alanda ilim yapmış, dinin yasaklarını ve kurallarını iyi yorumlayıp bilmelidir. Güzel ve doğru niyet taşıyan tüm çalışmalar dualar ve çeşitli yollar ile yapılır.

Evlilik Muskası Kimlere Yaptırılmalıdır?
Evlenmek isteyenlerin ya da sevdiği kişiyi ikna edemeyenler evlilik muskası yoluna giderler. Evlilik Muskası Kimlere Yaptırılmalıdır? Güvenilir, bu alanda ilim yapmış ve tecrübe kazanmış kişiler tarafından yapılmalıdır. Yüksek birikim ve kaliteli medyum hocalarca yapılır. Tersi bir durumda evlilik isteyen kişinin yaşantısına fazlası ile terslikler ve zorluklar getirebilir.
Evlilik tüm dinlerde üstün bir müessese olarak kabul edilir. Evlilik birlikteliği için hoca yardımı almak bu sebeple meşru bir durumdur. Evlilik muskası hazırlanırken dualar içerisinde esma-ül hüsnalar da bulunur. Duaların güçlü etkisinin olması için Kuran-ı Kerim’de bulunan ayetler de okunur. Yanlış yapılan büyüler ilerde çocuklar arasında çözüm bulunamayan sorunlara yol açabilir. 

Evlilik Büyüsünün Bozulması İçin Ne Gerekir?
Evlilik muskasının bozulması için yine işinin ehli medyum hocalara başvurmak gerekir. Evlilik Büyüsünün Bozulması İçin Ne Gerekir? Muskanın bozulması için belli sureler okunmalıdır. Bu surelerin arasında Felak, Nas, Bakara İsra okunur. Bu dualar okunurken içinde bulunulan ortamın çok önemi vardır. Issız, aydınlık olmayan ve duanın kesileceği bir ortam olmaması gerekir. Büyü yapılacak kişinin yakınlarda olması gerekir.
Evlilik muskası yapılırken duaların inanarak ve düzenli olarak okunması gerekir. Allah’ın isimleri okunur ve şifa ayetlerinin okunması da evlilik büyüsünün güçlü olmasını sağlayacaktır. Okunacak esmalar arasında El Kahhar, El Mümin isimleri vardır. Evlilik muskası ile boşanma aşaması boşanma ile sonuçlanır. Değişik kişilerin arasında aşk başlaması, birbirine bağlılık, evlilik ile ilgili engellerin ortadan kalkması gibi etkisi güçlü olan bir büyüdür. Kişilerin geçmiş hayatında nişanlılık ve evlilik dönemi geçirmesi önemli değildir. Kişiler yalnızca kendileri için olmasa da başkalarının birleşmesi konusunda bir hayır görüyorlar ise o sebeple de evlilik büyüsü yapabilirler. Evlilik büyüsüne aşk büyüsü de denilebilir. Kişiler büyü yapıldıktan sonra kötü niyet içerisine girmemelidir. Çok çabuk etkisini gösteren bir büyüdür.

Müşteri Yorumları

12-05-2022

   Gizli - AMASYA

Konu:Evlenme Muskası

Bir ev kadınıyım ben ve Deste hocam sayesinde hayatım kurtuldu. Aileme bağımlı bir hayatım, hayırsız bir kocam vardı. Eve uğramaz, çoluğumun çocuğumun ne yediğini bilmezdi. Merdiven silerek evimi geçindirdim ve hocam hiç ummadığım şeyleri yaşattı bana. O gün merdiven silerken 2 kadının konuşmasına tanık oldum. Eşlerine bir işlem yaptırmaktan ve bu iş için en ideal hocanın Deste hoca olduğundan bahsediyorlardı. Şeytan düştü bir kere içime, araştırdım hocamızı. Hakkında yazılanları okurken bir güven duygusu sardı içimi. Nasıl olduysa oldu, aradım ve konuşmaya başladık. Hayat hikayemden çok etkilenmiş olacak ki bana bir işlem yapmayı teklif etti. Eğer tutmazsa işlemden para almayacağını ama tutar da parasını ödemezsem bozacağını söyledi. Öncesinde bir kuruş bile almadan başladık işleme. Heyecandan kalbim çıkacak gibiydi, inanılmazdı. Dediklerini yaptıkça talihim açılmaya başladı. Villa temizliklerine çağırır oldular beni, bahşişlerim neredeyse temizlik paralarım kadar fazla olmaya başladı. Bir boş günüm yoktu. Hocamla anlaştığım paradan bile fazlasını ödedim ona. Baraka gibi bir evde yaşarken şimdi dubleks bir evim var, altımda arabam var. Bütün bunların kim sayesinde olduğunun farkındayım, yatıp kalkıp size dua ediyorum hocam. Başımdan geçenleri burada anlatmak istedim, çünkü insanların içindeki o tereddüt duygusunu diğerlerinin görüşleri kırıyor. Ben de danışanlarınızın yorumları sayesinde cesaret edip sizi aramıştım. Belki benim yorumumla da birinin hayatına dokunabilirsiniz.