KAHTA Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

KAHTA Garantili ve En iyi Medyum


KAHTA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. KAHTA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

07-12-2021

   Meryem Koçer - DENİZLİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Metres kavramı oldukça değer düşürücü ve aşağılayıcı bir durum diye toplum nazarında da hoş görülmez. Benim de anlatacaklarım aslında metres kavramının utandırıcılığıyla alakalı ancak sadece metreslik değil burada yuva yıkma üzerine çabalama da olduğu için daha büyük bir aşağılayıcılık söz konusu oluyor. Hayatımız eşim, ben ve çocuklarım üzerine kuruluydu. Hayatımın en mutlu günlerini ben evliliğimde yaşadım diyebilirim. Kocam evine, çocuklarına bağlı, çalışkan bir insandır. Gözü dışarıda olacak bir yapıya sahip değildir. Kendisine güvenim tamdı ancak son zamanlarda evden uzaklaşmaya ve aramızdaki her türlü münasebeti azaltmaya başladı. Kendisi evden işe bir hayata sahipken artık normal geliş saatinden daha geç geliyor, geldiğinde sadece çocuklarını görüp yatıyordu. Sabrederek bu durumun geçiciliğini düşündüm ancak geçmedi. Böyle olunca ne yapacağım konusunda kararlı adım atmayı düşündüm. Araştırmalarım sonucu medyumumuzla karşılaştım. Hocamız bu konuda tecrübeleri ve ışığıyla beni aydınlattı. Böyle şeylerden medet ummak belki bize göre değil düşünenler için, benim içinde öyleydi ancak hocamın iyi niyetiyle bu işi çözüme kavuşturduk. Kendisi eşime soğutma büyüsü yapıldığını dile getirdi. Büyüyü bozduğumuzda rüzgarın yönü değişmeye başladı. Eşimin hayatındaki kadın tarafında yapıldığı söylenen bu büyünün bozulmasıyla hayatımız tekrar yoluna girmeye başladı. Allah hocamı iyi yoldan ayırmasın, her şeyi gönlüne göre versin. Ailemi ve beni tekrar huzura kavuşturmaya vesile olan herkesin ve hocamın varlığına şükür olsun.