SAMSAT Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SAMSAT Garantili ve En iyi Medyum


SAMSAT Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. SAMSAT Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

26-07-2021

   Şerife Dağ - EDİRNE

Konu:Sabun Büyüsü

Kardeşim ergenlik çağındayken delikanlı ne de olsa anneme babama kızıp evi terk etmişti. Aylarca kardeşimden haber bile alamadık neredeyse. Çok üzüldük annem mahvoldu. Sonra komşumuz bir gün anneme demiş ki sabun büyüsü yapan güvenilir bir medyum hoca tanıyorum onunla tanıştırayım mı seni? Demiş. Annem sabun büyüsü hakkında hiçbir şey bilmiyor tabii. Ne faydası olacak diye sormuş annem. Olur mu ne faydası olacak demiş kadın. Sonra da sabun büyüsünün çok kuvvetli bir büyü olduğunu ve ne niyetle yaptırılırsa o konuda etkili olduğunu söylemiş. Sabun büyüsü gideni geri getirebilecek kadar güçlü bir büyüdür demiş annem pek itibar etmez böyle şeylere ama çaresizlik kadın ne yapsın. Komşuyla birlikte annem hoca hanıma gitmişler. Hoca hanım öylesine etkilemiş ki annemi. Normalde bu tür konular annemin tarzı değildir ama hoca hanımı görür görmez bir güven oluşmuş annemde anlatmış derdini. Medyum hocam anneme demiş ki hiç merak etme sen. Bir dahaki geldiğinde oğlunun bir eşyasını getir bana gerisini bekle ve gör demiş. Annem hemen ertesi gün kardeşimin bir parça kıyafetini götürmüş. Medyumumuz anneme 12 gün daha sabretmesini söylemiş. Ama aslında 10 günde kardeşimin geleceğini de hesaplamış. Ne kadar ince bir düşünce. Annem kardeşimi daha gelme vakti var diye düşünüp ona göre sabırsızlanırken 10. Gün de kardeşim anahtarıyla kapıyı açmış. Annem canım benim bu mutluluğun daim olsun. Allah medyum hocamdan razı olsun.
12-07-2021

   İpek Parlak - EDİRNE

Konu:Aşk Muskası

Pek çok insanın hayal ettiği gibi başlayan ilişkimiz dünyanın bir ucu Amerika’da evlilikle neticelendi. Hayatın nereye götüreceğini düşünmeden Amerika’da evlendik ve oraya yerleşme kararı aldık. Ailemizi, sevdiklerimizi Türkiye’de bırakarak ve kim ne der diye düşünmeden başka bir ülkede hayat kurduk. Eşim ve ben iyi derecede İngilizce biliyorduk ve uzun süre iş aradıktan sonra bulamayınca ne yapacağımızı düşünmeye başladık. İkimizde lise mezunuyduk fakat kursa gidip yabancı dilimizi geliştirmiştik. Birbirimize çok aşık olduğumuzdan, nerede ve nasıl bir hayat kuracağımız çok önemli değildi. Bir arkadaşımız vasıtasıyla Amerika’ya gittik ve oraya yerleşme kararı aldık. Böylelikle büyük rüya başlamış oldu. Bulduğumuz işlerden elde ettiğimiz kazanç bizi tatmin ediyordu. Güzel bir evde, dostlarımızla birlikte güzel bir hayat kurmuştuk. Böylece 5 yıl kadar evliliğimiz Amerikan rüyası gibi devam etti. Sonrasında her şey değişmeye ve kavgalarımızda artık doz aşımı yaşanmaya başladı. Eşimle birbirimizi gördüğümüzde sanki iki düşmanmışız gibi davranmaya başlıyorduk. Halbuki hiç öyle bir durum söz konusu bile değildi. Neden böyle oluyordu, kesinlikle anlam veremiyorduk. Artık bir kadın olarak ne yapacağım konusunda araştırma yapmaya başladım ve sonunda araştırmalarımız sonunda Deste Hocaya ulaştım. Randevu aldığımız günde birkaç gün önce Türkiye’ye döndüm ve Deste Hocayla çalışmaya başladım. Güvenilir tavrı bize her şeyin yolunda gideceğini düşündürdü. Bu süreçte ailemin yanında kalmaya başladım ve aşk büyüsü ile kısa bir sürede eşimin beni artık yanına çağırması bir oldu. Tekrar denemek için Amerika’ya döndüm ve Deste Hocanın ne muradı varsa gerçekleşmesi için dua etmeye başladım. Her şey yoluna girmişti. Hocam sayesinde hayata döndüm.
23-06-2021

   Nihal Taşdemir - EDİRNE

Konu:Soğutma Büyüsü

Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. İkimizin arasında hiçbir sorun olmamasına rağmen kayınvalidem ve görümcemde hep bir negatiflik vardı. Beni hiçbir zaman istemediler. Onlara her ne kadar saygısızlık yapmasam da aramızdaki olumsuz duygular eşime de yansıyor ve giderek daha da içinden çıkılmaz bir durum oluyordu. Bize geldiklerinde üzerimde büyük bir ağırlık hissediyordum. Bununla birlikte onlar gittikten sonra da eşimle aramızda tartışmalar ve kavgalar çıkıyordu. Kendi aramızda hiçbir sorun yokken eşim benden giderek soğuyordu. Normalde beni el üstünde tutan adam gitmiş, yerine beni küçümseyen, bana soğuk davranan, sevgisini göstermeyen biri gelmişti. Günler kavga ve gürültüyle geçerken, bir gün ağlayarak annemlere gittim ve artık dayanamayacağımı söyledim. Annem hocamızdan bahsedince önce tereddütle yaklaşsam da, sonra artık gücüm kalmadığı için kabul ettim. Böylece biz medyumumuzdan randevu aldık. Kendisi bize soğutma büyüsü yapıldığından bahsetti. Böyle bir şeye inanamasam da mutluluğumu istemeyen kayınvalidem ve görümcemin yaptıklarını anladım. Büyüyle uğraşan insanların hiçbir zaman mutlu olamayacağını düşündüğüm için içim rahattı fakat bundan sonra ne yapacağımızı bilmiyordum. Hocamız büyünün bozulması gerektiğini söyleyince hiç düşünmeden kabul ettim. Büyünün bozulması süreciyle birlikte üzerimden büyük bir yük kalktı. Şimdi nasıl huzurlu olduğumu tarif edemem. Eşim artık eskisinden daha ilgili ve sevecen bir adam oldu. Hayatımıza liseli aşıklar gibi devam ediyoruz. Hocam her zaman dualarımda yerin var.