AMASYA Büyücüler

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

AMASYA Garantili ve En iyi Medyum


AMASYA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. AMASYA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

12-05-2022

   Gizli - AMASYA

Konu:Evlenme Muskası

Bir ev kadınıyım ben ve Deste hocam sayesinde hayatım kurtuldu. Aileme bağımlı bir hayatım, hayırsız bir kocam vardı. Eve uğramaz, çoluğumun çocuğumun ne yediğini bilmezdi. Merdiven silerek evimi geçindirdim ve hocam hiç ummadığım şeyleri yaşattı bana. O gün merdiven silerken 2 kadının konuşmasına tanık oldum. Eşlerine bir işlem yaptırmaktan ve bu iş için en ideal hocanın Deste hoca olduğundan bahsediyorlardı. Şeytan düştü bir kere içime, araştırdım hocamızı. Hakkında yazılanları okurken bir güven duygusu sardı içimi. Nasıl olduysa oldu, aradım ve konuşmaya başladık. Hayat hikayemden çok etkilenmiş olacak ki bana bir işlem yapmayı teklif etti. Eğer tutmazsa işlemden para almayacağını ama tutar da parasını ödemezsem bozacağını söyledi. Öncesinde bir kuruş bile almadan başladık işleme. Heyecandan kalbim çıkacak gibiydi, inanılmazdı. Dediklerini yaptıkça talihim açılmaya başladı. Villa temizliklerine çağırır oldular beni, bahşişlerim neredeyse temizlik paralarım kadar fazla olmaya başladı. Bir boş günüm yoktu. Hocamla anlaştığım paradan bile fazlasını ödedim ona. Baraka gibi bir evde yaşarken şimdi dubleks bir evim var, altımda arabam var. Bütün bunların kim sayesinde olduğunun farkındayım, yatıp kalkıp size dua ediyorum hocam. Başımdan geçenleri burada anlatmak istedim, çünkü insanların içindeki o tereddüt duygusunu diğerlerinin görüşleri kırıyor. Ben de danışanlarınızın yorumları sayesinde cesaret edip sizi aramıştım. Belki benim yorumumla da birinin hayatına dokunabilirsiniz.
17-11-2021

   Gülnur Akgün - AMASYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Oğlum diye demiyorum kendisi pamuk gibi bir kalbe sahip bir çocuktur. Bir karıncayı incitmekten korkan, doğayı koruyan, insanları seven bir kişiliğe sahiptir. Bu zamana kadar da beni mahcup edecek hiçbir şey yapmadı. Dersleri, ahlakıyla liseye kadar takdir gören bir çocuk oldu. Kendisi lise yıllarının ortalarında bir arkadaş grubuna dahil olmuş, bundan benim haberim okula gidince öğretmenleri sayesinde oldu. İlk önceleri öğretmenlerinin göz bebeği olan oğlumun yerine sanki başka biri gelmiş gibi olmuş, hocaları öyle anlattı. Sonraları evde durmamaya başladı. Derslerini ihmal etti, eve geldiğinde de bizimle hiç muhatap olmadan doğru odasına kapanırdı. Önceleri ergenliğin verdiği değişiklikler diye düşünsek de işin aslı öyle olmadı. Çocuğum uyuşturucu çetesine bulaşmış. Kendi de kullanıcıymış ki bu durum bizi ailecek yıktı. Sevgi dolu bir aile olmamıza rağmen çocuğum arkadaş kurbanı oldu. Tedaviyi, arkadaş çevresinden uzaklaşmayı hiçbir şekilde kabul etmeyen oğlum için ne yapacağımı, nereye başvuracağımı bilmeden her yere soruyordum. En sonunda medyumumuzla karşılaştım. Bu konuda pek bilgim olmamasına rağmen randevu aldım. Soğutma büyüsü denilen bir işlem yapacağını söyledi. Bu durumda artık ne gerekiyorsa yapabileceğini söyledikten sonra süreç başladı. Oğlum kısa bir süre sonra arkadaş çevresinin ona zarar verdiğini ve taşınmak, sonrasında da tedavi olmak istediğini söyledi. Dünyaları bana yeniden veren, oğlumu bana tekrar kavuşturan hocamızın Allah ne muradı varsa versin.