HAMAMÖZÜ Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

HAMAMÖZÜ Garantili ve En iyi Medyum


HAMAMÖZÜ Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. HAMAMÖZÜ Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

28-08-2021

   Ezgi Kaleli - TRABZON

Konu:Sabun Büyüsü

Deste hocamla tanışmam bundan yaklaşık olarak 5 ay önce oldu. Hocamla tanıştıktan sonra hayatım birden değişiverdi. Deste hocam benim en büyük dostum oluverdi. Eşim beni ortada hiçbir sebep yokken sürekli olarak darp ediyordu. Ondan boşanmak istiyordum ancak beni sürekli olarak ölümle tehdit ediyordu ve çocuklarımı göstermemekle tehdit ediyordu. Hayat benim için içinden çıkılamaz bir hal almış. Deste hocayla tanışmam da bu süreçte meydana geldi. Eşimle aramamızda artık hiçbir saygı kalmamıştı. Onunla aynı evin içinde yaşamak benim için zulümdü. Onun zulmünden kurtulmak istiyor ama kurtulamıyordum. Deste hocama konu açtığımda bana tebessüm etti ve teselli de bulundu bana. Üzülme sorununun üzerinden beraber gelicez, dedi. O anda Deste hocama tam teşekküllü olarak güvenme kararı aldım. Ona güveniyordum, bana bütün süreç boyunca yardımcı oluyor, telefonla beni arayarak uzun uzun dertleşiyordu. Canım hocamla beraber yapmış olduğumuz uzun istişareler sonucunda sabun büyüsü yaptırmaya karar verdik. Sabun büyüsünü daha önce birkaç kez duymuştum. Bir intikam büyüsü olarak biliniyordu. Mistik gücü son derece kuvvetliydi. Deste hoca bana tüm süreç hakkında bilgi verdi. Sürecin nasıl işleyeceğini, aşamalarını, sonuçları hakkında beni bilgilendirdi. Sonrasında ise benden onay aldıktan sonra sabun büyüsünü yapmaya karar verdi. Sabun büyüsünü yaptıktan sonra hayatımı zindana çeviren eşimin ruh hali tamamen bozuldu, psikolojisi alt üst oldu ve delirdi. Böylelikle intikamı Deste hoca vasıtasıyla almış oldum.