TAŞOVA Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

TAŞOVA Garantili ve En iyi Medyum


TAŞOVA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. TAŞOVA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

02-08-2021

   Olcay Şahin - VAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocamla ilk kez iki yıl önce bir büyü için buluşmuştum. O zamanlar nasıl heyecanlı olduğumu hiç unutmuyorum. İlk kez büyü yaptırmaya gelmiş olan herkes gibi benim de dizlerim ve ellerim korkudan titriyordu. Deste hocam ilk olarak benimle sakince konuştu, o atmosferde sakinliği ve huzuru bulmak benim için son derece rahatlatıcı olmuştu. Ardından o zamanlar ki sevgilim şimdiki eşim için bağlama büyüsü yaptırdık. Her kadın gibi ben de sevgilimin bana bağlı olmasını, benden başka kimseyi gözünün görmemesini ve her istediğimi koşulsuz şartsız yapmasını istiyordum. Çok şükür iki yıldır bağlama büyüsünün etkileriyle birlikte sözümden çıkmayan, bana bağlı olan ve benden başkasını görmeyen bir adamla birlikteyim. Kocam diye söylemiyorum ama büyüyü yaptırdıktan sonra sadece bana karşı değil genel hayat düzenine karşı da çok fazla değişimi oldu. Kendisinin ona büyü yaptırdığımdan haberi yok. Haber versem büyünün etkisinde azalma olur belki diye söylemiyorum ancak büyüyü yaptırdığıma hiç pişman değilim. Bu zamana kadar herhangi bir kötü etkisini de görmedim. Hocama 2 yılın ardından tekrar teşekkür etmek için bu yorumu yapıyorum. Bana olan desteğiniz ve yardımınız için çok teşekkür ederim. Hayatım boyunca yaptığınız yardımı hiçbir zaman unutmayacağım. Sizin gibi bir medyumla karşılaştığım, sahte medyumlara para harcamadığım ve en önemlisi de bağlama büyüsünün etkisini bu kadar net bir şekilde gördüğüm için çok şanslıyım.
21-08-2020

   Ahu Çelik - VAN

Konu:Soğutma Büyüsü

Maddi manevi hiçbir sıkıntı yaşamadan geçinip giderken hayatımın bu yönde gideceğine hiç ihtimal vermezdim. Eşimin önceleri hiçbir kötü alışkanlığı olmamasına rağmen sonraları işler çok değişti. Eşimi alkol nedeniyle tanıyamaz hale geldim. O iyi huylu adamın yerini sanki başka biri aldı. Her gece körkütük sarhoş şekilde eve geliyor ve huzursuzluk yaratıyordu. Çocukların bundan etkilenmesi elbette işi daha da olumsuz hale getiriyordu. Kimseye derdimi anlatamayacak duruma geldim. Hem maddi hem manevi olarak gücümüz tükeniyor, çocuklarımın psikolojisi giderek bozuluyordu. Hayatım daha da zor hale geliyordu artık. İçkiyi bırakamayan eşim için pek çok yol denedim, tedaviye gitmeyi teklif ettim, arkadaş ortamından ayrılmasını istedim. Hiçbiri işe yaramadığı gibi, ben bunları söylediğimde zıtlaşmaya da başladı. Sonrasında işlerin bu kadar güzel gelişeceğini düşünmemiştim. İyi ki karşıma çıkmış dediğim insanlardan biri olan hocam sayesinde her şey daha güzel oldu. Kimseye zarar vermeden bu sorunu çözmek istiyor ancak tereddüt ediyordum. Keşke kendisiyle daha önceden tanışmış olsaydım. Eşim alkolden tiksinmeye başladı. Hızla hayatından alkolü çıkardı. Hem maddi hem manevi olarak sanki yeniden bir hayat kurmaya başladık. Soğutma büyüsü sayesinde eşim eskisi gibi bana ve çocuklarına ilgili ve sevgi dolu bir insan haline geldi. Hocamın elleri dert görmesin. Kendisini en kısa zamanda ziyaret edeceğim. Ömrüne bereket olsun sevgili hocam.