GÜMÜŞHACIKÖY Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

GÜMÜŞHACIKÖY Garantili ve En iyi Medyum


GÜMÜŞHACIKÖY Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. GÜMÜŞHACIKÖY Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

05-02-2021

   Şefkat Uygun - TOKAT

Konu:Aşk Muskası

Eski sevgilim ile aramızın bir anda açılması üzerine aşk büyüsünden yararlandım. Hocama başvuru gerçekleştirmeden önce ne yalan söyleyeyim hiçbir olumlu dönüş alacağımı düşünmüyordum. Kendisinden yardım aldıktan sonra elimden ne geliyorsa yaptım. Büyünün sınırları dışına çıkmadım hocam ne söylediyse ona göre davrandım. İnanmayanlar vardı bana da kimse inanmadı ama hayatımda ne olursa olsun ben hep inançlı davrandım. Bu yüzden büyünün kısa süre içerisinde faydasını gördüm diyebilirim. Her ne olursa olsun size zulmedildiğini düşünüyorsanız hocama gidin. İlk aşamada yalan herkes kararsız kalıyor büyü konusunda ama etkilerini gözünüzle gördüğünüzde inanamayacaksınız. Ben kısa süre içerisinde etkisini gördüğüm için şanslılar arasında sayılırım ancak hocam ne derse eksiksiz bir şekilde yerine getirdim. Şimdi beni kötü gösteren, yolda bırakan eski sevgilim bana dönmek için elinden geleni yapıyor. Ha işler değişti ama ben ona dönmeyi falan istemiyorum. O istediği kadar pişmanlık duysun, peşimden koşsun o benim için şu saatten sonra herhangi bir şey ifade etmiyor. Aşk büyüsünü bulana da yapana da gerçekten minnettarım. Hocamın anlayışı, gösterdiği incelik, yol göstericiliği ve daha fazlası ile her konuda harika olduğunu söyleyebilirim. Aşk büyüsü konusunda endişe duyan ve etkilerinden korkan varsa herhangi bir kötülüğünü görmediğimi söyleyebilirim. Ama endişeleniyorsanız hocamızla iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Hocam randevu oluşturarak en kısa süre içerisinde dönüş yaptığını söylemişti eminim size de gerekli bilgilendirmeyi yapar.