AĞRI Evlenme Muskası

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

AĞRI Garantili ve En iyi Medyum


AĞRI Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. AĞRI Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

12-09-2021

   Fikret Duman - AĞRI

Konu:Aşk Muskası

Çok ağır şeyler yaşamış ve aşk konusunda hiç yüzü gülmemiş biri olarak söylüyorum ki aşk büyüsü Deste hocanın en etkili büyülerinden biri! Oldukça zor bir dönemde yolum Deste hocaya çıktı ve onunla karşılaştıktan sonra aşk hayatım yoluna girdi. Ben böyle bir etki böyle bir büyü görmedim de duymadım da. Daha önce defalarca kez kalbi kırılmış, hak ettiğini almamış ve insanlar tarafından haksızlığa uğratılmıştım. Hepsinin bir çözümü olduğuna inansam da insanlar tatlı dille bir şeylerin olacağını düşünmüyordu. Gerçekten de tatlı dille bana yapılanların karşılığını alamadım. Sonra Deste hocamla karşılaştık. Kendisi bana neden bunları yaşadığımı, bu olaylara karşılık nasıl bir tepki vermem gerektiğini ve aşk büyüsünü anlattı. Aşk büyüsü denilince insanın aklına yalnızca birini kendine aşık etmek falan geliyor. Ancak bu büyünün etkileri yalnızca birini kendine aşık etmekle sınırlı değil. Bir haksızlığa uğradıysanız, başınıza hiç istemediğiniz bir olay geldiyse, mutlu olmanızı engelleyen birisi varsa da aşk büyüsünden yararlanabilirsiniz. Deste hocam sayesinde iki ay içerisinde hayatım değişti. Gerçekten ağır şeyler yaşadığınıza, karşı tarafın çok hatalı olduğuna inanıyorsanız deste hocamla iletişime geçin. Kesinlikle önerimdir bu kadar etkili olacağına ben de inanmıyordum ama böyle bir etkisi olduğu için çok memnunum. Bedensel bir etkisini karşı tarafta gördüğümü söyleyemem ama ruhsal olarak büyüden etkilendiği gözle görülebilecek kadar keskin.