DOĞUBAYAZIT Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

DOĞUBAYAZIT Garantili ve En iyi Medyum


DOĞUBAYAZIT Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. DOĞUBAYAZIT Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

08-02-2021

   Selda Çetin - MALATYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Hiç tahmin etmediğiniz insanlar, tahmin etmediğiniz şeyleri yapınca siz de haliyle şaşırıyor ve kendinizi afallamış halde buluyorsunuz. Bu da hayatınızın ters köşe olmasına sebep oluyor. Siz istediğiniz kadar çırpının, hayatınızdaki insan düzelmediğinde siz de yavaş yavaş dibe batıyorsunuz. Bizim durumumuz da eşimle böyle oldu denilebilir. Her ne olursa olsun bana yapmaz dediğim şeyleri yapmış olduğunu öğrenince beynimden vurulmuşa döndüm. Meğer kocamın bir sevgilisi ve başka bir hayatı varmış. Bunu kocamın en yakın arkadaşından duymak da daha büyük yıkım oldu. İş yerindeki mesai arkadaşıyla bir süredir birlikteymişler ve kendisine ev açmış, araba almış. Bunu duymak elbette hiç kolay olmadı. Kocamla yüzleştiğimde o kadını da bırakamadığını söyledi. Ben boşanmamaya ve bu yuvayı kurtarmaya kararlıydım. İşler daha kötüye giderken karşıma hocamızı bilen bir büyüğümüz çıktı. Ben bana nasıl yardımcı olacağını bilmediğim için önce pek gönüllü değildim. Sonrasında soğutma büyüsünün işe yarayacağından söz etti. Böylece bir sürece girdik. Kocam belli bir süre sonra beni aradı ve eve gelmek istediğini, kadından yeterince soğuduğunu söyledi. Kabul ettim ve artık hocam sayesinde yuvam sanki yeniden kuruldu. Kendisinden Allah bin kere razı olsun. O olmasaydı ben hala çaresizlik içinde kocamın eve dönmesini bekleyecektim. Hocamın sayesinde yeniden hayata karıştık ve birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi her zaman söylemeye başladık. İyi ki kendisiyle bu yola çıkmışım.