TAŞLIÇAY Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

TAŞLIÇAY Garantili ve En iyi Medyum


TAŞLIÇAY Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. TAŞLIÇAY Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

14-10-2021

   Nazan Uzun - MUŞ

Konu:Bağlama Büyüsü

Uzun yıllar süren bekar hayatının zorluğunu yaşamayan bilemez. Yaklaşık otuz beş yıldır yaşadığım ilişkilerin evlenme teklifi ile son bulmasını istiyor ancak bir türlü istediğim sonucu elde edemiyordum. Türk toplumunda evli olmayanlara, evlenemeyenlere ya da evlenmek istemeyenlere nasıl yorumlar yapıldığını tahmin etmek zor değil. Bana da o kadar kırıcı o kadar kötü yorumlar yaptılar ki psikolojim bozulacak seviyeye geldi. Bende yuva kurmak istiyor, gelinlik giymek istiyordum. Bir süre sonra kendimi uğursuz görmeye başladım. Herkes istediğini elde ediyor ancak ben ilişkilerimi uzun da olsa kısa da olsa asla evlilik seviyesine getiremiyordum. İnternette bu konuda araştırma yaparken hocamın ismiyle karşılaştım. Bir de böyle sorunlar yaşayan kişilerin yaptırdığı bağlama büyüsünü gördüm. İkisini görüp sonrasında bu büyüyü yaptıranların yorumlarını da okuyunca son ilişkimde bağlama büyüsünü yaptırmaya heveslendim. Diyorum ya herkes gibi ilişkisini evlilik aşamasına kadar getirmek benim de hakkımdı. Üstelik evlenmek istediğim insanı bulduğumu da düşünüyordum. Neyse, hocamı aradım ve bana uygun olan bir saate randevu aldım. Ardından hocam ne istiyorsa yerine getirdim. İnanır mısınız bilmem ama bağlama büyüsünü yaptırdıktan iki ay sonra hayallerimdeki gibi bir evlenme teklifi aldım. Önümüzdeki ayın on beşinde düğünümüz olacak. Benim gibi şanssızlıklarla dolu bir yaşam sürüyorsanız hocamla iletişime geçin. Kaderi değiştiremiyoruz ama elimizden geleni yapmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Şimdi çok mutluyum. Hocamdan Allah razı olsun.
12-12-2020

   Döndü Kaldrım - MUŞ

Konu:Aşk Muskası

Annemle babam çok severek evlenmiş bir çift ve ben onların ilk çocuğu olarak hiçbir sorunlarına bu zamana kadar şahit olmadım. Çok mutlu bir yuvada, mutlu bir çocukluk yaşadığımı söyleyebilirim. Hayatımız güllük gülistanlık giderken pek çok insanın başına gelen bir durum bizim de başımıza geldi ve anneme kanser teşhisi kondu. Ben henüz bu konuyu tam anlamıyla sindirememişken annemin gözünün içine bakan babam evden bir hayli uzaklaşmaya başladı. Annemi hala çok sevdiğini hepimiz bilsek de eve gelmemeye ve bu durumu içine sindirmeye çalıştığına dair bana mesajlar atmaya başladı. Her ne kadar durumu annem ve ben anlamlandıramasak da bunun psikolojik bir durum olduğunu düşünüp üzerine gitmediysek de süreç giderek uzamaya ve annem de daha fazla üzülmeye başladı. Artık hayatımız bir yandan hastalık ve bir yandan da babamın yokluğu olarak devam ediyordu. Bu konuda neler yapabilirim diye düşünürken anneannemle birlikte Deste Hocayı keşfettik. Deste Hocayla aşk büyüsü üzerine çalışmaya başladığımızdan kısa bir süre annemi yalnız bırakmayacağını ve içindeki soğukluğun yine eskisi gibi aşka döndüğünü söyleyip duruyor. Annem babamın desteğiyle birlikte daha da iyileşmeye ve kanseri yenmeye başladı. Doktor her şeyin yolunda gittiğini ve büyük oranda bu illeti yeneceğini söylüyor. Deste Hocamın desteği tüm hayatımızı daha da güzelleştirdi. Tüm aile onun için devamlı dua ediyoruz ve kendisini her zaman tavsiye ediyoruz.