ELEŞKİRT Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ELEŞKİRT Garantili ve En iyi Medyum


ELEŞKİRT Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ELEŞKİRT Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

23-07-2021

   Halil Yaman - MANİSA

Konu:Aşk Muskası

Merhaba benim adım Halil ve 45 yaşındayım. Eşimden ayrılalı 2 yıl oldu. Artık kadınlara güvenim kalmadı. Çünkü eski eşim sorumsuz ve evine bağlı değildi. Benimle ilgilenmiyor ve hep dışarıda gezmeyi seviyordu. Ne sevgi ne ilgi ne de aşk kalmamıştı ki bu aşamada boşandık. Şimdi rahatım kafam da rahat diye düşünürken iş yerindeki bir bayana ilgi duymaya başladığımı fark ettim. Arzu 35 yaşında alımlı bir bayan. Ama nedense hiç evlenmemiş. Belki aradığını bulamadı bilmiyorum. Çünkü bu konuları henüz onunla konuşacak kadar samimi sohbetler etmedik. Ondan hoşlandığımı biliyordum ama amacım onun bana aşık olması ve bana ilgi göstermesi idi. Eşimden görmediğim ilgiyi onun göstermesini arzuluyordum. Şimdi yanına gitsem ve duygularımı açıklasam benden uzaklaşır diye korkmaya başladım. Tercih edilmeyen erkek olmak yerine aşık olunan erkek olmayı istiyordum. Bu düşünceler içerisinde ne yapabilirim diye düşünürken ona aşk büyüsü ya da aşk tılsımı yaptırmak gibi bir şeyler aklıma geldi. Bu konularda bir şeyler duymuştum. Karşınızdaki kişiyi büyü ile kendinize aşık edebiliyormuşsunuz. Hemen internetten araştırma yapmaya başladım. Medyum hocam ile o zaman tanıştım. Önce telefon ettim. Uzun uzun konuştuk. Sağ olsun benimle çok ilgilendi. Ondan uzakta olduğumu söyledim. Uzaktan aşk büyüsü uygulamasından bahsetti. Bu daha iyi dedim ve onun dediklerini harfiyen uyguladım. Şimdi ne mi oldu? Arzu bana deli gibi aşık. Böyle bir aşkı çok özlemişim. Sağ olun hocam…