ADANA Metafizik Uzmanı

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

ADANA Garantili ve En iyi Medyum


ADANA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. ADANA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

13-08-2021

   Eyşan Büyük - ADANA

Konu:Bağlama Büyüsü

Gitmediğim hoca kalmamıştı derdime derman siz oldunuz hocam. İyi ki tavsiye etmişler sizi. Çok zor zamanlar geçirdim ve 2 yıllık süreci çok zor atlattım. Eşimle görücü usulü evlenmiştik. Fakat zamanla birbirimizi sevdik. Mutluyduk… Eşim iş yerinden bir kadınla konuşmaya başladı ve o kadının yanına taşındı. Beni ve çocuklarımı bir anda terk etti. Fakat bu süreçte kayınvalidem çok destek oldu bana. Allah razı olsun ondan da. Eşim 2 yıl o kadınla yaşadı. Boşanma sürecimiz uzadı. Bu sebeple de beklemedeydi her şey. Kayınvalidem çok çabaladı yengem ve kaynım da çaba sarf etti fakat hiç kimseyi dinlemedi. 2 seneyi nasıl geçirdiğimi bilmiyorum. Çalışmaya tekrar başladım ve eve hiç gelmedi bu süreçte. En sonunda kardeşimin arkadaşı sizi tavsiye etti. İyi ki tanıdım sizi hocam. Eşim 2 yıldır aramadı sormadı derken bir anda siz bağlama büyüsü için yaptığınız tılsımın 6. Günüydü aradı. Bu kadar kısa sürede sonuç alabileceğimi bilmiyordum. Ailem ve arkadaşlarım bile ümidi kes dediler ama sizin sayenizde yuvam kurtuldu. Tılsım etkisini gösterdi. Bağlama büyüsü inanılmaz etkiliymiş. Sizi tanıdıktan sonra her şey değişti hocam. Eşim binlerce kez özür diledi. Yalvardı yakardı barışalım diye. Şu an bir dediğimi iki etmiyor. Bu sebeple de çok mutluyum. O kadın aramak istedi eşimi ama engelledi o kadını ve telefonu da bana verdi. Artık hiç kimsenin yuvamızı yıkmasını istemiyorum dedi. Her şey için çok sağ olun hocam. Allah razı olsun.