YUMURTALIK Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

YUMURTALIK Garantili ve En iyi Medyum


YUMURTALIK Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. YUMURTALIK Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

29-05-2022

   Nurdan - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Kızım hiç tasvip etmediğimiz bir adamla beraberdi. Ailemize hiç yakışmayan ve bizi insan içinde yerin dibine sokacak bir adam… Evimdeki temizlikçi kadının önerisiyle tanıştım Deste hocamla ve o güne kadar hacıya medyuma güvenilmez, derdim. Hayata müdahale bu kadar kolay olsaydı kader denen şey kalmaz diye düşünürdüm. Ancak müdahale etmek için güçlü bir ilim gerektiğini ve bu yolla insanların hayatları da korunduğu gerçeğiyle karşılaştım. Kızım o dolandırıcı çocuğa aşıktı ve Deste hocanın ilk kerameti direkt olarak iletişime geçtiğimde soğutma büyüsü yaptırmak istediğimi bilmesi oldu. Hiç inanmadım, bana öneren kadının onu bilgilendirdiğini düşündüm. Ama onayladım da. Sonra çocuğu kızımın resmine bakarak tahmin etmeye başladı, bu tamamen şoktu. Evimdeki temizlikçi kadının bunları bilme ihtimali bile yoktu. Aklımdaki kuşku bulutu işte bu vesileyle kırılmaya başlamıştı. Sonrası tamamen ferahlık arkadaşlar, hocamın tüm sözlerini dinledim ve işleme başladık. Aklımda kurduğum zaman 1 aydı, ancak daha haftası dolmadan evimize ayrılık haberi verildi bile. Hocam işlemi rehavete kapılmadan sonuna kadar götürmemi önerdi. Diğer türlü ters tepebilirmiş. Denileni yaptım. 21 günlük büyü sürecini tamamladığımızda kızım o dolandırıcı çocuktan ölesiye soğumuş, yüzünü görmekten resminden bile tiksinir olmuştu. Hocam vesilesiyle evladımın hayatı ve ailemin şerefi kurtuldu, tekrardan tuttuğu altın olsun, Allah razı olsun. Numaranızı kaybettim, ona bakayım da özel numaranızı geri isteyeyim derken sitenize yorum bırakmadan da geçmek istemedim. Sonsuz teşekkürler.
13-04-2021

   Sema Yüksel - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü sayesinde artık bir ailem ve gururum var. Ben eskiden böyle gurursuz bir kadın değildim. Aşık oldum, kendimi kaptırdım ve en sonunda hocam sayesinde mutluluğu buldum. Evimin kadını, sorumluluk sahibi bir kadın oldum. Şimdi birde çocuk istiyorum. Hocama gittiğimde ne yaşama isteğim vardı ne de başka bişey. Tek hissettiğim duygu hırs ve pişmanlıktı. Keşke demek insanı çok yorarmış onu öğrendim 28 yaşımda. Soğutma büyüsünü ben eşimin karısına karşı yaptırdım. Eşim diyorum çünkü artık evliyiz. Eşim eski karısıyla hiçbir zaman anlaşamamış, görücü usulü anasının zoruyla evlenmiş. Kadın, adam eve gittiğinde ne hoş geldin dermiş ne de yemek yaparmış. Birde sanırım birkaç tahtası eksikti. Duvarlarla filan konuşuyomuş. Eşimle bir lokantada yemek yerken tanıştım. Ben bir firmada asistanlık görevi yapan bir çalışandım. Onunla yollarımız o restaurantta kesişince aşık oldum ona. Parmağında yüzük filan yoktu hiç utanmadım ona yanaşırken. O da benim güzelliğimden etkilenmiş olarak çıktı karşıma zaten. 3 yıl süren uzun bir sevgililik dönemi yaşadık. Kavgalarımız çok nadirdi sürekli ateşli bir aşk yaşardık. Yeni şeyler ve yeni maceralara atılırdık. Ama bir süre sonra onun hep yanımda olması istedim. Eski karısıysa nasıl olduysa beni öğrenmiş, tehdit etmiş adamı seni köye rezil ederim donuna kadar alırım diye. Bizim yarım akıllı dediğimiz kadın zekiymiş meğer. Neyse bu sefer eşim bu yaştan sonra anamın babanın kalbine iner diyip beni terketti. Ben tek başıma kalınca kafayı yedim. Evlere sığamadım. Arkadaşım tuttu kolumdan getirdi beni buraya. Hocama olayları anlatıp soğutma büyüsü yapmasını istedim. Şimdi eski karısı köyünde anasıyla kalırken ben mutlu bir yuvaya sahibim. Her şey için hocama sonsuz minnetler yolluyorum.