POZANTI Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

POZANTI Garantili ve En iyi Medyum


POZANTI Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. POZANTI Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

08-01-2022

   Fazlı Keser - AYDIN

Konu:Aşk Muskası

Selamlar hocam benim bir derdim var sizinle paylaşmak istiyorum. Ben 28 yaşında bekar bir bayanım ve birine aşık oldum. Aşık olduğum kişi 33 yaşında ama evli. Anladığım kadarıyla mutlu bir evliliği yok. Bunu onun hareketlerinden anlayabiliyorum çünkü aynı iş yerinde çalışıyoruz. Her zaman işe geldiğinde mutsuz ve hiç eşiyle telefonda konuştuklarına da rastlamadım. Demek ki bazı problemler var. Ona ilgi duyduğumu hissettirmeden onu daha çok sevmeye başladım. Çünkü konuşmaları ve tavırları tam benim aşık olacağım türden. Şunu sormak istiyorum hocam ona aşk büyüsü yaptırmam doğru olur mu? Neticede yuvasını yıkmak gibi bir düşüncem yok ama onun benimle daha mutlu olacağını hissediyorum. Sanki o hayatımda olsa daha iyi bir eş oluruz gibi geliyor. Büyülere karşı biraz merakım var. Hatta bir arkadaşımla evde büyü yapma gibi bir yanlışa bile düştüm. Amacım şimdi kendim bu tür yanlışa düşmeden sizden yardım almak. Bu konudaki fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum. Sevdiğim erkeğe evli olmasına rağmen aşk büyüsü yaptırmalı mıyım? Yoksa her zaman olduğu gibi onu uzaktan mı sevmeliyim? Ya da diğer bir seçenek onun boşanmasını mı beklemeliyim? Bütün bunlar kafamda dolaşıp duruyor. Bazen de hislerimi ona açmak istiyorum ama kafası daha çok karışır ya da beni ret eder diye düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Hürmetler hocam…
05-02-2021

   Feriha Dağdelen - AYDIN

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Yaklaşık olarak 3 sene önce medyumla tanıştığımda hayatım tamamen değişmiş oldu. Medyum sayesinde mükemmel bir hizmet deneyiminden faydalanmış oldum. Eşimle ilk başlarda çok güzel bir evliliğimiz vardı. Ancak zaman içerisinde eşimin davranışlarında değişiklikler meydana geldi, eşimle sürekli olarak kavga ediyor, tartışıyorduk. Eşimi seviyordum, ancak onun bana eski sevgisi kalmamıştı. İlgisiz ve mutsuz bir kadındım. Sürekli olarak eşimin bana olan eski sevgisini istiyordum. Eşim cinsel anlamda benim yanıma yaklaşmıyor, mutsuz bir evlilik sürecinden geçiyorduk. Ve nihayetinde eşim artık benimle birlikte olmak istemediğini benden boşanmak istediğini bana söyledi. Bu beni son derece şok etmişti. Eşime ne kadar gözyaşı döksem de kararı değişmedi. İşte tam da böyle kaoslu bir süreçte medyum hocayla tanışma fırsatına eriştim. Deste hoca hayat hikayemi detaylı olarak dinledikten sonra beni teselli etti. Eşimi seviyordum, onunla ayrılmak istemiyordum. Medyum hoca bana her konuda yardımcı olduktan sonra adet kanı büyüsü yapmaya karar verdi. Ancak bu büyünün son derece tehlikeli olduğunu fakat aynı zamanda oldukça tesirli bir büyü çeşidi olduğunu bana bahsetti. Bende bütün süreci olumlu yönde karşılayarak onayladım. Medyum hoca adet kanı büyüsünü yaptıktan sonra evlilik hayatım baştan aşağı tamamen değişiverdi. Medyum hocanın yapmış olduğu büyü neticesinde eşimin davranışları tamamen değişti. Artık eşim bana daha çok ilgi gösteriyor, beni daha çok arzuluyor ve seviyordu.