YÜREĞİR Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

YÜREĞİR Garantili ve En iyi Medyum


YÜREĞİR Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. YÜREĞİR Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

14-08-2022

   Hazal - BURDUR

Konu:Aşk Muskası

Merhabalar arkadaşlar, benim adım, Hazal. Ben bir bayan kuaföründe çalışıyorum. Patronum Ahmet Bey ve eşi ile de çok iyi anlaşıyorum, eşi de bizim kuaföre geliyor, benimle konuşup zaman geçiriyor. Bir gün Ahmet beyler köye pikniğe gideceklerdi, köyleri yakın olduğu için beni de çağırdılar, kabul ettim ve gittim. Orada çok yakışıklı bir erkek gördüm ve direkt benim dikkatimi çekti, Ahmet beyin eşine onun kim olduğumu sordum ve bir akrabasının oğlu olduğunu öğrendim. Konuşmak için hemen yanına gidip bir konu açtım. Aramızda çok hoş bir konuşma geçti ve sosyal medyalardan birbirimizi ekledik ve geçti. Oğlanın hakkında bir araştırma yaptığımda, onun her kızla sevgili olmaya çalışıp, diğer günde aldattığını öğrendim. Bu duruma üzüldüm, çünkü bu kadar yakışıklı bir oğlan neden böyle bir şey yapıyor da bir kızla mutlu bir ilişki yaşamıyor diye düşündüm. Sonra hayallere daldım ve bunu başarmaya, onu bir ilişkiye sokmaya karar verdim. Neden o kız ben olmayayım ki diyerek kendime aşık etmeye çalıştım, etkilemeyi başardım, fakat zaten oğlanın yaptığı şey bu, etkileniyor, fakat âşık olmuyordu. Denemelerim hep başarısızlıkla sonuçlandığı için bu işi bir bilene sorarak yapmanın daha doğru olabileceğini düşünüp, psikiyatriden bir seans aldım ve yanına gittim. Fakat oradan öğrendiğim şeylerde işe yaramayınca büyüye başvurdum. Bunun için iyi bir araştırma yapacak, dolandırılmadan, herhangi bir sahtekarlıkla karşılaşmadan, oğlanı kendime aşık edecektim. Sonunda uzun süreli bir araştırmadan sonra Deste hocayı buldum. Aradım ve konuştuk, Yanına gittim ve ona inanmamı, güvenmemi, kalbimi çürütmeden söylenenleri eksiksiz uygulamamı söyledi. Dediklerini eksiksiz bir şekilde yaptım ve bunu başardı. Size sonsuz teşekkürler hocam, Allah sizden razı olsun, sayenizde 4 aydır süren bir ilişkimiz var.
26-07-2020

   Sanem Asaf - BURDUR

Konu:Papaz Büyüsü

Eşim zamanında başka bir kadınla kaçtı ve eve geri dönmedi.. 3 yıl bu sıkıntılı süreci çektim. Her şey bitti derken sizi tanıdım hocam. Sizinle ilk işlemi yapmamızdan 12 gün geçti ve bana ulaşmak istediğini belirtmiş kardeşimi arayıp. Telefonumu değiştirdiğim için ulaşamıyormuş. Kardeşim numaramı verdi ve hemen aradı beni.. Buluşmak istediğini söyledi. Buluştuk konuştuk ve barışalım artık eskiye dönelim dedi. Papaz büyüsünü yapalı 12 gün olmuştu ve 2. Haftada etkisini gösterdi. Bu sebeple de dünyalar benim oldu. Ne yaptıysam olmamıştı. Size geldikten sonra her şey düzeldi hocam. Çok güzel gidiyor. Beni aramayan sormayan insan aradı buluştuk ve konuşmasında benimle barışmak istediğini söyledi. Hayal bile edemediğim durumdu bu.. Çocuğumuz daha 16 yaşında ve o da çok şaşırdı. Çocuk o kadar mutlu oldu ki babası eve dönünce. Yavrumun yüzündeki mutluluk benim için her şeye bedel. İyi ki varsınız hocam. Tavsiye ile sizi tanıdım ama iyi ki tanımışım. Harika bir insansınız. Sizi ziyarete geleceğim en kısa zamanda hocam. Allah tuttuğunuzu altın etsin. Size ne söylesem az. Her söz eksik kalır. Çok teşekkür ederim bizim barışmamızı sağladığınız için. Hem çocuğum mutlu hem de ben. Ailem de çok şaşkın. Papaz büyüsü inanılmaz etkili bir büyü. Hazırladığınız tılsım ise ikinci haftada etkisini gösterdi. Çok sağ olun hocam. Ellerinizden öperim.