SULUOVA Evlilik Büyüsü

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SULUOVA Garantili ve En iyi Medyum


SULUOVA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. SULUOVA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

12-07-2021

   Züleyha Şimşek - UŞAK

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Bizim durumumuz çok güzel başlayan ama sonrasında her şeyin değiştiği bir süreç oldu. Sevdiğim adamla her şeyi birlikte yapıyor ve planlıyorduk. Sonrasında hayatımızdaki dengeler birden değişti. Evlenme kararı aldığımız aylardan kısa bir süre önce şiddetli kavgalarımız, tartışmalarımız başladı. Bu huzursuzluk giderek daha da arttığı için artık yapacağımız bir şey kalmadı. Nişanlıydık ve birlikte yaşıyorduk. Sevdiğim adam bütün eşyalarını toplayarak, şiddetli bir kavga sonrası evden gitti. Aslında birbirimizi çok seviyor ve böyle olmasını hiç istemiyorduk. Uzunca bir süre sevgilim eve gelmedi. Bana benden artık çok soğuduğuna dair bir mesaj attı ve sonra hiçbir şekilde haber vermedi. Çok üzgündüm, aynı zamanda da ne yapmam gerektiğini düşünüp duruyordum. Düğün günü gelmiş çatmış hatta geçmişti bile. Davetlilere düğünü iptal ettiğimizi bile haber verdik. Sürekli ağlıyordum ama ne yapacağımı bilemeden ruh gibi gezinerek hayatımı geçiriyordum. Hocamızı arkadaşımın annesi aracılığıyla tanıdım. Arkadaşım kendisinden bahsedince önce itiraz ettim. Böyle şeyler bana göre değil diye hiç oralı olmadım. Arkadaşımın ısrarı üzerine hocamızdan randevu aldık. Geri getirme büyüsüyle hayatımızda sanki bambaşka bir sayfa açıldı. Bunu hiç kimseye bir zararı olmayan bir yol olduğunu anlayınca da kesinlikle ikna oldum. Zamanlamayı iyi ayarladığım için hiçbir sorun olmadan süreç aktı ve gitti. Sevgilim kısa süre sonra beni aradı ve nasıl böyle bir şey yaptığını anlamadığını, beni çok özlediğini, eve dönmek istediğini söyledi. Allah hocamızın her şeyi gönlüne göre versin diyorum.
30-06-2020

   Damla Yakaza - UŞAK

Konu:Bağlama Büyüsü

Evlenmek istediğim kişi bir türlü beni sevmemişti. Görücü usulü evlendik. Fakat ben aşık olduğum halde yüreğinde bana karşı hiç sevgi yoktu. Bu sebeple de birçok hocaya gittim. Fakat gittiğim hocaların hiçbiri sonuca bağlayamadı durumu. Yıllardan beri çok uğraştım didindim. Ama maalesef hiçbir şey olmadı derken Deste hocamı buldum. Çevremde gidenler vardı. Çok etkili yaptığı tılsımlar dedi gidenler. Bir kere daha şansımı deniyim dedim. Deste hocam beni görür görmez durumumu anladı. Daha anlatmama gerek bile kalmadan. İlk kez böyle bir şey yaşadım. Bu kadar etkili bir hoca daha önce görmemiştim. Gider gitmez durumumu anlayarak bana çok yardımcı oldu sağ olsun hocam. Tılsımı yaptı ve neler yapmam gerektiğini detaylıca anlattı. Hemen yaptım söylediklerini. Fakat bu kadar kısa sürede etki edeceğini bilmiyordum. Çok mutluyum. Her zaman beni sevmesini istemiştim eşimin. İlk kez hocamın dediklerini yapar yapmaz ikinci gün tesir etmeye başladı. Eşim ilk kez beni sevdiğini söyledi. Bu kadar hızlı etki edeceğini sanmamıştım. İlk kez gözlerinde ki ışığı ve bana olan sevgisini gördüm. O kadar mutluyum ki anlatamam. Hocamızın sayesinde istediğim dileğim oldu. Bu sebeple de Deste hocam harika bir insan. İyi ki sizi tanımışım hocam. Hayatım değişti. Eşimle artık çok mutluyuz. Sizin sayenizde. Çok teşekkür ederim Deste hocam. Allah razı olsun sizden.