SİNANPAŞA Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

SİNANPAŞA Garantili ve En iyi Medyum


SİNANPAŞA Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. SİNANPAŞA Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

17-02-2020

   Başak Berre - KIRŞEHİR

Konu:Aşk Muskası

Mahallenin en yakışıklı çocuğuna aşık oldum ve ne yapacağımı bilemez bir hale geldim. Her gün işten gelmesini bekliyor, geleceği saate yakın her şeyi bir kenara bırakıp mahallenin başında gelmesini bekliyordum. Heyecandan ölecek gibi olsam da onu görmek isterdim. Bu benim mahallenin başında beklemelerim ve beni fark etmemeleri birkaç ay kadar sürdü. Ne yaptıysam kendimi ona fark ettiremedim. Bazen önümden geçer yine de kafasını kaldırıp bana bakmazdı. Bu aşk gittikçe çıkmaza giriyor ve beni zorluyordu. Ne yapacağımı bilemez halde beklemeye devam ettim. Sevdiğim çocuğa hiçbir zarar vermiyor, yalnızca beni fark etmesini istiyordum. Beni fark etmediği süre için de çok araştırmalar yaptım. Çok insanlara danıştım. Ancak Deste Hocanın varlığını bilmeden geçen zamana şimdi ne kadar üzüldüğümü söylesem az diyebilirim. Ne yaparsam yapayım olmadığını düşündüğüm bu durumda Deste Hocamın varlığı beni mutlu etti. Böyle durumlar insanı bir nebze de olsa tedirgin etse de içime Deste hocayla ilgili bir ışık doğdu ve bu sefer olacağını düşündüren bir içgüdüyle randevu aldım. Bu şekilde devam eden sürenin sonunda sevdiğim çocukla göz göze gelmeyi başardık. Hafif tebessümle başlayan sıcaklık şimdi evli, mutlu, çocuklu olarak devam ediyor. Deste hocamın yaptığı aşk büyüsü sayesinde mutluluğu yakaladım. Bu işi para yapan insanlardan uzak durarak Deste Hocam gibi insanlarla çalışmak ve profesyonel hizmet almak için tereddüt etmeyin derim.