KARAİSALI Ayırma Büyüsü

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

KARAİSALI Garantili ve En iyi Medyum


KARAİSALI Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. KARAİSALI Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

29-05-2022

   Cavidan - ANKARA

Konu:Soğutma Büyüsü

Deste hocam sayesinde şuan mutlu bir evliliğim var. Selamlar hocam, hiç umudum yokken denk gelmiştim ben size. Cavidan ben, hatırladınız mı? Benim kaynanam bize soğutma büyüsü yaptırmıştı. Yani bu işin içinde bir iş olduğunu yalnızca ben anlamıştım, sevgilim ve aileme göre aslında durumlar normaldi. Erdal ile ben birbirimizi çok sevdik ve yıllarca annesine rağmen direndik. Karı koca gibiydik ve mutluyduk. Kimse bize karşı koyamıyordu ama işte olay evlenmeye gelince kaynanam maalesef yapacağını yaptı. Erdal benden nefret etmeye başladı. Aramıyordu, ona nerede nasıl olduğunu falan sorduğumda asla cevap vermeye layık görmüyordu beni. Arkadaşlarım ve ailem psikolog önerdiler, evlilik korkusu falan dediler ama ben azıcık kaynanamı tanıyorsam bu işte başka bir bit yeniği var olduğunu çözebilmiştim. Durmadan araştırmalara koyuldum, kim yapmıştır hangi medyum çözer, bir sürü sahte insanla muhatap oldum. “Parayı ver çözelim, sen ibana yatır hallederiz.” İnandırıcı değillerdi. Derken Deste hocamla, hayatımı kurtaran muhterem insanla karşılaştım. Güven veriyordu, benle para konuşmadı. Olması gereken her şeyi anlattıktan sonra para kısmını konuştuk. Denileni yaptım ve tahmin ettiğimden daha düşük bir para ile mutluluğumu kurtarmıştım. Hocam sayesinde arkadaşlar, Allah binlerce kere razı olsun ondan. Kaynanamın yaptırdığı işlemi bozduktan sonra rica ettim bir de onun beni sevmesi için şirinlik yaptırdık. Hocam sayesinde yuvam artık tehlikede değil. Size neden yorum yazdım? Deste hocam, bir yeğeniniz olacak, hamileyim ve bu bebek sizin sayenizde karnımda. Teşekkür etmek istedim.
14-12-2021

   Batuhan Burunsuz - ANKARA

Konu:Aşk Muskası

Herkesin kendine yediremediği bir hikayesi olduğu gibi benim de asla unutamadığım bir kandırılma hikayem var. Etkisini uzun süredir üstümden atamadığım gibi bana bunu yaşatan kişinin beni hiçe saymasını da kabullenemiyordum. İki ay önce ilk kez aşk büyüsünü duydum. Büyüye inanırım ancak beni çok korkutur. Yine de cesaretimi toplayarak aşk büyüsünü yaptırmaya karar verdim. İnternette aşk büyüsü yaptırılacak yerleri araştırırken Deste hoca ile karşılaştım. Deste hocanın yaptığı büyülerin övgüsünü duyunca ben de ona danışmak ve büyüyü nasıl yaptırabileceğimi sormak istedim. Sağ olsun deste hoca bana ciddi anlamda yardımcı oldu. Diğer kişilerin de söylediği gibi ilk etapta insan korkuyor ve aklında soru işaretleri oluyor ancak hocamız tek tek soruları cevaplayıp yapılması gerekenleri anlatınca tüm soru işaretleri ortadan kalkıyor. Aşk büyüsünü yeni yaptırdığım için etkilerinden, sonuçlarından ya da geri dönüşten şu an için bahsedemiyorum. Ancak bana verdiği hissiyat kesinlikle kötü değil ve günlük hayatımda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadım. Deste hocamın yapmam gerektiğini söylediklerini yerine getiriyorum ve birkaç gün geçmesini bekliyorum. Karşı tarafın pişmanlığını görmek bana kesinlikle iyi gelecek. Deste hocama bana yol gösterdiği, bilmediklerimi öğrettikleri ve gerekenleri eksiksiz bir şekilde ilettiği için teşekkür ederim. Benim için oldukça ilginç bir deneyimdi ama sonucunun olumlu olacağından hiçbir şüphem yok. Hocama yardımlarından dolayı binlerce kez teşekkür ederim.
24-08-2020

   Özlem Kayabalcı - ANKARA

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

İmam nikahlı kocamla evliliğimizin ilk zamanlarında her şey mükemmel gidiyordu. Kocam beni her açıdan mutlu ediyor, benden başkasını gözü görmüyordu. Ancak zaman geçtikçe kocamın hareketlerinde ve davranışlarında bana karşı soğukluk hissettim. Kocam artık eskisi gibi benimle ilgilenmiyor, geceleri eve geç saatlerde geliyordu. Kocamla mutlu başlayan evliliğimiz artık içinden çıkılamaz bir hal almıştı. Kocam bana arzu duymuyor benimle cinsel bir birliktelik arzulamıyordu. Belli bir süre sonra kocam bana gelerek seninle yaşamak istemiyorum dedi. Bu sözleri duyduktan sonra başımdan aşağı kaynar sular inmişti. Şok olmuştum. Hayat benim için tamamen artık bitmişti. Kocamı çok seviyor, onsuz bir gelecek hayal etmiyordum. O benim bu hayattaki her şeyimdi. Böyle zorlu günlerde medyum hocamla karşılaşma fırsatına sahip oldum. Medyum hocam bana her konuda yardımcı oldu. Başıma gelen olayları detaylı olarak dinleyerek bana her konuda yardımcı olacağını söyledi. Gerçekten de öyle oldu. Medyum hocam ilk tanıştığımız günden bu yana ne zaman telefonla onu arasam benimle uzun uzun sohbetler etti. Medyum hocam bu durumun adet kanı büyüsüyle kolaylıkla çözüme kavuşacağını belirtti. Adet kanı büyüsü hakkında bilgim olmadığı için başlarda çok tedirgin oldum. Ancak zaman geçtikçe medyum hocam tedirginliğimi aldı. Adet kanı büyüsünü yaptıktan sonra imam nikahlı kocam eve gelerek ayaklarıma kapandı ve af diledi. Kocam nihayet bana geri dönmüştü. Artık medyum hocam benim kahramanımdı.
13-04-2020

   İrem Doğan - ANKARA

Konu:Aşk Muskası

Deste hoca, deste hoca, deste hoca! Diyecek tek bir sözüm bile yok. Kendisi ile tanıştıktan sonra hayatım değişti. O kadar kötü olayın üzerine öyle güzel bir denk geliş oldu ki kendisine ne diyeceğimi, hakkında ne konuşacağımı bilmiyorum. İlk kez geçen yıl yaşadığım sarsıcı bir olayın ardından büyüye başvurmaya karar verdim. Böyle bir kararı vermek vicdanen insanı bir nebze kötü hissettiriyor ve biraz korkutuyor ancak deste hocamın açıklamaları ile birlikte her şet daha da kolaylaştı. Sayesinde aşık olduğum kişiye ulaştım ve istediğim gibi bir ilişki yaşıyorum. Kötü şeyler yaşadığım ve bu yaşananlar sonrasında yıkıldığım için üzerimde kötü bir etkisi olmayacağını biliyordum ancak hocamla konuştuktan sonra içim çok rahatladı. Neredeyse 10 ay oldu aşk büyüsü sonrasında her şeyin yoluna girdiğini zaman içerisinde hissetim. İlişkimin çarpıcı bir yönünün olduğunu biliyordum, birbirimize zaman zaman zarar verdiğimizi de biliyordum ancak şu an karşı taraf ateşe dokunmaya korkar gibi üzerime titriyor. Amacım üzerime titremesi ya da aşkımdan ölmesi değildi ancak deste hocamın da söylediği gibi hem istediklerim oldu hem de ekstra güzellikler yaşadım. Bu büyüden mi bilmiyorum ama beni aşkıma kavuşturduğu için minnettarım. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız ve bir medyum arıyorsanız aşk büyüsü için en profesyonel kişinin deste hoca olduğunu söyleyebilirim. Deste hoca için ne söylesem az kalır ne söylesem eksik kalır.