HAMUR Gerçek Büyücüler

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

HAMUR Garantili ve En iyi Medyum


HAMUR Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. HAMUR Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

21-09-2021

   Fikret Güneş - KAHRAMANMARAŞ

Konu:Aşk Muskası

Sevdiğim kadın çok gelgitleri olan, bir öyle bir böyle deyip ilişkiyi bulandıran bir yapıya sahipti. Bu konuda ona kızamıyordum pek, ailevi konularda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle kavuşmamız büyük sorun oluyordu. Ben onun için her şeyi yapsam da aramızdaki uçurum sanki giderek açılıyor gibi hissediyordum. Büyük bir çıkmazdaydım ve artık ne yapacağımı bilemez bir hale gelmiştim. Bu nedenle araştırmalar yapıyor, neler yapabileceğim konusunda fikir almak için çabalıyordum. Bu şekilde birkaç ay daha ilişkimiz uzak-yakın, mesafeli şeklinde devam etti ve ben kesinlikle mutlu olduğum için bu konuda taviz vermek ve sevdiğim insanı bırakmak istemiyordum. Sonrasında hiç böyle konulara inanmasam da karşıma pek çok hoca çıktı ve söyledikleri şeyler kesinlikle beni tatmin etmiyordu. Karşıma Deste Hoca çıkana kadar mucizelere inanmazdım diyebilirim. Şu an kendisinin en büyük duacısı olduğumu söyleyebilirim. Bütün hayatımı sanki sıfırladı ve uyguladığı aşk büyüsü yöntemiyle kız arkadaşım artık bana sadık ve bağlı, bir yandan da gelgitlerinden kurtulmuş biri olarak ilişkimizi sürdürüyor. Çok kısa bir süre sonra evlenme kararı aldık. Şu an çok mutluyuz ve kendi adımıza açtığımız perdeci dükkanında birlikte çalışıyoruz. Sevdiğim insanın artık her an yanımda olduğunu Deste Hocam sayesinde hissediyorum ve bu konuda sıkıntı yaşayan pek çok insanın sorununa çözüm bulduğunu Deste Hoca ile problem çözmeyi deneyimleyen insanlardan da görüyorum.