Korea (South) Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

Korea (South) Garantili ve En iyi Medyum


Korea (South) Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. Korea (South) Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

14-08-2022

   Güler - BURSA

Konu:72 Saatte Aşk Büyüsü

Selam, benim adım, Güler. Üniversiteye gidiyorum, teyzemlerin evi üniversiteye çok yakın ve bu yüzdende ben onlarda kalıyorum. Teyzem, eniştem ve kuzenlerimle de çok iyi anlaşıyor, vakit geçiriyorum. Son zamanlarda eniştem eve gelmeyi azaltıp, geceleri başka bir yerde kalıyordu. Bu duruma teyzemde bende üzülüyorduk, ben arada bir benden dolayımı evine gelmek istemiyor diye düşünüyor, o zaman önceden nasıl geliyordu diyor, konuyu kapatıyorum. Bir gün eniştem geldiğinde çok sıkışmış ve montunu falan yere atıp gitti. Montu asmak için yerden aldım ve üzerinde kadın parfümü ve kıl olduğunu fark ettim. Teyzeme söyleyip de tartışma çıkartmak istemedim, çünkü benim yanlış anlama ihtimalimde vardı. Sessiz kaldım ve eniştemin bir açıklama yapmasını bekledim, ama eniştem bu konuyla ilgili bir şey söylemeyip uyumaya gitti. Yarın ben eniştemi takip etmeye başladım ve o gün bir kadınla buluşmadı. Onu gözlemeye devam ettim ve teyzemi aldattığını öğrendim. Hemen telefonumu çıkarıp, gizlice fotoğraflarını çektim. Teyzeme söylemek için eve gittim, fakat kuzenlerin annesinden ya da babasından ayrılmalarını da istemiyordum, çünkü onlar küçük, bir o kadarda günahsızdı. Kendi kendime muska veya büyü gibi bir şeyle eniştemi tekrardan teyzeme aşık etsem, oda tekrardan evine, teyzeme dönse diye düşünmeye başladım. Uzun ve güzel bir araştırmadan sonra bu hocayı buldum. Diğer hocalar gibi sahtekâr değildi. Hemen aradım ve yanına gittim ve hoca benden biraz bilgi aldı ve eniştemi teyzeme tekrardan aşık ettirdi. Allah sizden kat ve kat razı olsun hocam, sayenizde eniştem evine döndü ve teyzeme ilk günkü gibi aşık. Arkadaşlar sizlerde hocaya gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz. Sayesinde teyzem ve eniştem çok mutlu.
14-08-2022

   Hazal - BURDUR

Konu:Aşk Muskası

Merhabalar arkadaşlar, benim adım, Hazal. Ben bir bayan kuaföründe çalışıyorum. Patronum Ahmet Bey ve eşi ile de çok iyi anlaşıyorum, eşi de bizim kuaföre geliyor, benimle konuşup zaman geçiriyor. Bir gün Ahmet beyler köye pikniğe gideceklerdi, köyleri yakın olduğu için beni de çağırdılar, kabul ettim ve gittim. Orada çok yakışıklı bir erkek gördüm ve direkt benim dikkatimi çekti, Ahmet beyin eşine onun kim olduğumu sordum ve bir akrabasının oğlu olduğunu öğrendim. Konuşmak için hemen yanına gidip bir konu açtım. Aramızda çok hoş bir konuşma geçti ve sosyal medyalardan birbirimizi ekledik ve geçti. Oğlanın hakkında bir araştırma yaptığımda, onun her kızla sevgili olmaya çalışıp, diğer günde aldattığını öğrendim. Bu duruma üzüldüm, çünkü bu kadar yakışıklı bir oğlan neden böyle bir şey yapıyor da bir kızla mutlu bir ilişki yaşamıyor diye düşündüm. Sonra hayallere daldım ve bunu başarmaya, onu bir ilişkiye sokmaya karar verdim. Neden o kız ben olmayayım ki diyerek kendime aşık etmeye çalıştım, etkilemeyi başardım, fakat zaten oğlanın yaptığı şey bu, etkileniyor, fakat âşık olmuyordu. Denemelerim hep başarısızlıkla sonuçlandığı için bu işi bir bilene sorarak yapmanın daha doğru olabileceğini düşünüp, psikiyatriden bir seans aldım ve yanına gittim. Fakat oradan öğrendiğim şeylerde işe yaramayınca büyüye başvurdum. Bunun için iyi bir araştırma yapacak, dolandırılmadan, herhangi bir sahtekarlıkla karşılaşmadan, oğlanı kendime aşık edecektim. Sonunda uzun süreli bir araştırmadan sonra Deste hocayı buldum. Aradım ve konuştuk, Yanına gittim ve ona inanmamı, güvenmemi, kalbimi çürütmeden söylenenleri eksiksiz uygulamamı söyledi. Dediklerini eksiksiz bir şekilde yaptım ve bunu başardı. Size sonsuz teşekkürler hocam, Allah sizden razı olsun, sayenizde 4 aydır süren bir ilişkimiz var.
02-06-2022

   Gül - BARTIN

Konu:Çok Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Bir ayrıl bir barış ilişkisinden nefret etmeye başlamıştım. Deste hocamla tanışana kadar bu saçma ruh halinden kurtulmanın bir yolu olduğuna da emin değildim, onu çok seviyordum, aklı selim bir şekilde terk etmem olanaksızdı ama bir yandan da bu olmak zorundaydı, ben ve o ayrı dünyaların, başka hayallerin insanlarıydık. 3 gün mutlu, 7 gün ayrıydık. Arkadaşlarımızın ve çevremizin gözünde laçka bir hal almıştı ilişkimiz. En mantıklısı bu ikili deliliği sonlandırmamızdı. Deste hocama arkadaşım İrem’in yaptırdığı bağlama büyüsünün etkilerini ballandırarak anlatması sayesinde ilgi duydum ve kendisine ulaşmaya karar verdim. Hocamız şaşırtıcı derecede iyi ilgilendi benimle, derdimi sıkıntımı sordu ve ona açıkça hislerimi anlatmamı sağladı. Sonunda bu durumda bize bir ayırma büyüsü yapabileceğini ancak bu sayede birbirimizden kopabileceğimizi söyledi. Birlikte işleme başladık. Ruhen çok büyük bir sancı çekiyordum, mutsuzdum ve bir yerim ondan sonra oluşacak olan o boşluktan korkuyordu. Bir taraftan da en mantıklısının, olması gerekenin bu olduğuna neredeyse emindim. Büyü bittiğinde ikimiz de ayrılmak istiyor olmalıydık. Daha az karşılaşıyorduk ve birbirimiz için endişe falan etmiyorduk bile. Sevgilim yapamadığını anlatan mesaj attığında kısa süreli şok yaşadım, ama büyünün etkisi üzerimde olduğundan ona hayır demedim. Şimdi mi? Deste hocama minnettarım, kendisi sayesinde hem sevdiğim adamın hem de benim üzerimizdeki yük kalktı. Sabrınıza minnettarım değerli hocam.
02-06-2022

   Kerime Aslan - ÇANKIRI

Konu:Soğutma Büyüsü

Sevgim bitmişti ama korkum değil. Kerime ben, hocamızı tanıma sebebim artık sevmediğim, ama bir zamanlar deli gibi korktuğum o adamdan kurtulmaktı. Ona gidip ne zaman ayrılmak istediğimi dile getirsem aşırı derecede tehdit ve şiddete maruz kalıyordum. Aşırı kıskançtı, sadece gülümsedim diye bile ağzımdan burnumdan kan getirecek kadar sert dayak attığı olurdu. Polise gittim, uzaklaştırmalar aldım, taşındım şehir değiştirdim, işten çıktım kendimi eve hapsettim ama asla kurtulamadım ondan. Bir zamanlar onu nasıl sevdiğimi ben de anlamıyorum. Sonunda hocamızı bulana kadar bir dizi hayal kırıklığıyla da savaşmaya başladım. Kime güvendiysem elim boş kaldı, param gitti boşuna. Derken hocama da içimdeki o tanıdık sıkıntıyla ulaştım, anlattım derdimi. Hocam dedi ki halledeceğiz, geçecek. Ama nedensizce bir güvensizlik vardı yüreğimde. Neyse denize düşen büyüye sarılır, el mahkûm başka çarem yoktu, baş belası sevgilimle kendim için ayırma büyüsü yaptırmaya başladım. 7 gün boyunca erkek arkadaşımı regl oldum diye kandırarak kendimden uzak tutmuştum. Sonra kendisi beni davet etti ve bir kafede buluşmak istedi. Hocamız bu davet fikrini onaylamamı ve hiçbir şey yok gibi davranmamı istedi. Erkek arkadaşım benimle yapamadığını, mutlu hissetmediğini söyledi. Oldu, kurtuldum ve işte bu mükemmel insan sayesinde oldu. Kerime hayatını, huzurunu ve gençliğini size borçlu hocam, Allah razı olsun sizden, ne muradınız varsa versin.
29-05-2022

   Nurdan - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Kızım hiç tasvip etmediğimiz bir adamla beraberdi. Ailemize hiç yakışmayan ve bizi insan içinde yerin dibine sokacak bir adam… Evimdeki temizlikçi kadının önerisiyle tanıştım Deste hocamla ve o güne kadar hacıya medyuma güvenilmez, derdim. Hayata müdahale bu kadar kolay olsaydı kader denen şey kalmaz diye düşünürdüm. Ancak müdahale etmek için güçlü bir ilim gerektiğini ve bu yolla insanların hayatları da korunduğu gerçeğiyle karşılaştım. Kızım o dolandırıcı çocuğa aşıktı ve Deste hocanın ilk kerameti direkt olarak iletişime geçtiğimde soğutma büyüsü yaptırmak istediğimi bilmesi oldu. Hiç inanmadım, bana öneren kadının onu bilgilendirdiğini düşündüm. Ama onayladım da. Sonra çocuğu kızımın resmine bakarak tahmin etmeye başladı, bu tamamen şoktu. Evimdeki temizlikçi kadının bunları bilme ihtimali bile yoktu. Aklımdaki kuşku bulutu işte bu vesileyle kırılmaya başlamıştı. Sonrası tamamen ferahlık arkadaşlar, hocamın tüm sözlerini dinledim ve işleme başladık. Aklımda kurduğum zaman 1 aydı, ancak daha haftası dolmadan evimize ayrılık haberi verildi bile. Hocam işlemi rehavete kapılmadan sonuna kadar götürmemi önerdi. Diğer türlü ters tepebilirmiş. Denileni yaptım. 21 günlük büyü sürecini tamamladığımızda kızım o dolandırıcı çocuktan ölesiye soğumuş, yüzünü görmekten resminden bile tiksinir olmuştu. Hocam vesilesiyle evladımın hayatı ve ailemin şerefi kurtuldu, tekrardan tuttuğu altın olsun, Allah razı olsun. Numaranızı kaybettim, ona bakayım da özel numaranızı geri isteyeyim derken sitenize yorum bırakmadan da geçmek istemedim. Sonsuz teşekkürler.
29-05-2022

   Semra - ANTALYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocam Allah bin kere senden razı olsun. Seni cennetine alsın. Semra ben, Semra annen. Hani oğlumla o iğrenç kadının evlenmesine sayende engel olmuştuk, hatırlıyor musun? Oğlum Mehmet güzeller güzeli gelinim öldüğünde 4 yaşında torunum Beray ile baş başa kalmıştı. Bulduğu kadın, Yasemin hiç iyi bir analık profili çizmiyordu yavruma, o kadından aldığım kötü enerji o kadar fazlaydı ki! Çocuğa çok kötü davranıyordu ve Rabbim karşıma seni çıkarmasa belki de Beray’ım yurtlara düşecekti hocam. Bunu okuyan arkadaşlara belki bir umut olur diye yazıyorum. Derdiniz sıkıntınız neyse gerçekten sizi olduğu gibi tastamam anlıyor hocamız. Derdim oğlumun mutsuzluğu değil, torunumun hayatının kararmasıydı. Yasemin oğluma çok aşık ama çocuğundan nefret eden bir kadındı. Sırf bu nedenle ilişkilerini onaylamadım ki haklı çıkmaya da başlamıştım. Oğlum çocukla eskisi gibi ilgilenmiyor ve dedesiyle ben zavallı çocuğun ihtiyaçlarını alıyorduk. Bardağı taşıran son damla da Beray’ın yurtta kalması gerekliliğiydi. Hocamı pek kullanmaktan anlamadığım netten buldum. Kadından oğlum soğursa torunum kurtulacaktı. Birlikte bir işleme başladık ve hocamın tüm dediklerini dikkatlice uyguladım. Sonrasında bir hafta demedi ki 4 yaşındaki çocuğun düzeni değişmeye ve toparlanmaya başladı. Oğlum artık o kan emici kadından kurtuldu, hayattaki en değerli varlığına, kızına saygılı bir hanım arıyor. Allah razı olsun hocam senden, bir sabiye yardım ettin, bizi büyük dertten kurtardın.
29-05-2022

   Cavidan - ANKARA

Konu:Soğutma Büyüsü

Deste hocam sayesinde şuan mutlu bir evliliğim var. Selamlar hocam, hiç umudum yokken denk gelmiştim ben size. Cavidan ben, hatırladınız mı? Benim kaynanam bize soğutma büyüsü yaptırmıştı. Yani bu işin içinde bir iş olduğunu yalnızca ben anlamıştım, sevgilim ve aileme göre aslında durumlar normaldi. Erdal ile ben birbirimizi çok sevdik ve yıllarca annesine rağmen direndik. Karı koca gibiydik ve mutluyduk. Kimse bize karşı koyamıyordu ama işte olay evlenmeye gelince kaynanam maalesef yapacağını yaptı. Erdal benden nefret etmeye başladı. Aramıyordu, ona nerede nasıl olduğunu falan sorduğumda asla cevap vermeye layık görmüyordu beni. Arkadaşlarım ve ailem psikolog önerdiler, evlilik korkusu falan dediler ama ben azıcık kaynanamı tanıyorsam bu işte başka bir bit yeniği var olduğunu çözebilmiştim. Durmadan araştırmalara koyuldum, kim yapmıştır hangi medyum çözer, bir sürü sahte insanla muhatap oldum. “Parayı ver çözelim, sen ibana yatır hallederiz.” İnandırıcı değillerdi. Derken Deste hocamla, hayatımı kurtaran muhterem insanla karşılaştım. Güven veriyordu, benle para konuşmadı. Olması gereken her şeyi anlattıktan sonra para kısmını konuştuk. Denileni yaptım ve tahmin ettiğimden daha düşük bir para ile mutluluğumu kurtarmıştım. Hocam sayesinde arkadaşlar, Allah binlerce kere razı olsun ondan. Kaynanamın yaptırdığı işlemi bozduktan sonra rica ettim bir de onun beni sevmesi için şirinlik yaptırdık. Hocam sayesinde yuvam artık tehlikede değil. Size neden yorum yazdım? Deste hocam, bir yeğeniniz olacak, hamileyim ve bu bebek sizin sayenizde karnımda. Teşekkür etmek istedim.
14-05-2022

   Aleyna - ÇANKIRI

Konu:Bağlama Büyüsü

Benim gibi âşık olup, sevdiğini büyü ile elde etmeyi düşünen oldu mu. Benim adım, Aleyna. Ben memurum ve ailesel nedenlerden dolayı tayinimi aldırıp, şehir değiştirdim. Kısa bir süre sonra yerleştim ve küçük bir çevre edindim. O sırada da birisi ile tanıştım, resmen ona ilk görüşte âşık oldum. İlgisini çekmeye çalışıyordum, iş yerinde mümkün ola bildiğince açık giyiniyor, bakımlı biri olmaya çalışıyordum. Fakat bu onun ilgisini hiç çekmiyordu, Onunla daha da çok konuşuyor, istemsizce söylediği şeylere gülüyordum. Bu zaman dada onun sevgilisi olduğunu öğrendim, kız benden güzel, kibar değildi. Ben bu duruma daha da çok hırslandım ve onu elde etmek için her şeyi yapmayı deneyecektim. Her erkek sevdiğine başka bir erkek ilgi gösterirse onu daha çok korur, daha çok bağlanır diye düşündüm, oda benden hoşlanıyorsa ilgisinden anlayacak, işim daha da kolay olacaktı. Birisini bulup bunu denedim fakat başarılı olmamıştı, hatta daha da çok uzaklaştırdı. En mantıklısı ve doğrusu onunla konuşmak olacaktı ve bende öyle yaptım, baş başa kaldığımız bir zaman ondan hoşlandığımı, çok sevdiğimi söyledim. Bana sevgilisi olduğunu, onu çok sevdiğini söyledi ve arkadaş kalmamızı da ekledi. Onu unutmayı denedim, ama bunu başaramadım, nasıl unuta bilirdim ki her zaman birbirimizi görüyor, konuşmak zorunda kalıyorduk, unutmak şöyle dursun, ona daha da çok bağlandım. En son internette aşık etme taktiklerine bakarken saçma sapan şeyler görüp vaz geçmeyi düşündüm. Fakat bir sitede büyü ile bunun yapıldığını öğrendim. Annem babamı eve bağlamak için bu yolu deneyip başarılı olduğu aklıma geldi, bende neden buda olmasın diye düşündüm ve araştırmaya başladım. Dolandırıcı hoca çoktu ve çoğu da yalandı. Sonunda bu hocayı buldum ve hakkındaki yorumları okudum. İşini dürüstçe yapan biri olduğu kanaatine vardım ve onu aradım, biraz konuştuktan sonra bana güven verdi ve yanına gittim. Düşük bir miktara yapa bileceğini benimde kalbimi temiz tutup ona inanmam, söylediklerini eksiksiz ve doğru bir şekilde yaptığım taktirde mümkün ola bileceğini söyledi. Dediklerine uydum ve bunu başardı. Arkadaşlar hoca gerçekten de dürüst ve işini çok iyi yapıyor sizde gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz.
12-05-2022

   Gizli - AMASYA

Konu:Evlenme Muskası

Bir ev kadınıyım ben ve Deste hocam sayesinde hayatım kurtuldu. Aileme bağımlı bir hayatım, hayırsız bir kocam vardı. Eve uğramaz, çoluğumun çocuğumun ne yediğini bilmezdi. Merdiven silerek evimi geçindirdim ve hocam hiç ummadığım şeyleri yaşattı bana. O gün merdiven silerken 2 kadının konuşmasına tanık oldum. Eşlerine bir işlem yaptırmaktan ve bu iş için en ideal hocanın Deste hoca olduğundan bahsediyorlardı. Şeytan düştü bir kere içime, araştırdım hocamızı. Hakkında yazılanları okurken bir güven duygusu sardı içimi. Nasıl olduysa oldu, aradım ve konuşmaya başladık. Hayat hikayemden çok etkilenmiş olacak ki bana bir işlem yapmayı teklif etti. Eğer tutmazsa işlemden para almayacağını ama tutar da parasını ödemezsem bozacağını söyledi. Öncesinde bir kuruş bile almadan başladık işleme. Heyecandan kalbim çıkacak gibiydi, inanılmazdı. Dediklerini yaptıkça talihim açılmaya başladı. Villa temizliklerine çağırır oldular beni, bahşişlerim neredeyse temizlik paralarım kadar fazla olmaya başladı. Bir boş günüm yoktu. Hocamla anlaştığım paradan bile fazlasını ödedim ona. Baraka gibi bir evde yaşarken şimdi dubleks bir evim var, altımda arabam var. Bütün bunların kim sayesinde olduğunun farkındayım, yatıp kalkıp size dua ediyorum hocam. Başımdan geçenleri burada anlatmak istedim, çünkü insanların içindeki o tereddüt duygusunu diğerlerinin görüşleri kırıyor. Ben de danışanlarınızın yorumları sayesinde cesaret edip sizi aramıştım. Belki benim yorumumla da birinin hayatına dokunabilirsiniz.
09-05-2022

   Esma Yıldırım - BİTLİS

Konu:Sabun Büyüsü

Siz hiç aldatıldığınız adamı geri kazanmanın çaresizliğini yaşadınız mı? Esma ben, 40 yaşındayım ve gözümü eşimde açtım. 4 çocuğum var ellerinizden öper. Benim hocamla tanışmam, eşimin beni gençten bir kızla aldatması ile başladı. Kızdan bahsediyordu yanımda, aşağılıyordu beni. Çok geceler eve gelmiyordu. Bana kadın olamadığımı, kırıştığımı söylüyordu ama ona o kadar çocuk verip kahrını ben çekmiştim, doğal değil mi bu? Hocamı tanıdığımda işler gerçekten kötüydü. Dayaklar, küfürler, kadınlığıma hakaretler… Komşum Zeynep, hocama kayınvalidesinin kendine yaptırdığı büyüyü bozdurmak için rastlamış. Bana önerdi. Allah razı olsun Zeynep’ten de hocamdan da. Hocamızdan duyduğum kadarıyla, o kız zengin olduğu için kocamı elde etmek istemiş. Benden soğuması için soğutma büyüsü yaptırmış. Hocamla birlikte çalışarak bu büyünün etkilerinden kurtulmak için uygulamalar yaptık. Rabbime şükür sadece 7 gün içinde evliliğim kurtuldu. Hocamızın dediğine göre bu iş sade inanmak ve duaların tılsımlarını bilenden doğru ilacı almakla olacakmış. Dediğini yaptım. Kalbimle inandım ve söylediklerini harfiyen yerine getirdim. Eşim çok pişman, çok üzgün. Benim yuvam hocamız sayesinde kurtuldu, ben çocuklarımla sokakta kalmadım. Allah bin kere razı olsun. Eğer siz de işini bilen, dürüst ve ilim sahibi bir medyum arıyorsanız, işleme girmeden hocamıza da bir kez danışın. Siz de fark edeceksiniz ki diğer sahtekârlar gibi uydurma işlemler yapmıyor. Ne yapacağını biliyor ve olmayacak işlem için çalışmıyor.
09-05-2022

   Rabia Cicek - ADIYAMAN

Konu:Soğutma Büyüsü

Ben Rabia. Ailemin tek kızıyım ve ana babama düşkünüm. Hocamla tanışma hikayem miras davası yüzünden oldu arkadaşlar. Babamı ve annemi emekli etmek için pirimler ödedik. Sebep şuydu, onlar emekli olacaklar ve ayaktan düşünce kimseye muhtaç olmayacaklar. Amma öyle olmuyormuş bu işler, ödemeler bitmeden, anneciğim banyoda düştü ve artık yardıma muhtaç kaldı. Onu aldım, babamla bizde kalıyorlardı ve neredeyse bebek gibi baktım anama. Gene olsun, gene bakarım. Yıllarca hiçbir gelin ellemedi, hiçbir erkek kardeşim gelmedi yardımıma. Kocamla yıkadık yeri geldi de annemi. Babam da annem de emeklilerdi. Babam demişti ki anneme baktığım ve onlar bizimle yaşadıkları için, emekli maaşlarını biz kullanalım. Ama 3 ay geçmedi ki babam bana da kocama da ağır sözler etmeye başladı. Kardeşim Murat’ı aradı ve onları almasını istedi. Polise şikâyet edip onlara eziyet ettiğimiz yalanlarını söyledi. Murat da karısı Hasibe de anneme bakmıyorlardı, biliyorum ama neden böyle olmuştu. Hocamı bu boşlukta arkadaşım Münevver abla sayesinde tanıdım. Allah bin kere razı olsun tüm soru işaretlerimi ve o insancıkların dertlerini çözdü. Meğerse babamlara bizden soğumaları için bir tane dilleri ağızları bağlansın da onların zulümlerine ses etmesinler diye de bir tane büyü yaptırmışlar. Önce soğutma büyüsünü çözdük, sonra diğerini. Hocam oradan okudu, ben evimden. Tam dediği saatlerde dediği işlemleri yaptım. Evimde yaptıkları büyüyü buldum, hocama yolladım derken düzeldi her şey. Babama kredi çektirip kullanmışlar, ama hiçbir zaman onların paralarında olmadı gözüm, onlar şuan sağlıklı ya. Hocam Allah sana uzun ömürler versin, tuttuğun altın olsun.
17-02-2022

   Mesut Aslan - ÇORUM

Konu:Soğutma Büyüsü

Sevdiğim kadınla birlikte mutlu mesut bir hayat sürerken, kendimi bambaşka bir kadının yanında ve elini tutarken buldum. Kendimde anlamadığım bu değişimle birlikte, evlenmeyi düşündüğüm kadından giderek uzaklaşarak yeni başladığım işteki bir kadına birliktelik teklif etmiştim. Hem kendime çok şaşırıyor hem de böyle bir şeyin nasıl olduğuna anlam veremiyordum. Bir erkek olarak kesinlikle sevdiği kadını aldatacak bir karaktere de sahip değildim. Bu olumsuz durumdan nasıl kurtulacağımı bilmiyor, giderek sevdiğim kadını da üzdüğümü fark ediyordum. Bu durum kısa bir sürede olmuştu ama çözümünü acilen bulmak istiyordum. Hocamızla tanışmam çok sevdiğim bir kadın arkadaş sayesinde oldu. Kız arkadaşıma nasıl aşık olduğumu biliyor, ikimizin de ortak arkadaşı olması nedeniyle barışmamızı ve eski mutlu günlerimize dönmemizi istiyordu. Kendisi vasıtasıyla hocamdan randevu aldım. Hayatımda verdiğim en doğru karar hocamın kapısını çalmak oldu. Kendisiyle görüştüğümüzde üzerimde soğutma büyüsü olduğundan bahsetti. Nasıl böyle bir şeyin olabileceğini düşünürken, işyerindeki kızın beni daha önceden takip ettiğini ve sevdiğimden ayırmak ve elde etmek için bu büyüyü yaptığını da anlamış olduk. Mutluluğumu bozan bu kızdan derhal ayrılmak istediğimi söyleyince, hocamıza bin kere şükürler olsun, büyüyü bozduk. Şimdi çok sevdiğim ve çok iyi anlaştığım sevgilimle evlenme arefeesindeyim. Allah kendisini kimseye muhtaç etmesin. Yaşadığım sıkıntıları ve utancı en iyi kendisi bildiği için yaptığı iyiliği asla unutamam. Bir mutluluğa vesile oldu ve kendisi de sıkıntı görmesin.
17-02-2022

   Zekiye Göksun - BİTLİS

Konu:Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü yaptırarak Deste hocam yardımıyla bütün dertlerimden kurtuldum. Eşim sürekli olarak gözü dışarda bir kadından diğerine giden bir adamdı. Şimdi yamacımdan ayrılmıyor. Bu süreç beni çok yıpratsa bile şimdi geldiğimiz durumdan çok memnunum. Eşimle ilk tanıştığımızda birbirine aşık olan ve kısa sürede evlenen bir çifttik. Ancak zaman geçip çoluk çocuğa karışınca bir şeyler oldu adama. Önce eve geç gelmeye başladı, daha sonra ise hiç gelmemeye başladı. Üç haftasa bir gelip kıyafet alıp gidiyordu. Ne çocuklarına ne de bana karşı ilgisi vardı. Aç mıyız tok muyuz adamın umrunda değildi. Hayatında başkasının olduğundan emin olduktan sonra kimse tutamadı daha beni o evde. Kalktım annemin evine gittim. Anneme olanı bitine anlatınca sana dedi büyü lazım kızım. Ben böyle şeylerden çok korkarım normalde hiç istemem büyü hoca işlerini. Ama Deste hocam öyle bir derman oldu ki derdime. Ona gittiğimde annemle birlikte diğer hocayım diye geçinen insanlardan ne kadar farklı olduğunu anladım. Önce beni dinledi ve anlamaya çalıştı. Daha sonra soğutma büyüsü yaptık kocamın sevgilisine. İşimizi sağlama alalım diye kocamada bi güzel soğutma büyüsü yaptık. Adamın hareketleri 360 derece değişti. Kapıma kadar geldi geri dön ne olur diye. Bende tabi hemen affetmedim önce bi cefasını çeksin dedim. Baktım gerçekten büyü işe yaramış o kadının mahallesine bile uğramıyor, evime geri döndüm. Deste hocam sayesinde şimdi mutlu bir aile olduk gül gibi geçiniyoruz. Her şey için hocama teşekkür ediyorum.
14-02-2022

   Sevil Reşkin - ANTALYA

Konu:Geri Getirme Büyüsü

30 Yıllık eşim evden gideli birkaç ay olmuştu. Önceleri arkadaşlarıyla Kıbrıs’a giderek kumar oynamayla başlayan çatırdamalar, sonrasında evden tamamen uzaklaşmayla başladı. Bu beni ve çocukları çok fazla yıpratmaya başladı. 29 sene hiç böyle şeylerle işi olmayan adam, şimdi bambaşka biri olup çıkmıştı sanki. Çaresizlikten delirmek üzereydim. Çocuklarıma çok fazla bir şey yansıtmamaya çalışsam da artık dayanamıyor ve eşim çocukları aradığında ona yalvar yakar dönmesini söylüyordum ama hep hayır cevabını veriyordu. Kumar batağı bizi daha da fazla etkilemeye başlamıştı. Hem kafa dağıtmak hem dertleşmek için iş yerinden bir arkadaşımla birlikte bir pazar günü kahve içmeye çıktık. Bana medyumumuzdan bahsettiğinde kesinlikle kabul etmedim. Beni böyle şeylere bulaştırmaması konusunda da uyardım. Bana yaptığı iyiliği hayatım boyunca unutamayacağımı bilseydim hiç böyle sert çıkışmazdım. Hiç kendimi kötü hissetmemem gerektiğini, sadece yuvamı kurtarma niyetiyle bu yola çıktığımı söyleyince de kabul ettim. Hocamızdan randevu aldık ve kocamın artık eve dönmesini istediğimi söyledim. Geri getirme büyüsüyle kısa bir süre sonra kısa bir süre sonra evine geldi. Hayatımın bu en mutlu günlerinden birini hocamıza borçluyum. Allah kendisinden razı olsun. Bütün dualarım onunla birlikte. Çocuklarım, eşim ve ben artık çok mutluyuz. Eşim kumarı bıraktı, bu da hocam sayesinde oldu. Kendisi pek çok insanın yuvasını kurtararak, hayatını değiştiriyor. Bu işi gönülden yapan hocamın ellerinden öperim.
02-02-2022

   Ada Çiçek - DÜZCE

Konu:Büyü Bozma

Hocamıza büyü ile ilgili yapılan yorumlara baktığımda etkileri konusunda acaba mı? Demiştim. Sonra başıma hiç beklemediğim bir olay geldi ve hayatım tersine döndü. İlk önce 5 yıllık nişanlım beni aldattı, sonrasında güvendiğim pek çok insandan kazık yedim. Sonraki günlerde bir arkadaşın internetteki yorumunu gördüm. Hocamızı önerdiklerine rastladım ve ondan yardım istedim. Hocamız ilk aşamada benden başıma gelenler konusunda biraz bilgi aldı. Kesinlikle bu bilgiler öyle diğer hocaların sorduğu gibi şunu mu yaşadın bunu mu yaşadın? Şeklinde değildi. Sonra bana neler yapmam gerektiğini ve nasıl bir yol izlemem gerektiğini anlattı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalacağını biliyorum. Öyle böyle değil her konuda yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Öyle büyüyü yaptım parasını alayım sonrasında da ne yaparlarsa yapsınlar, sonuç almasalar da olur demiyor. Her aşama ile ince ince ilgileniyor ve ellinden geleni yapıyor. Büyü konusunda benim gibi tereddütte olan ve daha önce büyü yaptırmamış olanlar varsa aşk büyüsü ve diğer büyü çeşitleri için hocamızdan yardım alabilirler. Diğer büyü yapan kişilere göre çok daha uygun fiyatlarının olduğunu da söyleyebilirim. Hocam, hocam, hocam diyorum başka bir şey söylemiyorum. Olmazı olduruyor ve bunu yaparken kendinizi kötü hissetmenizi de engelliyor. Kesinlikle merak ettiğiniz her şey için deste hocamın kapısını çalabilirsiniz. Deste hocam şüphesiz en iyi yol göstericiliği yapacaktır.
25-01-2022

   Berat Akdamar - ANTALYA

Konu:Sabun Büyüsü

Bundan yaklaşık olarak 5 ay önce Deste hocamla ilk kez tanışmıştım. Kızımı bir trafik kazası sonucunda kaybetmiştim. Kızım okula giderken yaya geçidinden karşıdan karşıya geçerken 150 hızla gelen bir araç sahibi tarafından hayattan koparıldı. Araç sahibi kızıma çarptıktan sonra kızımı hiçbir şekilde hastaneye götürmemiş, kızımı oracıkta ölüme mahkum etmişti. Kızım o gün o cani yüzünden hayatından oldu. Hukuki süreç neticesinde kızıma çarpan cani hiçbir ceza almadan elini kolunu sallayarak tahliye oldu. Bu durum beni psikolojik olarak çok etkilemişti. Psikolojik bozulmuş, depresyon ilaçlarıyla ayakta duran bir kişi haline gelmiştim. Sürekli rüyamda kızımı görüyor hayat benim için yaşanılmaz bir hale gelmişti. Kızımın intikamını bir şekilde almam gerekiyordu. Bütün hayat hikayemi Deste hocaya anlattıktan sonra beraber sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Sabun büyüsünün içeriği hakkında Deste hoca beni detaylı olarak bilgilendirdi. Sabun büyüsünün ne kadar tehlikeli ve işlevsel bir büyü olduğunu Deste hoca bana anlattı. Deste hocadan sabun büyüsü hizmeti aldıktan sonra o cani adam için hayat tamamen olumsuzlaştı. Kızımı hayattan koparan katilin ruh dengesi bozularak intihar etti. Böylelikle intikamımı Deste hoca sayesinde almış oldum. O caninin ölüm haberini alınca mutluluktan havalara uçtum. İçimdeki intikam ateşi tamamen söndü. Böylece artık kızım mezarında daha rahat uyuyabiliyordu. Kızımın kanı yerde kalmamıştı. Deste hocamın sabun büyüsünü mağdur olan herkese tavsiye ederim.
08-01-2022

   Fazlı Keser - AYDIN

Konu:Aşk Muskası

Selamlar hocam benim bir derdim var sizinle paylaşmak istiyorum. Ben 28 yaşında bekar bir bayanım ve birine aşık oldum. Aşık olduğum kişi 33 yaşında ama evli. Anladığım kadarıyla mutlu bir evliliği yok. Bunu onun hareketlerinden anlayabiliyorum çünkü aynı iş yerinde çalışıyoruz. Her zaman işe geldiğinde mutsuz ve hiç eşiyle telefonda konuştuklarına da rastlamadım. Demek ki bazı problemler var. Ona ilgi duyduğumu hissettirmeden onu daha çok sevmeye başladım. Çünkü konuşmaları ve tavırları tam benim aşık olacağım türden. Şunu sormak istiyorum hocam ona aşk büyüsü yaptırmam doğru olur mu? Neticede yuvasını yıkmak gibi bir düşüncem yok ama onun benimle daha mutlu olacağını hissediyorum. Sanki o hayatımda olsa daha iyi bir eş oluruz gibi geliyor. Büyülere karşı biraz merakım var. Hatta bir arkadaşımla evde büyü yapma gibi bir yanlışa bile düştüm. Amacım şimdi kendim bu tür yanlışa düşmeden sizden yardım almak. Bu konudaki fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum. Sevdiğim erkeğe evli olmasına rağmen aşk büyüsü yaptırmalı mıyım? Yoksa her zaman olduğu gibi onu uzaktan mı sevmeliyim? Ya da diğer bir seçenek onun boşanmasını mı beklemeliyim? Bütün bunlar kafamda dolaşıp duruyor. Bazen de hislerimi ona açmak istiyorum ama kafası daha çok karışır ya da beni ret eder diye düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Hürmetler hocam…
16-12-2021

   Naz Şahmer - ISPARTA

Konu:Sabun Büyüsü

Etrafımızda parmakla gösterilen örnek bir çift olan eşim ve ben son 6 aydır falan birbirimize aynı evin içinde adeta yabacı gibi olmuştuk. Onun hareketleri bana benim hareketlerim ise ona batıyor ve birbirimize resmen sinir oluyorduk. İletişimimiz koptu kopacak o derece yani. Eskiden o işe giderken sabah erkenden kalkıp çay demler, etmeyeceğini bile bile özene bezene kahvaltı hazırlardım. Son 6 aydır yüzünü görmeye tahammül edemez hale geldim. Ya O. Resmen bana kötü davranıyor hatta davranmıyor bile. Yok sayıyor resmen. Ha evde herhangi bir eşya ha ben. Pardon bazı eşyalara benden daha çok değer veriyor. Allah’ım hergün hergün kavga etmekten bağırışıp durmaktan çok yorulduk. Hayır kavga etmek sorun değil de kavga ederken o kadar ileri gidip öylesine kırıcı oluyoruz, birbirimize karşı öylesine çirkinleşebiliyioruz ki. Eskiden başkalarının yanında hiç değilse ayıp olur düşüncesiyle kavga etmezken son dönemde yabancıların yanında da kavga eder hale geldik. Oturup konuştuk ve boşanmaya karar verdik. Boşanma kararımızı ablama anlattığımda bana değerli medyum hocamızdan bahsetti. Son bir kez de hocaya gidelim ne kaybedersin dedi. Benim de aklıma yattı. Ablamla birlikte eşimden habersiz Allah O’ndan razı olsun. Çok değerli medyum hocamıza gittim. Bize sabun büyüsünü bağlama ve muhabbet arttırma amacıyla uyguladı. Bugün 8. gün ve hiç kavga etmemek bir yana inanır mısınız muhabbet ettik. Dahası da var akşam işten gelirken tatlıyla bir demet çiçek almış. Öyle mutluyum ki adeta ayaklarım yere basmıyor. Canım hocama sosuz teşekkür ediyorum.
14-12-2021

   Fatih Kulla - KARS

Konu:Aşk Muskası

Çok sevdiğim karımla lise yıllarından beri tanışıyoruz ve severek evlendik. Hayatımızla ilgili çocuk ve taşınma gibi konularda birlikte karar alırken aramızda tartışmalar, birbirimizi kırmalar başladı. Bunun sebebini her ne kadar anlayamasak da, dönüm noktası olan kavgamızdan sonra eşim annesinin evine gitti ve bende yaşadığımız evi terk etmeden dönmesini beklemeye başladım. 2-3 ay kadar bir süre böyle ayrı evlerde ve küslükle geçti. Eşimi ne kadar çok sevsem de dönmeyeceğini ve artık eskisi gibi katiyetle olamayacağını söyleyip durdu ve bu durum oldukça yıpratıcı oldu. Hayatımız birden değişti ve çocuklarla ben çaresiz şekilde beklemeye başladık. Benim için artık süreç dayanılmayacak noktaya geldiğinde artık ne yapabileceğim konusunda ciddi efor sarf etmeye başladım. Kendimi artık manen neler yapabileceğim konusunda bir yola sevk etmek istiyordum. Sadece para için değil, gerçekten insanlara yardım edecek birini aramak için her yere başvurdum ancak istediğim şekilde bana şifa olacak birini Deste Hocayla tanışana kadar bulamadım diyebilirim. Kendisi benim için en uygun yolu bulup, ona göre neler yapabileceği konusunda görüşmeler yaptı ve tüm hayatımı kısa süre içinde derledi, topladı. Yaptığı her şeyden oldukça memnun kaldım ve çalışmaları sonucunda eşimle aramı en güzel şekilde düzelttim. Bana temiz duygularla açtığı yol için Allah kendisinden razı olsun. Kendisi benim gözümde bu işi şarlatanlığa döken insanlardan çok farklı bir yerdedir. Kendisine şükran borçluyum.
14-12-2021

   Batuhan Burunsuz - ANKARA

Konu:Aşk Muskası

Herkesin kendine yediremediği bir hikayesi olduğu gibi benim de asla unutamadığım bir kandırılma hikayem var. Etkisini uzun süredir üstümden atamadığım gibi bana bunu yaşatan kişinin beni hiçe saymasını da kabullenemiyordum. İki ay önce ilk kez aşk büyüsünü duydum. Büyüye inanırım ancak beni çok korkutur. Yine de cesaretimi toplayarak aşk büyüsünü yaptırmaya karar verdim. İnternette aşk büyüsü yaptırılacak yerleri araştırırken Deste hoca ile karşılaştım. Deste hocanın yaptığı büyülerin övgüsünü duyunca ben de ona danışmak ve büyüyü nasıl yaptırabileceğimi sormak istedim. Sağ olsun deste hoca bana ciddi anlamda yardımcı oldu. Diğer kişilerin de söylediği gibi ilk etapta insan korkuyor ve aklında soru işaretleri oluyor ancak hocamız tek tek soruları cevaplayıp yapılması gerekenleri anlatınca tüm soru işaretleri ortadan kalkıyor. Aşk büyüsünü yeni yaptırdığım için etkilerinden, sonuçlarından ya da geri dönüşten şu an için bahsedemiyorum. Ancak bana verdiği hissiyat kesinlikle kötü değil ve günlük hayatımda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadım. Deste hocamın yapmam gerektiğini söylediklerini yerine getiriyorum ve birkaç gün geçmesini bekliyorum. Karşı tarafın pişmanlığını görmek bana kesinlikle iyi gelecek. Deste hocama bana yol gösterdiği, bilmediklerimi öğrettikleri ve gerekenleri eksiksiz bir şekilde ilettiği için teşekkür ederim. Benim için oldukça ilginç bir deneyimdi ama sonucunun olumlu olacağından hiçbir şüphem yok. Hocama yardımlarından dolayı binlerce kez teşekkür ederim.
11-12-2021

   Yelda Özdemir - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Deste hocamın sayesinde her şey düzeldi. 6 yıllık sevgilim bir anda ayrılmıştı benden. Deste hocam Allah sizden razı olsun. 3 aydır aramayan sormayan insan sizin yardımınız sayesinde aradı. Bağlama büyüsünün 16. gününde her şey istediğim gibi gitmeye başladı. Aramızda geçen diyalog eskisinden daha da iyi. Hocam sizlere ne kadar teşekkür etsem az kalır. Bizi barıştırdınız. Bağlama büyüsünde işlem yapar yapmaz ilk hafta ümidimi tam kesmişken bir anda 16. Gün her şey değişti. Bu sebeple de çok mutluyum. Birçok şey denemiştim ve faydası olmamıştı. Ama sizin yapmış olduğunuz işlem kısa sürede etkisini gösterdi. Eskiden benimle diyalog kurduğunda bu kadar sıcak ve sevgi dolu değildi. Fakat erkek arkadaşım şimdi bana inanılmaz aşık ve sevgi sözcükleri kullanıyor devamlı. Çevremdeki kimse inanmıyordu fakat şimdi herkes yakında evleneceğimi düşünüyor. Sizin sayenizde her şey süper gidiyor. Bu kadar hızlı bir dönüş beklemiyordum. Geçen hafta evlilik teklifi aldım hocam. Erkek arkadaşım ciddi düşüncelerini dile getirdi. Bu sebeple de bağlama büyüsü tuttu hocam. Sizin nefesiniz o kadar kuvvetli ki her şey istediğimden de iyi gidiyor. İyi ki varsınız Deste hocam. Birçok paragöz hoca mevcut iken siz harika bir insansınız hocam. Güvenilir bir hoca arıyorsanız Deste hocam hem güvenilir hem de yaptığı işlemler tutuyor tavsiye ediyorum. Bu sebeple de sağ olun hocam. Her şey için teşekkür ederim.
07-12-2021

   Meryem Koçer - DENİZLİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Metres kavramı oldukça değer düşürücü ve aşağılayıcı bir durum diye toplum nazarında da hoş görülmez. Benim de anlatacaklarım aslında metres kavramının utandırıcılığıyla alakalı ancak sadece metreslik değil burada yuva yıkma üzerine çabalama da olduğu için daha büyük bir aşağılayıcılık söz konusu oluyor. Hayatımız eşim, ben ve çocuklarım üzerine kuruluydu. Hayatımın en mutlu günlerini ben evliliğimde yaşadım diyebilirim. Kocam evine, çocuklarına bağlı, çalışkan bir insandır. Gözü dışarıda olacak bir yapıya sahip değildir. Kendisine güvenim tamdı ancak son zamanlarda evden uzaklaşmaya ve aramızdaki her türlü münasebeti azaltmaya başladı. Kendisi evden işe bir hayata sahipken artık normal geliş saatinden daha geç geliyor, geldiğinde sadece çocuklarını görüp yatıyordu. Sabrederek bu durumun geçiciliğini düşündüm ancak geçmedi. Böyle olunca ne yapacağım konusunda kararlı adım atmayı düşündüm. Araştırmalarım sonucu medyumumuzla karşılaştım. Hocamız bu konuda tecrübeleri ve ışığıyla beni aydınlattı. Böyle şeylerden medet ummak belki bize göre değil düşünenler için, benim içinde öyleydi ancak hocamın iyi niyetiyle bu işi çözüme kavuşturduk. Kendisi eşime soğutma büyüsü yapıldığını dile getirdi. Büyüyü bozduğumuzda rüzgarın yönü değişmeye başladı. Eşimin hayatındaki kadın tarafında yapıldığı söylenen bu büyünün bozulmasıyla hayatımız tekrar yoluna girmeye başladı. Allah hocamı iyi yoldan ayırmasın, her şeyi gönlüne göre versin. Ailemi ve beni tekrar huzura kavuşturmaya vesile olan herkesin ve hocamın varlığına şükür olsun.
27-11-2021

   Sıla Tunç - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

4 Senelik evliliğim bitmişti. Dünya başıma yıkıldı sandım resmen. Eşimin ailesi kendini geri çekti. Hiçbir şekilde yardım etmedi. 7 aylık hamileydim birde.. Annem de babam da sırt çevirdi.. Eşim de aramayı sormayı kesti. Her şey ters giderken komşum sizi önerdi. Bende umudumu tam yitirmiştim ki siz çıktınız karşıma.. İyi ki tanıdım sizi hocam.. Bağlama büyüsü tutu. Hem de 12. Gün olmasına rağmen her şey değişti. Birçok tanıdığım şok oldu resmen.. Bende barışacağımızı beklemiyordum. Aradı ve özür diledi önce. Daha sonra da diğer yemek yedik buluşup. Eskisinden de çok sevdiğini dile getirdi. Bu kadar sene yaptığım her hata için özür dilerim dedi ve ağladı resmen.. ok mutluyum. Tarifi yok hocam bu mutluluğun. Çocuğum doğarken yanımdaydı. Hep ellerimi tuttu ve bana güç verdi. Yavrumuz dünyaya geldi ve o kadar mutluyuz ki istediğim her şey oldu daha ne isterim ki. Bu sebeple de sizin sayenizde çok mutluyuz hocam.. Evliliğim kurtuldu sizin sayenizde.. Çevrem de mutlu oldu. Bana sırtını dönen ailem de yanında artık. Herkes bir anda destek oldu. Allah sizden razı olsun. Tılsımın bu kadar hızlı tutacağını tahmin etmiyordum. Çevremde kim varsa sevdiğinden ayrılmış olan hepsine sizi tavsiye ediyorum. Denemediğim şey kalmamıştı ve hamilelik döneminde sıkıntılı bir süreçti yaşadığım. Ama çok şükür oğlum doğduğunda eşim yanımıza gelmişti artık. Bu bile bana inanılmaz güç veriyor. Çok teşekkür ederim hocam.
17-11-2021

   Gülnur Akgün - AMASYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Oğlum diye demiyorum kendisi pamuk gibi bir kalbe sahip bir çocuktur. Bir karıncayı incitmekten korkan, doğayı koruyan, insanları seven bir kişiliğe sahiptir. Bu zamana kadar da beni mahcup edecek hiçbir şey yapmadı. Dersleri, ahlakıyla liseye kadar takdir gören bir çocuk oldu. Kendisi lise yıllarının ortalarında bir arkadaş grubuna dahil olmuş, bundan benim haberim okula gidince öğretmenleri sayesinde oldu. İlk önceleri öğretmenlerinin göz bebeği olan oğlumun yerine sanki başka biri gelmiş gibi olmuş, hocaları öyle anlattı. Sonraları evde durmamaya başladı. Derslerini ihmal etti, eve geldiğinde de bizimle hiç muhatap olmadan doğru odasına kapanırdı. Önceleri ergenliğin verdiği değişiklikler diye düşünsek de işin aslı öyle olmadı. Çocuğum uyuşturucu çetesine bulaşmış. Kendi de kullanıcıymış ki bu durum bizi ailecek yıktı. Sevgi dolu bir aile olmamıza rağmen çocuğum arkadaş kurbanı oldu. Tedaviyi, arkadaş çevresinden uzaklaşmayı hiçbir şekilde kabul etmeyen oğlum için ne yapacağımı, nereye başvuracağımı bilmeden her yere soruyordum. En sonunda medyumumuzla karşılaştım. Bu konuda pek bilgim olmamasına rağmen randevu aldım. Soğutma büyüsü denilen bir işlem yapacağını söyledi. Bu durumda artık ne gerekiyorsa yapabileceğini söyledikten sonra süreç başladı. Oğlum kısa bir süre sonra arkadaş çevresinin ona zarar verdiğini ve taşınmak, sonrasında da tedavi olmak istediğini söyledi. Dünyaları bana yeniden veren, oğlumu bana tekrar kavuşturan hocamızın Allah ne muradı varsa versin.
24-10-2021

   Kıvılcım Taş - RİZE

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Eşimle yıllardır süregelen çatışmalarımıza bir çözüm yolu ararken hocama yapılan yorumları gördüm. Deste hocama hiç kötü yorum gelmemiş olmasını görmek benim dikkatimi çekti. Ardından biraz araştırma yaptım işte bu büyü işleri nasıl yapılıyor, herhangi bir kötülüğe sebep oluyor mu ya da yan etki görür müyüm? Gibi araştırmalardan sonra hocamla iletişime geçtim. Kendisi ve çalışanları kesinlikle çok ilgili. Beraber ortak takvimimize göre randevu oluşturduktan sonra belirlediğimiz gün ve saatte yanına gittim. Elinden geldiğince açıklamalar yaparak içimi rahatlattı. Ardından benim için adet kanı büyüsünün uygun olacağını gördü. Zaten sorunlarımın tamamı eşimle alakalıydı o yüzden büyüyü yapmakta zorlanmadık. Hocamın söylediği şekilde büyüyü yaptıktan sonra etkilerini beklemeye başladım. İlk aşamada çok büyük değişiklikler oldu diyemem. Uzun süredir yatakları ayırmış bir şekilde yaşıyorduk büyüden sonra eşim yanımda yatmak ve bu süreci sonlandırmak istediğini söyledi. Kavgalarımız azalmaya başladı, ailesiyle ilgili bana yaptığı haksızlıkların farkına vardı. Ardından birkaç ay geçti ve asıl etkileri görmeye başladım. Her konuda haklı olduğumu fark etti. Elinden geldiğince her istediğimi yerine getirmeye çalışıyor. Şu an için çok büyük değişiklikler olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle bu büyüden yararlanarak her türlü ilişki probleminizi sonlandırabilirsiniz. Deste hocam için yapılan çoğu yorum eksik kalmış bile diyebilirim. Bu kadar anlayışlı ve işini düzgün yapan bir hocaya denk geldiğim için de çok mutluyum.
24-10-2021

   Şengül Görkem - ESKİŞEHİR

Konu:Sabun Büyüsü

Komşularımla otururken sohbet esnasında büyüler, medyumlar, büyülerin etkileri gibi konulardan bahsedildi. Ben de arkadaşlar saçma sapan şeylere inanmayın öyle şey olmaz falan dedim. Komşumun biri sabun büyüsü ile ilgili yaşadığı bir olayı anlattı. Başarılı bir doktor olan kızının başarısını kıskanan bir doktor arkadaşı diyemeyeceğim. Arkadaş arkadaşa asla bunu yapmaz. Ona ancak fesatlık denir. Sonradan ortaya çıktığına göre aynı hastanede çalışan bir doktor kız başarılı yükselişinin başhekim olarak sonuçlanmasından endişe etmiş. Allah’ım ne korkunç doktor biri nasıl yapar bunu. İnsan değil böyle bir şeye kalkışmak aklına bile getirmez. Komşumun kızına sabun büyüsü yaptırmış. Zavallı genç doktor nedenini bilemeden günden güne hastalanmış. Eriyormuş adeta. Komşum olayı anlatırken adete gözlerinde çaresizliğini okudum. Olayı anlatırken yeniden yaşar gibiydi. Sonra doktor arkadaşlarından biri Deste Hoca hakkında duyduklarını anlatmış. Başlangıçta çaresizlikten ulaşmışlar. Ama iyi ki de yollarımız kesişti dedi arkadaşım. Kızını neredeyse yarı baygın olarak götürmüşler hoca hanım kızın yüzüne bakar bakmaz büyü yapmışlar umarım çok geç değildir demiş. Hemen dualarını falan okumuş. Arkadaşımın kızı 12 gün olduğunda büyünün etkisinden tamamen kurtulmuş. Meğer sabun büyüsünü ölüm için yaptırmış. Arkadaşım Deste Hoca olmasa kızını kaybedecekmiş. Ve şimdi arkadaşım her yerde kıymetli hocadan bahsediyor. Yer gök duayla ayakta duruyor diye hep minnetle bahsediyor. Allah kimsenin yolunu kötülere düşürmesin. İyi ki varsın Deste Hocam.
21-10-2021

   Tülay Yıldız - SAKARYA

Konu:Papaz Büyüsü

Eşimle son derece mutsuz bir evlilik sürecindeyken Deste hocayla tanışmıştım. Eşim bana sürekli ilgisiz davranıyor, beni artık sevmiyordu. Evliliğim artık bitme noktasına gelmişti. Evliliğimin boşanmayla sonuçlanması kaçınılmaz bir durumdu. Fakat Deste hocayla tanıştıktan hayatım 360 derece döndü. Deste hocaya tüm hayat hikayemi, evliliğimi A’dan Z’ye anlattım. Hocam sağ olsun beni detaylı dinledi ve bana her zaman teselli verdi. Deste hoca benim için bir hocadan, arkadaştan çok bir dosttur. Onun sayesinde evliliğim tekrardan inşa edildi. Evliliğim bitme noktasına geldiğinde Deste hoca bana yardım elini uzattı. Deste hocamın yardımları neticesinde papaz büyüsü yaptırmaya karar verdim. Hocam papaz büyüsünün içeriği hakkında ve ilerleyiş süreci hakkında bana detaylı bilgiler sundu. Böylelikle beraber papaz büyüsü yaptırmaya karar kıldık. Papaz büyüsü yaptırmadan önce çok fazla tereddütlerim ve korkularım vardı. Acaba nasıl olacak? Süreç nasıl işleyecek? Gibi konularda şüphelerim vardı. Deste hocam ise bu sürecin hiç korkulmayacak bir süreç olduğunu çok kolay bir şekilde sürecin sonlanacağını söyledi. Bütün işlemler tam da hocamın dediği gibi oldu. Evliliğim bitme aşamasına gelmişken kocam bana artık çok iyi davranıyor. Büyünün tesirini yaptırdıktan 24 saat sonra görmeye başladım. O kaba adam artık benim çevremde dönen bir pervane olmuştu. Sürekli bana sürprizler yapıyor, beni sevdiğini her cümlesinde dile getiriyordu. Deste hocam benim mutluluğumda baş rol oynayan kişidir.
16-10-2021

   Büşra Lale - SAKARYA

Konu:Papaz Büyüsü

Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. Evliliğimiz çok iyi gidiyordu. Üç tanede hayırlı evlatlarımız oldu. Mutlu bir evliliğimiz varken bir anda eşim değişti. 30 sene sonra ayrılmak istedi. Durup dururken hem de.. Bir türlü anlam veremedim. Dedim başka birimi var.. Yok dedi ve dürüst bir insandır söylerdi öyle bir şey olsa.. Bir anda dünya başıma yıkıldı sanki.. Biz hiç böyle bir durum yaşamadık 30 sene.. Anlatırken bile sözcükler boğazıma düğümleniyor. Evde temizlik yaptığım sırada bir muska buldum. Muskayı görür görmez beynimden vurulmuş döndüm. Kim yaptı da bıraktı bilmiyorum. Beni ve eşimi neden ayırmaya çalıştılar hiç bilmiyorum.. Ama medyum hocamıza getirdim sordum ve en kısa sürede muskayı etkisiz hale getirdi. Ayırma büyülerinden olduğunu söyledi. Kısa sürede hazırlanmış bir muska yüzünden 30 senelik evlilik bitiyordu. Medyum hocamız sayesinde papaz büyüsü yapıldı ve işlemi yapmamızın 16.gününde işlem tuttu. Kısa sürede eşim eskisinden bile daha çok sevmeye başladı beni. Böylece eskisi kadar iyi bir yuvamız oldu. Evliliğini devam ediyor. Sizden Allah razı olsun hocam. Siz olmasaydınız bu kadar kısa sürede evliliğin kurtulamazdı. Bizi eskidi kadar mutlu bir yuva sahibi yaptınız. Tuttuğunuz altın olsun hocam. Yaptığınız işlem sayesinde yuvam eskisi gibi mutlu. Çocuklarımız da çok mutlu oldu. Birçok hocaya gittim fakat hiçbiri çare olmamıştı. Sizin yaptığınız işlem hemen tuttu hocam. Artık herkese sizi öneriyorum.
14-10-2021

   Nazan Uzun - MUŞ

Konu:Bağlama Büyüsü

Uzun yıllar süren bekar hayatının zorluğunu yaşamayan bilemez. Yaklaşık otuz beş yıldır yaşadığım ilişkilerin evlenme teklifi ile son bulmasını istiyor ancak bir türlü istediğim sonucu elde edemiyordum. Türk toplumunda evli olmayanlara, evlenemeyenlere ya da evlenmek istemeyenlere nasıl yorumlar yapıldığını tahmin etmek zor değil. Bana da o kadar kırıcı o kadar kötü yorumlar yaptılar ki psikolojim bozulacak seviyeye geldi. Bende yuva kurmak istiyor, gelinlik giymek istiyordum. Bir süre sonra kendimi uğursuz görmeye başladım. Herkes istediğini elde ediyor ancak ben ilişkilerimi uzun da olsa kısa da olsa asla evlilik seviyesine getiremiyordum. İnternette bu konuda araştırma yaparken hocamın ismiyle karşılaştım. Bir de böyle sorunlar yaşayan kişilerin yaptırdığı bağlama büyüsünü gördüm. İkisini görüp sonrasında bu büyüyü yaptıranların yorumlarını da okuyunca son ilişkimde bağlama büyüsünü yaptırmaya heveslendim. Diyorum ya herkes gibi ilişkisini evlilik aşamasına kadar getirmek benim de hakkımdı. Üstelik evlenmek istediğim insanı bulduğumu da düşünüyordum. Neyse, hocamı aradım ve bana uygun olan bir saate randevu aldım. Ardından hocam ne istiyorsa yerine getirdim. İnanır mısınız bilmem ama bağlama büyüsünü yaptırdıktan iki ay sonra hayallerimdeki gibi bir evlenme teklifi aldım. Önümüzdeki ayın on beşinde düğünümüz olacak. Benim gibi şanssızlıklarla dolu bir yaşam sürüyorsanız hocamla iletişime geçin. Kaderi değiştiremiyoruz ama elimizden geleni yapmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Şimdi çok mutluyum. Hocamdan Allah razı olsun.
11-10-2021

   Müge Sert - TUNCELİ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Bu yıl ilk kez hocam aracılığıyla adet kanı büyüsü yaptırdım. İlk başta ben sadece tek bir yöntemle bu büyünün yapıldığını zannediyordum ama öyle değilmiş. Hocam büyünün farklı yollarla da yapılabildiğini söyleyince biz bir diğer yolunu kullandık. Allah razı olsun büyüden sonra kocam bana çok çok daha iyi davranmaya başladı. Aramızdaki tüm problemleri çözdük, çözüme kavuşturduk diyebilirim. Ufak tefek sorunlar herkeste olduğu gibi bizde de var ama büyük oranda ilerleme kazandığımızı söyleyebilirim. Artık pek çok şey beklediğimden ve hayal ettiğimden daha iyi. Kendisine ne desem az kalacak sadece Allah razı olsun diyebiliyorum. Yardımları ve o kadar korkmama rağmen benim için uğraşması gerçekten takdire şayan. Evliliğimi bir yıl önce yaptırdığım adet kanı büyüsü ile kurtardım. Böyle bir büyünün varlığından bile haberdar değilken şimdi eşimle birlikte huzurlu ve mutlu bir yaşantımız var. Ne istesem yapıyor, gözü benden başkasını görmüyor. Eğer tereddüt eden ve büyünün işe yarayıp yaramadığı konusunda endişe eden varsa hocamla iletişime geçsin. En doğru ve güzel şekilde açıkladıktan sonra büyüyü yapıyor. Allah razı olsun hocam iyi ki varsınız. İyi ki yolum sizinle kesişmiş. Büyü yapıyorum diye insanları kandırmadığınız için ve kesin sonuç verdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem az kalır. Allah sizden binlerce kez razı olsun. Gerçekten sizin sayenizde evliliğim kurtuldu.
06-10-2021

   Derya Ulu - NİĞDE

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Herkese selamlar. Benim ergenlikte olan bir oğlum var. Ondan neler çekiyorum bir bilseniz. Asi hareketler, ben bilirim demeler, hatta bizi beğenmeme halleri beni yıldırdı. Son günlerde de terk eder giderim bu evi demeye başaldı. Biz anne baba olarak ona ne kadar iyi davransak da oğlum bize o kadar kötü davranıyor. Dövsen olmaz sövsen olmaz türünde yani. Ne yapacağımı bilemezken bir sabah odasında bir not buldum. Evi terk ettiğini ve bizden bıktığını yazıyordu. Dünyam başıma yıkıldı. Daha 18 yaşında bile değil. Napar nereye gider ya da kötü işlere bulaşırsa ya başına kötü bişey gelirse naparız. Hemen karakola gittik durumu bildirdik. Kayıp ilanı verdik. Bir hafta geçti ama ses yok. Napabilirim daha başka diye düşünürken komşumun aklına bir şey geldi. O daha önce Deste hocama gitmiş farklı bir konuda yardım almış. Onun bu işi çözebileceğini ve bana hıyardım edeceğini söyledi. Hemen olur dedim. Hangi yol oğlumu bana getirirse kabulüm neticede ben bir anneyim. Hocama gittik. Ağlayarak durumumu anlattım. Bana sen üzülme dedi. Hemen geri getirme büyüsü yaparım ve oğluna kavuşursun dedi. Bunun için büyünün tutacağına inanmalısın sonra da sabırla beklemelisin dedi. Her dediğini yaptım. Sonra ne mi oldu? Yaklaşık 20 gün kadar sonra oğlum eve geri döndü boynumuza sarıldı yanlış yaptım affedin beni dedi. Nasıl sevbindim bir bilseniz. Sağ olun hocam oğlumu bize geri verdiniz. Size minnettarız.
21-09-2021

   Fikret Güneş - KAHRAMANMARAŞ

Konu:Aşk Muskası

Sevdiğim kadın çok gelgitleri olan, bir öyle bir böyle deyip ilişkiyi bulandıran bir yapıya sahipti. Bu konuda ona kızamıyordum pek, ailevi konularda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle kavuşmamız büyük sorun oluyordu. Ben onun için her şeyi yapsam da aramızdaki uçurum sanki giderek açılıyor gibi hissediyordum. Büyük bir çıkmazdaydım ve artık ne yapacağımı bilemez bir hale gelmiştim. Bu nedenle araştırmalar yapıyor, neler yapabileceğim konusunda fikir almak için çabalıyordum. Bu şekilde birkaç ay daha ilişkimiz uzak-yakın, mesafeli şeklinde devam etti ve ben kesinlikle mutlu olduğum için bu konuda taviz vermek ve sevdiğim insanı bırakmak istemiyordum. Sonrasında hiç böyle konulara inanmasam da karşıma pek çok hoca çıktı ve söyledikleri şeyler kesinlikle beni tatmin etmiyordu. Karşıma Deste Hoca çıkana kadar mucizelere inanmazdım diyebilirim. Şu an kendisinin en büyük duacısı olduğumu söyleyebilirim. Bütün hayatımı sanki sıfırladı ve uyguladığı aşk büyüsü yöntemiyle kız arkadaşım artık bana sadık ve bağlı, bir yandan da gelgitlerinden kurtulmuş biri olarak ilişkimizi sürdürüyor. Çok kısa bir süre sonra evlenme kararı aldık. Şu an çok mutluyuz ve kendi adımıza açtığımız perdeci dükkanında birlikte çalışıyoruz. Sevdiğim insanın artık her an yanımda olduğunu Deste Hocam sayesinde hissediyorum ve bu konuda sıkıntı yaşayan pek çok insanın sorununa çözüm bulduğunu Deste Hoca ile problem çözmeyi deneyimleyen insanlardan da görüyorum.
12-09-2021

   Fikret Duman - AĞRI

Konu:Aşk Muskası

Çok ağır şeyler yaşamış ve aşk konusunda hiç yüzü gülmemiş biri olarak söylüyorum ki aşk büyüsü Deste hocanın en etkili büyülerinden biri! Oldukça zor bir dönemde yolum Deste hocaya çıktı ve onunla karşılaştıktan sonra aşk hayatım yoluna girdi. Ben böyle bir etki böyle bir büyü görmedim de duymadım da. Daha önce defalarca kez kalbi kırılmış, hak ettiğini almamış ve insanlar tarafından haksızlığa uğratılmıştım. Hepsinin bir çözümü olduğuna inansam da insanlar tatlı dille bir şeylerin olacağını düşünmüyordu. Gerçekten de tatlı dille bana yapılanların karşılığını alamadım. Sonra Deste hocamla karşılaştık. Kendisi bana neden bunları yaşadığımı, bu olaylara karşılık nasıl bir tepki vermem gerektiğini ve aşk büyüsünü anlattı. Aşk büyüsü denilince insanın aklına yalnızca birini kendine aşık etmek falan geliyor. Ancak bu büyünün etkileri yalnızca birini kendine aşık etmekle sınırlı değil. Bir haksızlığa uğradıysanız, başınıza hiç istemediğiniz bir olay geldiyse, mutlu olmanızı engelleyen birisi varsa da aşk büyüsünden yararlanabilirsiniz. Deste hocam sayesinde iki ay içerisinde hayatım değişti. Gerçekten ağır şeyler yaşadığınıza, karşı tarafın çok hatalı olduğuna inanıyorsanız deste hocamla iletişime geçin. Kesinlikle önerimdir bu kadar etkili olacağına ben de inanmıyordum ama böyle bir etkisi olduğu için çok memnunum. Bedensel bir etkisini karşı tarafta gördüğümü söyleyemem ama ruhsal olarak büyüden etkilendiği gözle görülebilecek kadar keskin.
10-09-2021

   İlayda Çoban - ZONGULDAK

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Yıllardır yaşadığım o kadar kalp kırıklığını hocam sayesinde atlattım. Psikolojim bozulacak seviyeye geldi. Öyle zor dönemlerden geçiyordum ki ne yapacağını bilmeyen, nereye gideceğini bilmeyen sadece savrulan bir kayık gibiydim. Aile dostumuz benim durumumu görünce hocamın ismini verdi. 29 yaşındayım ancak bu zamana kadar ne bir büyü yaptırdım ne de büyücüye, medyuma, hocaya gittim. Korkarım zaten böyle şeylerden ama öyle bir duruma geldim ki elimden başka bir şey gelmedi. Sanki ayaklarım beni hocama götürdü. Bir gün uyandım hocama mesaj attım. Dedim ki bana bir yol gösterin ne yapmam gerekiyor? İlk önce benimle sakince konuştu ardından bana bir randevu oluşturduk. En kısa süre içerisinde kalktım hocamın yanına geldim. Daha onu görür görmez içimde bir his oluştu. Bunu size nasıl tarif edebilirim bilmiyorum. Kime söylesem büyü yapılan yerde farklı hissetmen çok normal dedi ancak bu his öyle böyle bir his değildi. Hocamla ilk olarak başımdan geçenler hakkında konuştuk. Yaşadığım her şeyi, hayatımı alt üst eden ilişkimi ve pek çok detay ona en ince ayrıntısına kadar anlattım. Sonra nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda bana en ince ayrıntısına kadar bilgi verdi. Ardından benim için uygun olan büyünün adet kanı büyüsü olduğuna karar verip büyüyü uyguladık. O kadar kısa süre içerisinde olumlu dönüşler aldım ki bunca yıldır hocamla karşılaşmadığımız için üzülüyorum.
30-08-2021

   Dilara Kuru - KARS

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Ben 20 yıllık evli bir kadınım. Eşim beni genç bir kadın için terk etti. Bu beraberliğin yakında biteceğini düşünürken eve boşanma kağıdı geldi. Eşim benden boşanmak istiyordu. Ama ben ondan boşanmak istemiyorum. Çünkü o olmadan kendimi kanatsız kuş gibi hissederim. Hata yapmış başka kadınlara gitmiş olabilir. Ben onu yine de affederim. Beni sakın suçlamayın çünlü kocam olmadan nasıl yaşanır nasıl hayat sürülür hiç bilmiyorum. Eve bakan o, geçimi sağlayan o, erkeksiz ev olur mu hiç gibi düşünceler içindeyim. Benim durumumdan haberdar olan komşum geçenlerde bana bir akıl verdi ve bana da bu akıl iyi gibi geldi. Bir medyum hoca varmış, geri getirme büyüleri yaparak dağılan yuvaları bile toparlıyormuş. Neden benim yuvamı da kurtar masın diye düşündüm. Komşuma beni o medyum hocaya götür dedim. Medyum hocam meğer siz ne kadar anlayışlı ve akıllı biriymişsiniz. Benim sorunlarımı dinlediniz ve hemen çözüm buluruz dediniz. Söylediğini de yaptı. Hemen geri getirme büyüsü ile kocamın geri dönmesi için harekete geçti. Ben büyünün tutup tutmayacağından emin değildim. Yaşayıp göreceğiz diye düşünürken birkaç hafta geçti. Bir sabah kapı çaldı kocam elinde valizi ile kapıdaydı. Nasıl da pişman olmuş nasıl da beni affet diye yalvarıyor. Hemen onu içeri aldım sarıldık ağlaştık. Hocam kocamı bana geri getirdiniz Allah sizden razı olsun.
28-08-2021

   Ezgi Kaleli - TRABZON

Konu:Sabun Büyüsü

Deste hocamla tanışmam bundan yaklaşık olarak 5 ay önce oldu. Hocamla tanıştıktan sonra hayatım birden değişiverdi. Deste hocam benim en büyük dostum oluverdi. Eşim beni ortada hiçbir sebep yokken sürekli olarak darp ediyordu. Ondan boşanmak istiyordum ancak beni sürekli olarak ölümle tehdit ediyordu ve çocuklarımı göstermemekle tehdit ediyordu. Hayat benim için içinden çıkılamaz bir hal almış. Deste hocayla tanışmam da bu süreçte meydana geldi. Eşimle aramamızda artık hiçbir saygı kalmamıştı. Onunla aynı evin içinde yaşamak benim için zulümdü. Onun zulmünden kurtulmak istiyor ama kurtulamıyordum. Deste hocama konu açtığımda bana tebessüm etti ve teselli de bulundu bana. Üzülme sorununun üzerinden beraber gelicez, dedi. O anda Deste hocama tam teşekküllü olarak güvenme kararı aldım. Ona güveniyordum, bana bütün süreç boyunca yardımcı oluyor, telefonla beni arayarak uzun uzun dertleşiyordu. Canım hocamla beraber yapmış olduğumuz uzun istişareler sonucunda sabun büyüsü yaptırmaya karar verdik. Sabun büyüsünü daha önce birkaç kez duymuştum. Bir intikam büyüsü olarak biliniyordu. Mistik gücü son derece kuvvetliydi. Deste hoca bana tüm süreç hakkında bilgi verdi. Sürecin nasıl işleyeceğini, aşamalarını, sonuçları hakkında beni bilgilendirdi. Sonrasında ise benden onay aldıktan sonra sabun büyüsünü yapmaya karar verdi. Sabun büyüsünü yaptıktan sonra hayatımı zindana çeviren eşimin ruh hali tamamen bozuldu, psikolojisi alt üst oldu ve delirdi. Böylelikle intikamı Deste hoca vasıtasıyla almış oldum.
27-08-2021

   Rabia Katı - YOZGAT

Konu:Aşk Muskası

Nişanlımla birlikte evlilik planları yaparken, bir yandan da ileride birlikte işleteceğimiz aile dükkanının düzenlemeleri hakkında konuşuyorduk. Dükkâna alınacak elemanlar, teknolojik aletler konusunda gece-gündüz plan yaparken maddi anlamda da geleceğimiz için daha iyi neler yapacağımız konusunda kafa yoruyorduk. Düğünden sonra evimizin yakınındaki iş yerimizi kayınpederimden devraldık ve çalışmaya koyulduk. Eşim para konusunda çok titiz bir insandır ve bu konuda iyi bir muhasebeci almayı daha uygun görüyordu. Birkaç ay sonra iş başvurusu yapan bir muhasebeci hanım görüşmeye eşim tarafından çağrıldı ve o gün bütün dengeler değişti. Eşim ve kadının yakınlaşmalarını fark ediyordum ancak anlamlandıramıyordum. Bu nedenle kimseyi de zan altında bırakmak istemedim aslına bakılırsa. Sonrasında ikisinin mesajlaşmalarını yakaladığımda beynimden vurulmuşa döndüm. Eşime sorduğumda artık beni hayatında istemediğini, o gençliğimizdeki büyük aşkın bittiğini söyledi ancak ben hala ilk günkü gibi ona aşıktım ve ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu. Çok üzgündüm. Çok yakın bir arkadaşım Deste Hocayı bana tavsiye edene kadar. Deste Hocaya randevu aldım ve arkadaşım ile birlikte gittik. Yaptığı aşk büyüsüyle birlikte çok kısa bir süre sonra eşim yine bana eskisi gibi aşkla bakmaya başladı. Muhasebeciyle yaşadığı tüm olayları anlattı ve artık ne işte ne hayatında onu istemediğini söyledi. Şimdi eskisinden çok daha mutluyuz. Allah Deste Hocamın ayağına taş değdirmesin. Allah ondan razı olsun. Benim hayatımı düzeltti. Her gün dualarımdasın hocam.
17-08-2021

   Buse Karahan - ZONGULDAK

Konu:Aşk Muskası

Deste Hoca çok uzun süredir araştırdığım ve yatırmak istediğim aşk büyüsünü yaptı. İlk etapta yaptırıp yatırmamak konusunda oldukça kararsızdım. Etki gösterecek mi? Etki gösterecekse ne zaman gösterecek? Acaba bir zararı olur mu? Gibi sorular kafamı kurcalıyordu. Aşk büyüsü öncesinde bana yapmam gereken her şeyi anlatarak içimin rahatlamasını sağladı. Büyü sonrasında da uygulamam gereken her şeyi anlatınca içim bir nebze olsun rahatladı diyebilirim. Şu an büyünün 5. Günündeyiz. Beni aramayan, sormayan eski nişanlımdan uzun süre sonra ilk kez mesaj ve hediye aldım. Büyünün etkisini bu kadar kısa süre içerisinde göstereceğine hiç inanmazdım. Deste hocam her ne kadar bana söylese de ben uzun bir sürenin sonunda haber, mesaj ya da geri dönüş alacağımı düşünüyordum. Eğer aklınızda soru işareti varsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız deste hocanın aşk büyüsünü öneririm. Aklınıza takılan her soruyu, korkularınızı ve endişenizi dile getirebilirsiniz. Maddiyat düşkünü olup sorduğunuz soruların cevabını alamadığınız hocaların aksine elinden geldiği kadar yardımcı oluyor. Böyle bir konunun ve aşk büyüsünün şakaya gelmeyeceğini düşünüyorum. Aşk büyüsünü deste hocama yaptırmam verdiğim en doğru kararlardan biri diyebilirim. Büyüden sonra ne endişem, ne korkum ne de herhangi bir soru işaretim kaldı. Geriye sadece arkama yaslanmak ve beni yarı yolda bırakan eski nişanlımın kapımda ağlamasını, af dilemesini ve kendini affettirmek için çabalamasını izlemek kaldı.
13-08-2021

   Eyşan Büyük - ADANA

Konu:Bağlama Büyüsü

Gitmediğim hoca kalmamıştı derdime derman siz oldunuz hocam. İyi ki tavsiye etmişler sizi. Çok zor zamanlar geçirdim ve 2 yıllık süreci çok zor atlattım. Eşimle görücü usulü evlenmiştik. Fakat zamanla birbirimizi sevdik. Mutluyduk… Eşim iş yerinden bir kadınla konuşmaya başladı ve o kadının yanına taşındı. Beni ve çocuklarımı bir anda terk etti. Fakat bu süreçte kayınvalidem çok destek oldu bana. Allah razı olsun ondan da. Eşim 2 yıl o kadınla yaşadı. Boşanma sürecimiz uzadı. Bu sebeple de beklemedeydi her şey. Kayınvalidem çok çabaladı yengem ve kaynım da çaba sarf etti fakat hiç kimseyi dinlemedi. 2 seneyi nasıl geçirdiğimi bilmiyorum. Çalışmaya tekrar başladım ve eve hiç gelmedi bu süreçte. En sonunda kardeşimin arkadaşı sizi tavsiye etti. İyi ki tanıdım sizi hocam. Eşim 2 yıldır aramadı sormadı derken bir anda siz bağlama büyüsü için yaptığınız tılsımın 6. Günüydü aradı. Bu kadar kısa sürede sonuç alabileceğimi bilmiyordum. Ailem ve arkadaşlarım bile ümidi kes dediler ama sizin sayenizde yuvam kurtuldu. Tılsım etkisini gösterdi. Bağlama büyüsü inanılmaz etkiliymiş. Sizi tanıdıktan sonra her şey değişti hocam. Eşim binlerce kez özür diledi. Yalvardı yakardı barışalım diye. Şu an bir dediğimi iki etmiyor. Bu sebeple de çok mutluyum. O kadın aramak istedi eşimi ama engelledi o kadını ve telefonu da bana verdi. Artık hiç kimsenin yuvamızı yıkmasını istemiyorum dedi. Her şey için çok sağ olun hocam. Allah razı olsun.
02-08-2021

   Olcay Şahin - VAN

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocamla ilk kez iki yıl önce bir büyü için buluşmuştum. O zamanlar nasıl heyecanlı olduğumu hiç unutmuyorum. İlk kez büyü yaptırmaya gelmiş olan herkes gibi benim de dizlerim ve ellerim korkudan titriyordu. Deste hocam ilk olarak benimle sakince konuştu, o atmosferde sakinliği ve huzuru bulmak benim için son derece rahatlatıcı olmuştu. Ardından o zamanlar ki sevgilim şimdiki eşim için bağlama büyüsü yaptırdık. Her kadın gibi ben de sevgilimin bana bağlı olmasını, benden başka kimseyi gözünün görmemesini ve her istediğimi koşulsuz şartsız yapmasını istiyordum. Çok şükür iki yıldır bağlama büyüsünün etkileriyle birlikte sözümden çıkmayan, bana bağlı olan ve benden başkasını görmeyen bir adamla birlikteyim. Kocam diye söylemiyorum ama büyüyü yaptırdıktan sonra sadece bana karşı değil genel hayat düzenine karşı da çok fazla değişimi oldu. Kendisinin ona büyü yaptırdığımdan haberi yok. Haber versem büyünün etkisinde azalma olur belki diye söylemiyorum ancak büyüyü yaptırdığıma hiç pişman değilim. Bu zamana kadar herhangi bir kötü etkisini de görmedim. Hocama 2 yılın ardından tekrar teşekkür etmek için bu yorumu yapıyorum. Bana olan desteğiniz ve yardımınız için çok teşekkür ederim. Hayatım boyunca yaptığınız yardımı hiçbir zaman unutmayacağım. Sizin gibi bir medyumla karşılaştığım, sahte medyumlara para harcamadığım ve en önemlisi de bağlama büyüsünün etkisini bu kadar net bir şekilde gördüğüm için çok şanslıyım.
26-07-2021

   Şerife Dağ - EDİRNE

Konu:Sabun Büyüsü

Kardeşim ergenlik çağındayken delikanlı ne de olsa anneme babama kızıp evi terk etmişti. Aylarca kardeşimden haber bile alamadık neredeyse. Çok üzüldük annem mahvoldu. Sonra komşumuz bir gün anneme demiş ki sabun büyüsü yapan güvenilir bir medyum hoca tanıyorum onunla tanıştırayım mı seni? Demiş. Annem sabun büyüsü hakkında hiçbir şey bilmiyor tabii. Ne faydası olacak diye sormuş annem. Olur mu ne faydası olacak demiş kadın. Sonra da sabun büyüsünün çok kuvvetli bir büyü olduğunu ve ne niyetle yaptırılırsa o konuda etkili olduğunu söylemiş. Sabun büyüsü gideni geri getirebilecek kadar güçlü bir büyüdür demiş annem pek itibar etmez böyle şeylere ama çaresizlik kadın ne yapsın. Komşuyla birlikte annem hoca hanıma gitmişler. Hoca hanım öylesine etkilemiş ki annemi. Normalde bu tür konular annemin tarzı değildir ama hoca hanımı görür görmez bir güven oluşmuş annemde anlatmış derdini. Medyum hocam anneme demiş ki hiç merak etme sen. Bir dahaki geldiğinde oğlunun bir eşyasını getir bana gerisini bekle ve gör demiş. Annem hemen ertesi gün kardeşimin bir parça kıyafetini götürmüş. Medyumumuz anneme 12 gün daha sabretmesini söylemiş. Ama aslında 10 günde kardeşimin geleceğini de hesaplamış. Ne kadar ince bir düşünce. Annem kardeşimi daha gelme vakti var diye düşünüp ona göre sabırsızlanırken 10. Gün de kardeşim anahtarıyla kapıyı açmış. Annem canım benim bu mutluluğun daim olsun. Allah medyum hocamdan razı olsun.
26-07-2021

   Şeyma Kale - HATAY

Konu:Sabun Büyüsü

Deste hocamla tanıştığımda intikam ateşim tamamen sönüvermişti. Canım hocam bana her zaman her konuda yardımcı oldu. Deste hocayla tanışmadan önce hayat benim için hiçbir şeyi ifade etmiyordu. Hayattan tat almıyor, yaşamak istemiyordum. Yaşamak benim için zulümdü. Bu zulmün sorumlusu ise eşimdi. Eşim beni en yakın arkadaşımla aldatmıştı. En yakın arkadaşım olan kişiyi çocukluğumdan beridir tanıyordum. Birlikte yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. O kişiden böyle bir ihanet görmek beni derinden sarsmıştı. Depresyon ilaçlarıyla ayakta durmaya çalışıyor, geceleri kabuslar görerek uykularımdan uyanıyordum. Bu zorlu süreçte o mükemmel insanla tanışıverdim. O mükemmel insan Deste hocadan başkası değildi. Deste hocam sorunlarımı dinledikten sonra beni teselli etti. Üzülme intikamını çok güzel ve kolay bir şekilde alacaksın, dedi. Samimi tavırlarıyla Deste hoca benim en iyi arkadaşım olmuştu. Birlikte uzun uzun konuştuktan sonra sabun büyüsü yaptırmaya karar verdik. Hem eski eşime hem de bana ihanet eden çocukluk arkadaşımdan intikamımı bu vasıtayla alacaktım. Deste hocam bana sabun büyüsünün bütün ince detaylarını anlattı. Bu büyünün geri dönülmez sonuçlar doğuracağını ve tesirinin çok kuvvetli olacağından bahsetti. Ben de kabul ederek büyünün yapım aşamasına başlanılmasını istedim. Deste hocam sabun büyüsü uygulamasını gerçekleştirdikten sonra bana hayattaki en büyük darbeyi vuran o iki insan için hayat simsiyah oldu. Her ikisinin de ölümcül bir hastalığa yakalandığını duydum. Böylece Deste hocam vasıtasıyla intikam ateşim sönmüş oldu.
23-07-2021

   Halil Yaman - MANİSA

Konu:Aşk Muskası

Merhaba benim adım Halil ve 45 yaşındayım. Eşimden ayrılalı 2 yıl oldu. Artık kadınlara güvenim kalmadı. Çünkü eski eşim sorumsuz ve evine bağlı değildi. Benimle ilgilenmiyor ve hep dışarıda gezmeyi seviyordu. Ne sevgi ne ilgi ne de aşk kalmamıştı ki bu aşamada boşandık. Şimdi rahatım kafam da rahat diye düşünürken iş yerindeki bir bayana ilgi duymaya başladığımı fark ettim. Arzu 35 yaşında alımlı bir bayan. Ama nedense hiç evlenmemiş. Belki aradığını bulamadı bilmiyorum. Çünkü bu konuları henüz onunla konuşacak kadar samimi sohbetler etmedik. Ondan hoşlandığımı biliyordum ama amacım onun bana aşık olması ve bana ilgi göstermesi idi. Eşimden görmediğim ilgiyi onun göstermesini arzuluyordum. Şimdi yanına gitsem ve duygularımı açıklasam benden uzaklaşır diye korkmaya başladım. Tercih edilmeyen erkek olmak yerine aşık olunan erkek olmayı istiyordum. Bu düşünceler içerisinde ne yapabilirim diye düşünürken ona aşk büyüsü ya da aşk tılsımı yaptırmak gibi bir şeyler aklıma geldi. Bu konularda bir şeyler duymuştum. Karşınızdaki kişiyi büyü ile kendinize aşık edebiliyormuşsunuz. Hemen internetten araştırma yapmaya başladım. Medyum hocam ile o zaman tanıştım. Önce telefon ettim. Uzun uzun konuştuk. Sağ olsun benimle çok ilgilendi. Ondan uzakta olduğumu söyledim. Uzaktan aşk büyüsü uygulamasından bahsetti. Bu daha iyi dedim ve onun dediklerini harfiyen uyguladım. Şimdi ne mi oldu? Arzu bana deli gibi aşık. Böyle bir aşkı çok özlemişim. Sağ olun hocam…
21-07-2021

   Pakize Koç - ELAZIĞ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Nişanlımla ilk başlarda çok güzel bir ilişkimiz varken birden aramıza soğukluklar girdi. Soğukluğun sebebini nişanlıma sorduğumda hislerinin değiştiğini söylemişti. Tam düğün zamanı gelişen bu durum beni şok etmişti. Karanlık günler beni bekliyor, geceleri çığlık atarak, ağlayarak uyanıyordum. Nişanlımın bu tavırları dengemi derinden sarsmış, 1 haftada 7 kilo birden vermiştim. Ne yapacağımı bilmiyor, yaşayan ölü gibi ortada dolaşıyordum. Bir şeyler yapmam gerekiyordu, hayatımın erkeğini kaybetmek istemiyordum. Bu sorun vesilesiyle medyum hocamla tanışma fırsatına erişmiş oldum. Medyum hocamla tanışmadan önce oldukça endişeliydim, daha öne hiçbir medyumdan hizmet almamıştım. Bu sebepten ötürü açıkçası tedirgindim ve korkuyordum. Nişanlım beni aramıyor, bana tek bir mesaj dahi atmıyordu. Medyum hocama durumu anlattığımda çok etkili bir büyü yapacağını bana belirtti. Yapacağı büyünün adet kanı büyüsü olduğunu söyledi. Büyünün nasıl yapılacağını, nasıl işleyeceğini bana teker teker anlattı. Nişanlımdan hiçbir şekilde ayrılmak istemediğim için tedirgin olsam da medyum hocanın teklifini kabul ettim. Böylelikle büyü yapması için medyum hocama onay verdim. Medyum hoca büyüyü yaptıktan sonra 7.gün nişanlım beni arayarak buluşmak istediğini söyledi. Nişanlımla buluştuğumda direkt bana sarılmıştı. Ben şok olmuştum. 7 gün içerisinde büyünün bu kadar tesir edeceğini tahmin edemezdim. Nişanlım bana soğuk davrandığı için pişman olduğunu belirtti. Bir daha seni hiç üzmeyeceğim diyerek bana evlenme teklifinde bulundu. Medyum hocam benim evliliğimin temellerini atmış oldu.
12-07-2021

   İpek Parlak - EDİRNE

Konu:Aşk Muskası

Pek çok insanın hayal ettiği gibi başlayan ilişkimiz dünyanın bir ucu Amerika’da evlilikle neticelendi. Hayatın nereye götüreceğini düşünmeden Amerika’da evlendik ve oraya yerleşme kararı aldık. Ailemizi, sevdiklerimizi Türkiye’de bırakarak ve kim ne der diye düşünmeden başka bir ülkede hayat kurduk. Eşim ve ben iyi derecede İngilizce biliyorduk ve uzun süre iş aradıktan sonra bulamayınca ne yapacağımızı düşünmeye başladık. İkimizde lise mezunuyduk fakat kursa gidip yabancı dilimizi geliştirmiştik. Birbirimize çok aşık olduğumuzdan, nerede ve nasıl bir hayat kuracağımız çok önemli değildi. Bir arkadaşımız vasıtasıyla Amerika’ya gittik ve oraya yerleşme kararı aldık. Böylelikle büyük rüya başlamış oldu. Bulduğumuz işlerden elde ettiğimiz kazanç bizi tatmin ediyordu. Güzel bir evde, dostlarımızla birlikte güzel bir hayat kurmuştuk. Böylece 5 yıl kadar evliliğimiz Amerikan rüyası gibi devam etti. Sonrasında her şey değişmeye ve kavgalarımızda artık doz aşımı yaşanmaya başladı. Eşimle birbirimizi gördüğümüzde sanki iki düşmanmışız gibi davranmaya başlıyorduk. Halbuki hiç öyle bir durum söz konusu bile değildi. Neden böyle oluyordu, kesinlikle anlam veremiyorduk. Artık bir kadın olarak ne yapacağım konusunda araştırma yapmaya başladım ve sonunda araştırmalarımız sonunda Deste Hocaya ulaştım. Randevu aldığımız günde birkaç gün önce Türkiye’ye döndüm ve Deste Hocayla çalışmaya başladım. Güvenilir tavrı bize her şeyin yolunda gideceğini düşündürdü. Bu süreçte ailemin yanında kalmaya başladım ve aşk büyüsü ile kısa bir sürede eşimin beni artık yanına çağırması bir oldu. Tekrar denemek için Amerika’ya döndüm ve Deste Hocanın ne muradı varsa gerçekleşmesi için dua etmeye başladım. Her şey yoluna girmişti. Hocam sayesinde hayata döndüm.
12-07-2021

   Kübra Karagöz - GİRESUN

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Bu yorumu adet kanı büyüsü araştırması yapan kişilere yol göstermek amacıyla yapıyorum. Bu büyü sektöründe yer alan binlerce hoca arasından Deste hocamın sayfasına denk geldiyseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Ben asla büyüye inanmayan, büyücüler ya da daha modern adı ile medyumlar konusunda hep alaycı konuşan bir insandım. Eşimle büyük bir aşk ile evlendikten sonra boşanma seviyesine gelince kendimi her türlü konuyu araştırırken buldum. Çünkü eşimle üçüncü bir kişinin varlığından şüpheleniyorduk. Evet, evet hem o benden hem de ben ondan şüpheleniyordum. Bir gün oturup konuştuğumuzda benimle ilgili şüphelerini dile getirdi ben de onunla ilgili şüphelerimi dile getirince karşılıklı olarak şok olduk. Çünkü ben asla hayatıma bir kişiyi daha alıp eşimi aldatacak bir insan değildim. Kuruntularımız gittikçe artarken internette bu konuda araştırma yaptım. Benim gibi olaylar yaşayan birileriyle daha karşılaşınca büyü konusunu gördüm. Birinin bize büyü yapmış olmasından eşim de ben de şüphelendik. Ardından Deste hocamın adını duydum. Kendisine gittiğimizde olayı anlattık ardından bize yapılan büyüyü bozdurduk. Bu konuda çok yorum yapmayacağım çünkü büyü bozdurmak gerçekten çok zahmetli ve zor bir işmiş. Çok şükür büyüyü bozdurduktan sonra adet kanı büyüsünü yaptık. Eşimin ve benim aramızdaki çekim ve bağ şimdi ilk zamanlardaki gibi hatta daha yoğun. Eşlerin haberi varken de büyü yapılabiliyormuş bunu da görmüş olduk. Eğer başka bir büyünün etkisi altındaysanız çivi çiviyi söküyor arkadaşlar.
12-07-2021

   Züleyha Şimşek - UŞAK

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Bizim durumumuz çok güzel başlayan ama sonrasında her şeyin değiştiği bir süreç oldu. Sevdiğim adamla her şeyi birlikte yapıyor ve planlıyorduk. Sonrasında hayatımızdaki dengeler birden değişti. Evlenme kararı aldığımız aylardan kısa bir süre önce şiddetli kavgalarımız, tartışmalarımız başladı. Bu huzursuzluk giderek daha da arttığı için artık yapacağımız bir şey kalmadı. Nişanlıydık ve birlikte yaşıyorduk. Sevdiğim adam bütün eşyalarını toplayarak, şiddetli bir kavga sonrası evden gitti. Aslında birbirimizi çok seviyor ve böyle olmasını hiç istemiyorduk. Uzunca bir süre sevgilim eve gelmedi. Bana benden artık çok soğuduğuna dair bir mesaj attı ve sonra hiçbir şekilde haber vermedi. Çok üzgündüm, aynı zamanda da ne yapmam gerektiğini düşünüp duruyordum. Düğün günü gelmiş çatmış hatta geçmişti bile. Davetlilere düğünü iptal ettiğimizi bile haber verdik. Sürekli ağlıyordum ama ne yapacağımı bilemeden ruh gibi gezinerek hayatımı geçiriyordum. Hocamızı arkadaşımın annesi aracılığıyla tanıdım. Arkadaşım kendisinden bahsedince önce itiraz ettim. Böyle şeyler bana göre değil diye hiç oralı olmadım. Arkadaşımın ısrarı üzerine hocamızdan randevu aldık. Geri getirme büyüsüyle hayatımızda sanki bambaşka bir sayfa açıldı. Bunu hiç kimseye bir zararı olmayan bir yol olduğunu anlayınca da kesinlikle ikna oldum. Zamanlamayı iyi ayarladığım için hiçbir sorun olmadan süreç aktı ve gitti. Sevgilim kısa süre sonra beni aradı ve nasıl böyle bir şey yaptığını anlamadığını, beni çok özlediğini, eve dönmek istediğini söyledi. Allah hocamızın her şeyi gönlüne göre versin diyorum.
05-07-2021

   Ahmet Kardelen - BURSA

Konu:Aşk Muskası

Arkadaşlar normalde böyle medyum ve büyü konusuna çok uzaktım. Asla inanmaz büyü yaptıranlara karşı da önyargılı davranırdım. Gerçekten kimseyi yargılamamak ve yapılan şeylere karşı da önyargılı davranmamak gerekiyormuş. Hayatım öyle bir anda tepetaklak oldu ki ne yapacağımı şaşırdım. Son çarem bir arkadaşımın önerisiyle Deste hocaya gelmek oldu. Deste hoca işini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ve son derece açıklayıcı bir şekilde çalışan biri olması sebebiyle gönlüm çaldı. Hayatında birbirinden bağımsız bir şekilde çok fazla tersine giden olay vardı. Aşk hayatımda yolunda gitmiyordu, iş hayatım tepetaklak olmuştu. Yıllardır birlikte zaman geçirdiğim insanlarla olan ilişkilerim bozulmuştu. Deste hocamın aşk büyüsü sonrasında yalnızca aşk hayatım ve ilişkilerim değil iş hayatım da değişti. Benim gibi bir durumda olan kişiler için tek önerim deste hocam ile en azından bir kez konuşmalarıdır. Bulamadığınız çözümü bulacağına ve sizin rahatlamanızı sağlayacağına eminim. Herkese tavsiyemdir ben böyle bir etki alacağımı düşünmezdim ancak her şey istediğimden de iyi oldu. Medyum arıyorsanız ve büyü konusunda daha önce deneyiminiz yoksa tercihinizi deste hocadan yana kullanabilirsiniz. Deste hoca büyü öncesinde ve sonrasında tüm bilgileri vererek sizlere gerekli yardımı yapacaktır. Bu sayede herhangi bir endişeye düşmeden aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü yaptırdıktan sonra gördüğünüz etkilere şaşıracağınıza eminim. Her türlü konuda büyü yaptırabilir ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
02-07-2021

   Sevim Daşkın - GİRESUN

Konu:Soğutma Büyüsü

Hocamın yanına ilk gittiğimde o kadar umutsuz ve mutsuzdum ki. Evliliğim bitme noktasındaydı, eşimin beni sevdiğini düşünmeyi bırakın benden nefret ettiğine emindim. Annemin vasıtasıyla hocamı ziyarete gittiğim günden beri hayatım o kadar değişti ki. Artık mutlu ve sevilen bir kadın oldum hayata bakışım özgüvenim geldi. Hepsi hocamın yaptığı soğutma büyüsü sayesinde oldu. O kadar kesin o kadar hızlı gerçekleşti ki. Ben soğutma büyüsünü eşimin ailesine karşı yaptım. Evlendiğimiz günden beri başımızdan gitmeyen kaynanam, görümcem ve eltilerim hepsi bir anda yok oldular. Benim eşim küçüklüğünden beri aile bağları sıkı geleneğine bağlı büyümüş bir adam. Biz sözlüyken filan annesiyle ilgili tek kelime ettirmezdi ama evlenince düzelir dedim. Eşimin annesi aslında iyi bir kadındı. Ben sözlüyken beni çok sevdiğini söyler dururdu. Ufak atışmalarımız olsa bile hemen konu kapanır hiç yaşanmamış gibi davranırdık. Ama evlenince her şey değişti. Önce evime davetsiz gelmeye başladılar, sonra misafirlerini benim evimde ağırlamaya başladılar. En son evimde görümcemin sözünü yaptılar. Benim hiçbir şeyden haberim yok diye tepki gösterincede kaynanam olacak kadın bir güzel tokatladı beni. Demediği etmediği laf kalmadı. Üstüne birde kocamı doldurmuş. O da üstüme saldırdı, laflarıyla dövdü beni. Anasının kardeşinin yaptıkları değilde eşimin yaptıkları çok dokundu. Sormadı bile doğrusunu topladı eşyasını anasına gitti. Günlerce bekledim gururum kırılıncaya kadar kendimi anlatmaya çalıştım. Anlamadı, döndü gitti. Bende annemle birlikte hocamın yolunu tuttum. Soğutma büyüsü yaptığımız için eşim artık annesinin kardeşlerinin adını bile anmıyor. Evimiz şimdi çok huzurlu ve sessiz. Her şey için hocama çok teşekkür ederim.
23-06-2021

   Nihal Taşdemir - EDİRNE

Konu:Soğutma Büyüsü

Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. İkimizin arasında hiçbir sorun olmamasına rağmen kayınvalidem ve görümcemde hep bir negatiflik vardı. Beni hiçbir zaman istemediler. Onlara her ne kadar saygısızlık yapmasam da aramızdaki olumsuz duygular eşime de yansıyor ve giderek daha da içinden çıkılmaz bir durum oluyordu. Bize geldiklerinde üzerimde büyük bir ağırlık hissediyordum. Bununla birlikte onlar gittikten sonra da eşimle aramızda tartışmalar ve kavgalar çıkıyordu. Kendi aramızda hiçbir sorun yokken eşim benden giderek soğuyordu. Normalde beni el üstünde tutan adam gitmiş, yerine beni küçümseyen, bana soğuk davranan, sevgisini göstermeyen biri gelmişti. Günler kavga ve gürültüyle geçerken, bir gün ağlayarak annemlere gittim ve artık dayanamayacağımı söyledim. Annem hocamızdan bahsedince önce tereddütle yaklaşsam da, sonra artık gücüm kalmadığı için kabul ettim. Böylece biz medyumumuzdan randevu aldık. Kendisi bize soğutma büyüsü yapıldığından bahsetti. Böyle bir şeye inanamasam da mutluluğumu istemeyen kayınvalidem ve görümcemin yaptıklarını anladım. Büyüyle uğraşan insanların hiçbir zaman mutlu olamayacağını düşündüğüm için içim rahattı fakat bundan sonra ne yapacağımızı bilmiyordum. Hocamız büyünün bozulması gerektiğini söyleyince hiç düşünmeden kabul ettim. Büyünün bozulması süreciyle birlikte üzerimden büyük bir yük kalktı. Şimdi nasıl huzurlu olduğumu tarif edemem. Eşim artık eskisinden daha ilgili ve sevecen bir adam oldu. Hayatımıza liseli aşıklar gibi devam ediyoruz. Hocam her zaman dualarımda yerin var.
12-06-2021

   Harika Polat - KİLİS

Konu:Bağlama Büyüsü

Anneannem bağlama büyüsünün çok eski zamanlara dayandığını söylemişti. Anneannem ilk kez söylediği zaman ilgimi çeken bu büyüyü zaman içerisinde araştırmaya başladım. Dini nikah kıyılırken, asma kilit kilitlenirken ya da damadın bacağına ip bağlanırken gibi pek çok şekilde bu büyünün gerçekleştirilme yöntemi olduğunu öğrendim. Küçük yaştan itibaren büyüyle ilgili olunca insan büyü konusunda oldukça cesaretli oluyor. Aşık olup kısa bir süre sonra terk edilince gözümü karartıp bağlama büyüsü yaptırabileceğim bir medyum arayışı içerisine girdim. İnternette onlarca medyum numarası olsa da deste hocanın yorumlarını görünce kendisinden yardım almak istedim diyebilirim. Sonuçta ne kadar çok yorum o kadar çok memnuniyet ve bilgi diyebiliriz. Deste hocayı aradıktan sonra sağ olsun bana kısa süre içerisinde randevu oluşturdu. İlk görüşmemizi gerçekten çok net hatırlıyorum. Genç bir kız ve oldukça anlayışlı bir medyum nasıl konuşursa o kadar detaylı ve kibar bir konuşma geçti aramızda. Sonra bağlamak istediğim kişi ile ilgili birkaç bilgi verdim. Bu bağlama büyüsü sanıldığı gibi çok uzun sürelerde falan yapılmıyor. Deste hocanın istediği şeyleri eksiksiz götürürseniz çok kısa süre içerisinde bağlama büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bende aşkından öldüğüm ancak beni yarı yolda bırakan kişiye bağlama büyüsü yaptırdım. Sonucunda şimdilik geri dönüşlerin olduğu, yalvarmadan bir gün geçmeyen, peşimde deli divana olan bir insanla baş başayım. Kesinlikle Deste hocadan yardım alabilirsiniz.
09-06-2021

   Tuğba Dursun - OSMANİYE

Konu:Sabun Büyüsü

Bundan yaklaşık olarak 2 yıl öncesinde bir gece vakti işimden eve giderken arkamdan yaklaşan cani bir tecavüzcü tarafından tecavüze uğramıştım. O günden sonra psikolojik dengem tamamen bozuldu. Tek isteğim hayatı benim için yaşanılmaz bir hale getiren o sapığın layığını bulmasaydı. O sapık hukuki yollardan yargılandı. Ancak hukuki yollardan yargılandıktan sonra ceza evine girmeden dışarı çıktı. Böylelikle elini kolunu sallaya sallaya dışarılarda gezmekteydi. Benim için ise hayat tamamen simsiyahtı. Tecavüze uğradıktan sonra herkesin bana bakış açısı değişmişti. Ancak ben her şeye rağmen hayata tutunmayı başarmıştım. Fakat içim de sönmeyen bir intikam ateşi vardı. O kişiden mutlaka intikamımı almam gerekiyordu. Yoksa ben bu intikam duygusuyla yaşayamazdım Bu kötü günler sürecinde Deste hocamla tanışmıştım. Deste hocamı internette tesadüfen gezinirken bulmuştum Birçok kişi Deste hoca hakkında güzel yorumlarda bulunmuştu. Pek çok kişinin hayatına dokunmayı başarmış mükemmel bir kişiydi. Deste hocama hayat hikayemi anlattıktan sonra o da son derece üzüldü. Bana samimi bir tavır sergileyerek içindeki intikam ateşini söndüreceğiz dedi. Deste hocamla uzun uzun konuştuktan sonra sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Hocam bana sabun büyüsünün en etkili büyü çeşidi olduğunu söyledi. Sabun büyüsünü hocamla beraber yaptıktan sonra o sapığın hayatı tamamen değişti. Sapık olan o şahısın hayatı tamamen berbat bir duruma geldi. En sonunda o kişi delirerek akıl hastanesine yattı, böylelikle ben intikamımı Deste hocam sayesinde almış oldum.
30-05-2021

   Alperen Yılmaz - GAZİANTEP

Konu:Papaz Büyüsü

Platonik olarak uzun yıllardır şu an ki hayat arkadaşıma aşıktım. Ona takıntılı olacak derecede bağlıydım. Onu göremeden yapamıyor, onun ilgisini çekmek için elimden geleni yapıyordum. Ama her şey nafile onun ilgisini çekemiyordum. İçinden çıkılamaz bir hal almıştı benim için hayat. Onu çok seviyordum ama bir türlü bir ilişkiye ikna edemiyordum. O benim hayatımdaki kadındı. Rüyalarımda onu görüyor, onun dikkatini çekmek için var gücümle ulaşıyordum. Tek isteğim onunla bir birliktelik kurmaktı. İşte böyle bir ruh hali içerisindeyken Deste hocamla tanıştım. Kendisini bir arkadaş tavsiyesiyle tanımıştım. İçten tavırlarıyla, iletişim becerileriyle bana hocadan öte dost oldu. Canım hoca iyi ki sizi tanımışım, siz olmasaydınız hayat arkadaşımla bir yuva kuramayacaktım. Sizin vasıtanızla onu kendime çektim ve bağladım. Deste hocayla ilk randevumuz esnasında ona ağlayarak içimi tamamen döktüm. O da benim detaylı olarak dinledi. Birlikte anlaşarak papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Papaz büyüsünü daha önce duymuştum, oldukça etkili bir büyü çeşidi olarak biliniyordu. Deste hocam bana büyünün bütün aşamalarını ve sürecin nasıl işleyeceği hakkında bilgilendirdi. Böylelikle Deste hocayla beraber papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Papaz büyüsü yaptırdıktan sonra etkilemeye çalıştığım o kız benim bugün hayat arkadaşım, eşim oldu. Benimle sevgililik hayatı bile düşünmeyen o kız benim yanımdan ayrılmayan bensiz bir hayat düşünemeyen biri oldu. Bütün bu süreç Deste hocam sayesinde oldu teşekkür ederim size hocam.
28-05-2021

   Aybüke Ata - ÇANAKKALE

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam bin kez teşekkür etsem azdır size… Allah razı olsun iyi ki varsınız. Tavsiye ile sizi tanıdım fakat harika bir insansınız. Yaptığınız bağlama büyüsü o kadar sağlam bir şekilde tuttu ki.. Yapılan işlemin 3. günü her şey istediğim gibi gitmeye başladı. Eşimle 10 yıllık evliyiz fakat kayınvalidem baştan beri beni kabul etmedi. Bunun sebebini asla çözemedim. Benim yerime eşimin başka bir kız ile evlenmesini istedi. Bizi ayırmak istedi.. Fakat ben yine de saygıda kusur etmedim.. Gün geçtikçe eşimin başına ekşidi ve ayrılmamız için baskı yaptı. Daha sonra ise eşim evi terk etti.. Zamanla hiç aramamaya başladı.. Her şey durup dururken gelişti. Bu kadar kısa sürede neden bana karşı soğuk davranmaya başladı derken bir kadın olduğunu anladım.. Annesinin daha önce evlendirmek istediği bir kızdı.. Daha sonra aramaz sormaz oldu ve tamamen bitti diye düşündüm. Fakat sizi iyi ki tanımışım hocam.. Bana umutlarımı tekrar geri verdiniz.. Kocam 9.gün aradı vazgeçtiğini söyledi. Boşanmak istemediğini beni çok sevdiğini söyledi. Her şey o kadar kesin gibi gözüküyordu ki. Yaptığınız işlem tuttu hocam hem de ikinci haftada tuttu. Bu sebeple de sizden Allah razı olsun. İyi ki varsınız. İşleriniz hep rast gitsin hocam. Sizin gibi hoca tanımadım. Herkese tavsiye ediyorum. Yaptığınız işlem sayesinde yuvam yıkılmadı. Çok teşekkürler hocam.
17-05-2021

   Mustafa Kara - KAYSERİ

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Merhabalar benim adım Mustafa. Eşimi çok sevmeme rağmen beni terk edip annesine gitti. Aramızda büyük sorunlar da yoktu. Sadece ailesinn etkisinde kalarak kısa süre önce gerçekleşen yuvamızı yıkmak istiyor. Ben eşimi çok seviyorum ve onun bana geri dönmesini de çok istiyorum. Benim iyi birisi olmadığımı eşimin ailesi ona söyleyip duruyor. Halbuki eşimi memnun etmek için var gücümle çalışıyorum ama fazla para kazanamıyorum. Eşimin ailesi de zengin. Zaten evliliğimize de onay vermemişlerdi. Benim opnu kandırdığımı ve aklını çeldiğimi söyleyip duruyorlar. Eşimle severek evlendik ama onun hislerinde zamanla değişiklikler ortaya çıktı. Sanıyorum zengin hayatını ona veremediğim için benimle evlendiğine pişman oldu. Neticede aç değiliz açık değiliz sadece lüks bir hayat yaşayamıyoruz. Ama eşimi hep sevdim hala seviyorum. Terk edilmişliğin verdiği üzüntü ile ne yapsam diye düşünürken aklıma eşimin geri dömnmesi için büyü yaptırmak geldi. Başka hiçbşr şey onu geri döndürmedi. Deste hocamı araştırmalarım sonucunda buldum. Ona sıkıntımı anlattım. Bana hiç tasalanma üzülme dedi. Eşin kısa süre sonra sana döneck dedi. Geri getirme büyüsü yapıldı. Büyü için eşimin resmi yeterli oldu. Sonra beklemeye başladım. Kısa bir zaman sonra eşim beni aradı ve konuşmak istediğini söyledi ben de eve çağırdım. Bana pişman olduğunu ve beni çok sevdiğini söyledi. Ben de ona evine geri dön dedim. Şimdi birlikteyiz hocam. Size çok teşekkür ederim.
29-04-2021

   Zeynep Piraye - SİNOP

Konu:Aşk Muskası

Adım Zeynep. Henüz 21 yaşındayım ama hoşlandığım birisi bulunmakta. Şunu açıkça söyleyeyim ki aşık olduğum kişi ile aramızda yaş farkı var. Bu yüzden de arkadaşlarım bana onay vermiyor. Ben onları dinlemeden açıkçası kalbime söz geçiremediğimden aşkımı tek taraflı yaşıyorum. Cemal aşık olduğum kişi ve 38 yaşında. Eşinden boşanmış bir tane çocuğu var ama annesinde kalıyormuş. Cemal ile komşuyuz ve onu ilk gördüğüm zamanlarda evli idi. Sonra da boşandığını duydum ve içimde ona olan ilgi daha da arttı. Geleceğe dair planlar bile yapmaktayım. Ama Cemal benimle ilgili değil. Sanıyorum hem yeni boşandı hem de beni çocuk olarak değerlendiriyor. Onun bana aşık olmasını ve benim onu sevdiğim gibi sevmesini istiyorum. Tam bu düşünceler içinde iken nasıl oldu bilmiyorum büyülere merak sardım. İnternette araştırma yaparken hocamın sitesine giriş yaptım. Aşk büyüsü hakkında bilgi edinirken, bu büyünün Cemal ve ben için uygun olduğuna karar verdim. Hele ki medyum yorumlarını okuyunca aşk büyüsü yaptırmış ve olumlu sonuçlar almış kişilere rastladım. Neden olmasın diye düşündüm ve medyum hocanın yolunu tuttum. Derdimi hocama anlattım. Bana kararında emin misin dedi. Emin değilsen yapmayalım diye sağ olsun beni düşündü. Ben de emin olduğumu başka yol bulamadığımı belirttim. Aşk büyüsü yaptı ve sonuç için 2 hafta sabırlı olmamı istedi. 2 hafta sonunda ne göreyim Cemal benimle çok ilgili ve o da bana aşık. Şimdi çok mutluyum.
24-04-2021

   Fatma Akbaş - ARDAHAN

Konu:Papaz Büyüsü

Bundan yaklaşık olarak 5 ay önce Deste hocayla tanışmıştım. Hocamla tanışmadan önce çok kötü günler geçiriyordum. Geçirmiş olduğumuz kötü günlerden dolayı psikolojim alt üst olmuştu. Hayat benim için çekilmez bir vaziyetteydi. Kocam benimle ilgilenmiyor, sürekli beni aldatıyor, beni sevmiyordu. Yuvamız adeta içinden çıkılamaz bir kaos durumundaydı. Deste hocam tanışmadan önce ben yaşayan bir ölüydüm. Kocamla olan evliliğim artık bitme noktasına gelmişti. Neredeyse bitti bitecektir. Ve en sonunda kocamla boşanma kararı almıştık. Kocama ne kadar yalvarsam da boşanmaktan vazgeçiremiyordum. Onu çok seviyordum, onsuz bir hayat düşünemiyordum. O benim her şeyimdi. Bu evliliğin sonlanması benim için hayatın sonu olacaktı. İşte böyle bir ruh hali içerisinde ben Deste hocayla tanıştım. Deste hocaya ilk gittiğimde kafamda birçok soru işareti vardı. Açıkça söylemem gerekirse bu işlerden pek anlamıyordum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Deste hocamla tanışmıştım. Deste hocam samimi tavırlarıyla, sempatik halleriyle bana cana yakın bir dost gibi davrandı. Deste hocaya bütün derdimi uzun uzun anlattım. Sağ olsun oda benim sözümü kesmeden bütün sorunumu dinledi. Deste hocayla istişare ettikten sonra papaz büyüsü yapmaya karar verdik. Bu büyünün ismini daha önce duymuştum, ama içeriği hakkında pek bilgim yoktu. Deste hocam papaz büyüsünü yaptıktan sonra kocamla aramızdaki bütün ilişki 360 derece birden dönüverdi. Artık kocam bana daha çok ilgi duyuyor, sanki ilk günkü gibi bana aşık oldu tekrardan.
13-04-2021

   Sema Yüksel - BOLU

Konu:Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü sayesinde artık bir ailem ve gururum var. Ben eskiden böyle gurursuz bir kadın değildim. Aşık oldum, kendimi kaptırdım ve en sonunda hocam sayesinde mutluluğu buldum. Evimin kadını, sorumluluk sahibi bir kadın oldum. Şimdi birde çocuk istiyorum. Hocama gittiğimde ne yaşama isteğim vardı ne de başka bişey. Tek hissettiğim duygu hırs ve pişmanlıktı. Keşke demek insanı çok yorarmış onu öğrendim 28 yaşımda. Soğutma büyüsünü ben eşimin karısına karşı yaptırdım. Eşim diyorum çünkü artık evliyiz. Eşim eski karısıyla hiçbir zaman anlaşamamış, görücü usulü anasının zoruyla evlenmiş. Kadın, adam eve gittiğinde ne hoş geldin dermiş ne de yemek yaparmış. Birde sanırım birkaç tahtası eksikti. Duvarlarla filan konuşuyomuş. Eşimle bir lokantada yemek yerken tanıştım. Ben bir firmada asistanlık görevi yapan bir çalışandım. Onunla yollarımız o restaurantta kesişince aşık oldum ona. Parmağında yüzük filan yoktu hiç utanmadım ona yanaşırken. O da benim güzelliğimden etkilenmiş olarak çıktı karşıma zaten. 3 yıl süren uzun bir sevgililik dönemi yaşadık. Kavgalarımız çok nadirdi sürekli ateşli bir aşk yaşardık. Yeni şeyler ve yeni maceralara atılırdık. Ama bir süre sonra onun hep yanımda olması istedim. Eski karısıysa nasıl olduysa beni öğrenmiş, tehdit etmiş adamı seni köye rezil ederim donuna kadar alırım diye. Bizim yarım akıllı dediğimiz kadın zekiymiş meğer. Neyse bu sefer eşim bu yaştan sonra anamın babanın kalbine iner diyip beni terketti. Ben tek başıma kalınca kafayı yedim. Evlere sığamadım. Arkadaşım tuttu kolumdan getirdi beni buraya. Hocama olayları anlatıp soğutma büyüsü yapmasını istedim. Şimdi eski karısı köyünde anasıyla kalırken ben mutlu bir yuvaya sahibim. Her şey için hocama sonsuz minnetler yolluyorum.
10-04-2021

   Sezen Aydın - IĞDIR

Konu:Sabun Büyüsü

Deste hocam size ne kadar teşekkür etsem ne kadar ellerinizi öpsem hiçbiriyle hakkınızı ödeyemem. Deste hocadan yaklaşık 1,5 yıl öncesinde sabun büyüsü alanında hizmet aldım. Deste hocam bana sabun büyüsünün oldukça tehlikeli bir büyü olduğunu, bu sürecin mutlaka düşünülerek onaylanması gerektiğini söyledi. Benim Deste hocaya başvuru hikayemin temelinde arkadaş kazığı vardı. En yakın arkadaşım beni kandırarak banka hesabımdaki tüm birikimimi kendi üzerine geçirmişti. Benim için hayat artık bitmişti. Geceleri uyuyamıyor, kabuslar görüyordum. Eşimin ve çocuklarımın yüzüne bakamıyor, onları mağdur ettiğim için kendimden iğreniyordum. İçimde sürekli olarak beni kazıklayan kardeşim dediğim adamdan intikam alma duygusu vardı. İntikam benim için kaçınılmaz bir yoldu. Çünkü ben intikam almadan bu hayatı yaşayamazdım. İçimde yanan intikam ateşini söndürmek için arkadaşımın tavsiyesiyle Deste hocama başvurdum. Deste hocam benim hayat hikayemi ve sorunlarımı detaylı olarak dinledi. Beni dinledikten sonra o kişiden intikamımı en iyi sabun büyüsü aracılığıyla alacağımı öğrendim. Sabun büyüsü yaptırmadan önce aklımda sürekli olarak şüpheler bulunuyordu. Bu sürecin nasıl işleyeceği konusunda hiçbir bilgi birikimim yoktu. Deste hocam bütün süreci bana anlattı. Sabun büyüsü yaptırdıktan yaklaşık 24 saat sonra dost kazığı yediğim o arkadaşımın hayatı tamamen değişti. Ortak arkadaşlarımız vasıtasıyla ondan haberdar oluyordum. Büyünün tesiri artıkça o kişinin kanser hastalığına yakalandığı öğrendim. Hayat artık onun için bitmişti. Ben ise Deste hocam sayesinde intikamımı almıştım.
30-03-2021

   Pelin Tekin - KAYSERİ

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Hocam sayesinde sevgilimle aram hiç olmadığı kadar iyi diyebilirim. Hayatımız yurt dışından Türkiye’ye dönme kararıyla değişti. Almanya’da yaşayan Türkler olarak erkek arkadaşımla evlendiğimizde ülkemize dönme ve orada yaşama kararı almıştık. Almanya’ya alışmış insanlar olarak radikal bir karar aldığımızın da farkındaydık. Almanya’da düğünümüz oldu ve balayına ülkemize geldik. Burası bize çok iyi gelecek diye düşünürken daha balayında eşimdeki değişimleri görmeye başladım. En ufak şeylerden tartışma çıkarıyor, sanki bilerek benden uzaklaşıyordu. Balayı bitip, tuttuğumuz eve döndüğümüzde sudan sebeplerden çıkan kavgalarımız artık daha da yükselmeye başladı. Eşimin evi terk ettiği gece sinir krizleri geçirmeye başladım ve artık dönmesini beklemekten başka yapacak bir şeyim yoktu. Allah hocamızı karşıma çıkarsın diye ülkeme döndüğümü düşünmeye şimdi başladım diyorum. Umutsuzluğumun yerini umut alsın diye buralarda karşılaşma fırsatımız oldu. Deliler gibi araştırma yapmaya başladım. Nereye gidebilirim, neresi bana şifa olur diye düşünürken medyumumuzla karşılaşmak her şeyi değiştirdi. Geri getirme büyüsüyle birlikte eşim sanki bir melek oldu. Çalışmalarımıza başlayalı 20 gün kadar olmuştu ki, eşim sanki bir anda kendine geldi. Eve döndüğünden beri her şey yoluna girdi. Allah yüce gönüllü hocamın yolunu açık etsin. Seanslarımız bitti ama eşimin ilgisi ve aşkı devam ediyor. Gözüm kapalı tavsiye edeceğim insanlardan biri olarak hocama danışın ve yuvanızı kurtarın derim. Her kuruş kendisine helal olsun.
24-03-2021

   Öykü Çakır - İZMİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Birçok hocaya gittim fakat kısa sürede etkisini görmemiştim. Kısa süre önce Deste hocaya geldim. Fakat bu kadar hızlı ilerleyeceğini bilmiyordum herşeyin. Kocamla ayrılma aşamasına gelmiştik. 3. Kişi sebebi ile kocam avukata başvurmuş boşanmak istediğini belirtti. Fakat biz birbirimize büyük bir aşk ile bağlanmıştık. 10 yılık evliliğimiz başka biri yüzünden bitmek üzereydi. Daha sonra kayınvalidem de bana karşı cephe aldı. Durup dururken bir anda gelişen sebeplerden dolayı kocamı kaybetmek üzereyken tavsiye üzerine Deste hocamı buldum. İyi ki de tavsiye vesilesi ile bulmuşum. Kuvvetli nefesi ile bağlama büyüsü yaptı. Bu kadar hızlı bir şekilde gelişeceğini bilmiyordum. Her şey bir anda süper gitmeye başladı. Önce kocam o kadından uzaklaştı. Daha sonra da annesine beni çok sevdiğini tekrar barışmak istediğini belirtmiş. Kayınvalidem beni aradı ve evine davet etti. Gittiğimde sanki o kadın değil yerine başka biri gelmiş gibi davrandı. O kadar güzel karşıladı ki beni bir anda şaşırdım. Deste hoca sayesinde kısa sürede istediğim her şey oldu. Çocuklarım da eskisi gibi mutlu. Çok şükür hocam yuvam sizin sayenizde kurtuldu. Kocam artık eskisinden daha bağlı bana karşı daha sevgi dolu. Bu sebeple de istediğim her şey zamanla oldu. Hem de eskisinden daha iyi gidiyor evliliğim. Herkese tavsiye ederim. Deste hoca gibi kısa sürede bağlama büyüsü yapan hoca bulmak zor.
21-03-2021

   Seren Liva - BALIKESİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Birçok hocaya gittim ama sizin kadar kesin çözüm sağlamadı hiçbiri hocam. Ne söylediyseniz hepsini yaptım ve sonuç harika oldu. Eşimle evliliğimizin 5. Yılıydı ve bir anda iş toplantıları var diyerek eve gelmemeye veya geç gelmeye başladı. Daha sonra da birçok bahane ile eve gelmediği zamanlarda oldu. Bir değil iki değil her gün neredeyse bu durumu yapıyordu. Birçok kez uyardım sordum ama hiçbir açıklama yapılmadı. Kendisi her zaman bahanelere sığınıyordu. Sonra ise bir anda eve hiç gelmemeye başladı. Aradığımda açmıyordu teli. Derken işyerinde bir sekreter ile konuştuğunu öğrendim. Ortak arkadaşım görmüş onları. Daha sonra da boşanalım dedi. Birçok kez ikna etmeye çalıştım ama fayda etmedi. Daha sonra da boşanmak için dava açtı. Tam boşanma sürecindeyken sizi tanıdım hocam. Dünyanın en şanslı insanıyım. İyi ki sizi tanımışım. Arkadaşım tavsiye etmişti sizi. Yaptığımız bağlama büyüsü için hazırladığımız tılsım 4. Günde etkisini göstermeye başladı. Çok kıs sürede beklediğim mutluluğa tekrar kavuştum. Ümidim kalmamıştı artık. Fakat bu kadar çabuk olabileceğini sanmıyordum. Ben 1 -2 aya bile razı iken 4 günde etkisi görülmeye başlandı. Eşim eve geldi ve artık benimle mutlu bir evlilik sürmek istediğini hiç kimsenin bunu bozmasına müsaade etmeyeceğini belirtti. Çok mutluyum.. Tekrar eskiye döndük ve istediğim her şey oldu sayenizde. Çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun sizden.
19-03-2021

   Şeyma Çay - KAYSERİ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Canım medyum hocam size ne kadar çok teşekkür etsem, hakkınızı ödemem imkansız. Sizinle tanışmadan önce hayat benim için tamamen bitmişti. Yaşamak benim için anlamsız bir hal almıştı. Siz bana tekrardan can suyu vererek beni hayata döndürdünüz. Medyum hocayla tanışmadan önce eşim ortada hiçbir sebep yokken beni aldatmıştı. Hayatımızda yabancı bir kadın olmasına rağmen eşimi çok seviyordum. Ondan ayrılmayı asla düşünemiyordum. Ancak eşim beni aldatmaya başladıktan sonra eve gelmemeye başladı. Beni aldattığı kadınla birlikte olmaya ve onun yaşamaya başladı. Bu süreç beni derinden etkilemiştir. Geceleri kabus görerek uykulardan uyanıyor, depresyon ilaçları içmeye başlamıştım. Psikolojim artık tamamen bozulmuştu. Bir şeyler yapmalıydım, ama ne yapmalıydım? Bir arkadaşımın vasıtasıyla medyum hocamla tanıştım. Medyum hoca beni dinleyerek bana adet kanı büyüsü yapma teklifinde bulundu. Adet büyüsünün bütün detaylarını iyice bana anlattıktan sonra bende büyüyü onayladım. Bu benim son çaremdi, eşime kavuşmak için. Adet kanı büyüsü yaptırdıktan sonra eşimin davranışları ve ruh hali tamamen değişti. Eşim ayaklarıma kapanarak benden özür diledi. Bir daha hiçbir şekilde seni aldatmayacağım diyerek bana sözler verdi. O günden sonra benim hayatım tamamen değişti. Eşim beni daha çok seviyor, bana daha çok sahip çıkıyordu. O benim her şeyimdi. Medyum hocamdan aldığım hizmet vasıtasıyla mükemmel bir hizmet deneyiminden ayrıcalıklı olarak kavuşma deneyimine erişmiş oldum.
17-03-2021

   Enes Çatal - KIRIKKALE

Konu:Papaz Büyüsü

Sevdiğim insan başka biriyle evlenmek üzereydi. 3 yıl konuştuk fakat bir anda benden ayrılıp başka biriyle konuşmaya başlamıştı. 1 seneye yakın bekledim. O kadar üzgünüm ki sevmiştik birbirimizi âşıktık. Nasıl böyle bir şey yaptı aklım almıyor. Herkes çevrem birde bizi evlenecek diye bekliyordu. Hocam sizi tanıdım dünyam değişti. Papaz büyüsü için işlem yapmıştık ve 9. Gün ortak arkadaşımızla haber gönderdi. Tekrar görüşmek istediğini belirtmiş. Ben çok şaşırdım. Çünkü o kişiyle evlenmek üzereydi. Arkadaşım arayıp seninle görüşmek istiyor çok pişman dedi. Buluştuk sonunda. Elinde çiçeklerle geldi. En sevdiğim çiçeği almış unutmamış. Seni çok seviyorum ve bir hata yaptım ama sana aşık olduğunu anladım dedi. Eskiye dönelim artık çok özledim seni dedi. Bir anda istemeye geldi. Sözlendik. Evlilik yolundayız hocam sizin sayenizde. Bu kadar hızlı bir şekilde gelişeceğini beklemiyordum. Birçok şey denedim ama sizin hazırladığınız işlem kadar etkili olmadı hocam. Beklediğimden de hızlı gelişti. Çok mutluyum. Sevdiğim insanla birlikteyim sizin sayenizde. Allah tuttuğunuzu altın etsin. Sevdiğim insan bana aşık olduğunu söylerken o kadar mutlu oldum ki. Bu sözleri yakın süreçte beklemiyordum. Çok mutluyum ve tarif edemeyecek kadar çok hocam. Ellerinizden öpmek için geleceğim ziyarete. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Birçok kişinin yuvasını kurtarıyorsunuz. Allah sizden razı olsun hocam. Herkese tavsiye ediyorum sizi.
14-03-2021

   Aycan Mermer - SİVAS

Konu:Aşk Muskası

Aslında benim hikayem çok büyük aşkla başladı. Çocukluğumdan beri sevdiğim insanla kavuşma günü bir düğün değil, peri masalıydı diyebiliriz. Evlendik ve çocuklarımız oldu ama aşkımız sevdiğim adamla dolu dizgin gidiyordu. Sonrasında kocamın uzun iş seyahatleri, şehir ve ülke dışı iş toplantıları, açılmayan telefonlar beni şüpheye düşürse de adatma durumunun söz konusu olmadığına kanaat getirdim ve bu eşimle bu durumu konuştuğumuzda benden soğuduğunu ve beni içten içe ne kadar sevse de artık eskisi gibi görmediğini söyledi. Her ne kadar böyle şeylere inanmasam da, annemin arkadaşı aracılığıyla gittiğim Deste Hoca bana elinden gelen desteği verdi. Eşimle aramın düzelmesinde büyük katkısı bulunan Deste Hocaya canı-ı gönülden dua ediyorum. Benim için yuvamın kurtulması hayati bir durumdu ve artık yapılacak bir şey kalmamıştı. Son çare olarak gittiğim Deste Hoca elinin şifasıyla kısa sürede sorunuma derman oldu. Deste Hoca ile karşılaştıran Allah’a şükürler olsun ve yaptığı aşk büyüsüyle eşimle artık eskisinden daha fazla birbirimize aşığız ve aramızdaki soğukluk yerini daha da tutkulu bir aşk bıraktı. Bu işler oldukça hassasiyet isteyen işler olduğu için kesinlikle güvenebileceğiniz bir yere gitmenizi tavsiye ediyorum. Sonuçta kalbinin temizliğine inanabileceğiniz ve insanlara gerçekten şifa olmak için bu işi yapan insanlarla bu yola çıkarsanız, benim gibi mutlu sona ulaşırsınız. Değerli hocamı sıkıntısı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
02-03-2021

   Eşref Çiçek - BAYBURT

Konu:Papaz Büyüsü

Büyü hizmetlerinin kraliçesi sayın Deste hocam sizlere her açıdan teşekkürlerimi sunarak yorumuma başlamak istiyorum. Sizle tanışmadan önce ben bir hiçtim. Deste hocam siz bana dost oldunuz, anne oldunuz, bir abla oldunuz. Karımla aramızdaki bütün sevgi sizle tanışmadan önce bitmişti. Karım sürekli olarak beni sevmediğini dile getiriyor, benimle aynı yatakta yatmak istemiyordu. Evliliğimiz tam bir kaos içerisindeydi. Karı koca hayatımız tamamen bitmişti. Karım sürekli olarak bana boşanma sürecinden bahsediyordu. Seni sevmiyorum, beni boşa! Diyordu. İşte ben tam bu nokta da canım hocamla tanıştım. Deste hocam bana her anlamda her konuda yardımcı oldu. Onu bir arkadaş vasıtasıyla tanımıştım. Arkadaşım ondan bana bahsederken gözlerinin içi gülüyordu. Her türlü tereddüde ve şüpheye rağmen Deste hocamla görüşmeye karar verdim. Karar verdiğim gün evliliğimin dönüm noktası oldu. Böylelikle evliliğim birden değişiverdi. Deste hocaya evliliğimle ilgili bütün detayları anlattım, birlikte papaz büyüsü yaptırmaya karar verdik. Daha önce hiç büyü yaptırmadığım için bu sürecin nasıl işleyeceği ve gerçekleşeceği konusunda korkularım vardı. Deste hocam bana her konuda son derece yardımcı oldu. Onun sayesinde karımın davranışları bana değişti. Karım artık benimle ilgilenen, bana ilgi gösteren bir kadın oldu. Karımla birlikte artık mutlu bir evliliğim var. Yakın bir zamanda çocuk yapma planları kuruyoruz. Karım bana adeta taparcasına seviyor. Bütün bu mükemmel süreç deste hocam sayesinde gelişti.
25-02-2021

   Yüksel Kılıç - AFYON

Konu:Aşk Muskası

Hocam ile geçen yıl tanıştım. Uzun süren bir evlilik sonrasında aniden eşimin bana karşı tavırlarının değiştiğini fark ettim. Sekiz yıllık evlilik, hiç sorun yaşamadan, saygı ve sevgi çerçevesinde sürerken bir anda her şeyin tersine dönmesi insanı şaşırtıyor. Beni de şaşırttı ve ne yapacağımı bilmez hale geldim. Normalde sorunlarımı karşı taraf ile özellikle eşimse hiç çekinmeden konuşarak çözerim ama ben sorunlarımızı anlatırken beni hiç dinlemediğini, değer vermediğini ve önemsemediğini fark ettim. Bu durumun üzerine nereye gitsem, kimden yardım etsem bana yardımcı olamadı. Sanki bir el bizim konuşmamızı birbirimize derdimizi anlatmamızı engelliyordu. Eşimin bana olan sevgisinden emin olmasam asla bu durumu önemsemez ve beni artık sevmiyor diye çabalamayı bırakırdım ama eşimden öyle emindim ki onunla aramızda olan problemi çözmek için çok araştırma yaptım. Karşımda hocam çıktı. Ben onun hakkında ne söylersem söyleyim az kalır. Bana yol gösterdi neyi nasıl yapmam gerektiğini tek tek söyledi. Üzerimizde büyü olduğunu, bizi ayırmak için çabalayan kişinin varlığını bile bilmiyordum. Kötü kalpli insanların eşim ve bana yaptığı büyüyü öğrendikten ve bozduktan sonra üstüne aşk büyüsü yaptırdım. Şimdi konuştuğumuzda eşim o zaman yaptıklarına hayret ediyor. Ben ben değildim, ne yaptığımın farkına bile değildim diyor. Evliliğim hocam sayesinde kurtuldu. Şimdi çok şükür hayatımda sorun haline getirdiğim herhangi bir şey yok. Hocam ile geçen yıl tanıştım. Uzun süren bir evlilik sonrasında aniden eşimin bana karşı tavırlarının değiştiğini fark ettim. Sekiz yıllık evlilik, hiç sorun yaşamadan, saygı ve sevgi çerçevesinde sürerken bir anda her şeyin tersine dönmesi insanı şaşırtıyor. Beni de şaşırttı ve ne yapacağımı bilmez hale geldim. Normalde sorunlarımı karşı taraf ile özellikle eşimse hiç çekinmeden konuşarak çözerim ama ben sorunlarımızı anlatırken beni hiç dinlemediğini, değer vermediğini ve önemsemediğini fark ettim. Bu durumun üzerine nereye gitsem, kimden yardım etsem bana yardımcı olamadı. Sanki bir el bizim konuşmamızı birbirimize derdimizi anlatmamızı engelliyordu. Eşimin bana olan sevgisinden emin olmasam asla bu durumu önemsemez ve beni artık sevmiyor diye çabalamayı bırakırdım ama eşimden öyle emindim ki onunla aramızda olan problemi çözmek için çok araştırma yaptım. Karşımda hocam çıktı. Ben onun hakkında ne söylersem söyleyim az kalır. Bana yol gösterdi neyi nasıl yapmam gerektiğini tek tek söyledi. Üzerimizde büyü olduğunu, bizi ayırmak için çabalayan kişinin varlığını bile bilmiyordum. Kötü kalpli insanların eşim ve bana yaptığı büyüyü öğrendikten ve bozduktan sonra üstüne aşk büyüsü yaptırdım. Şimdi konuştuğumuzda eşim o zaman yaptıklarına hayret ediyor. Ben ben değildim, ne yaptığımın farkına bile değildim diyor. Evliliğim hocam sayesinde kurtuldu. Şimdi çok şükür hayatımda sorun haline getirdiğim herhangi bir şey yok.
22-02-2021

   Defne Üsküf - TEKİRDAĞ

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Hayat ne getirir ne götürür elbette bilinmez ama benim ailemin üstündeki kara bulutlar bizi dağıtmaya yetti de arttı bile. Hem çok normal hem de çok güzel bir hayatımız varken, bir kaza tüm hayatımızı bambaşka bir yöne çevirdi. Eşim uzun yol kamyon şoförüdür. Kendisi yola çıktığı zaman belli bir süre eve gelmez. O gece de aynı şekilde yolda olduğu zamanlardan biriydi. Sabaha karşı telefonun çalışıyla uyandım ama çok irkilmiştim telefonun çalışına. Eşim kaza yapmış, hastaneden aradılar. Kaburgasında çatlak ve kırık varmış ve aslına bakılırsa ucuz atlatmış. Eşim eve geldi ve birkaç hafta dinlenmesi gerektiği için evde kalacaktı. Ben çalıştığım için bir bakıcı tutma kararı aldık. Yaşayacaklarım aklımın ucundan geçmezdi. Genç ve güzel bakıcı eşimin aklını başından almış meğerse. İlişkileri başlamış ve duygusal bağa dönüşmüş. Öğrendiğimde hamileydim. Eşimin iyileşme sürecinde evden her şeylerini alıp çıkmışlar. Öğrendiğimde yıkıldım. Hocamızla karşılaşmamız da tesadüf oldu. Komşum da kendi ailevi sorunları için hocamızdan randevu alırken bana da aldı. Allah hocamdan razı olsun ki, ne bakıcı kadın kaldı artık hayatımızda ne de eşimin huysuzlukları. O kadından vazgeçen eşim kendini affettirdi. Yuvasına döndü. Hocamın yaptığı geri getirme büyüsüyle her şeye sıfırdan başladık. Mutluluğuma kavuşmam sizi sayenizdedir hocam. Elleriniz dert görmesin. Geri getirme büyüsünde üzerinize başka birini tanımıyorum.
10-02-2021

   Bahri Aynihan - BATMAN

Konu:Aşk Muskası

Kız arkadaşım kendini çok beğenmiş, burnu havada gezen bir tip olarak pek çok erkeğin olduğu gibi benim de dikkatimi çekmeyi başarmış, güzelliğinin de farkında olan biriydi. İş yerine yeni gelmiş bir eleman olarak onun ilgisini çekmek benim için gün geçtikçe daha da önemli hale geliyordu. Bu böyle aylarca devam ederken, benim özgüvensiz ve ezik halim de hayatımı da olumsuz etkiliyordu. Güzelliği beni daha da fazla etkilemeye başlamış, artık iş yerinde ondan başka kimseyi gözüm görmez olmuştu. Ne yapıyor ediyor, öğle yemeklerinde onunla birlikte olabilmek için gittiği restorana gidiyor, dikkatini çekmek için karşısına oturup, onunla göz kontağı kurmayı kendime bir görev biliyordum. Günler böyle geçtikçe beni daha da stres sarıyordu. Artık iş hayatımdaki mutluluğum giderek ona endeksli hale gelmişti. Bu şekilde beni görmezden geldiği süre boyunca ne yapacağımı, nasıl bir yol izleyeceğimi bilemez şekilde her yeri deli gibi araştırdım. Hiçbir çözüm bulamadığım gibi, aşık olduğum kızın bir sevgilisinin olduğunu da öğrendim. İşte bu durumdan sonra işler çığrından çıktı ve o arada Deste Hocanın karşıma çıkması ve yaptığı aşk büyüsüyle tüm hayatımı tam tersine çevirdi. Arkadaşıma aşık olduğum kızdan bahsettiğimde Deste Hocayla tanışmam ve ondan randevu almam gerektiğini söyledi. Önce çekimser olsam da şimdi bu kızla nişanlılık yoluna girdiğimi düşününce iyi ki Deste Hoca gibi insanlar var diye düşünüyorum. Varlığıyla hayatımda çok şeyler değişti. Allah Deste Hocadan razı olsun.
10-02-2021

   Can Kaya - İZMİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam yaptığınız tılsım işe yaradı. Hem de kısa sürede. Nasıl bu kadar kısa zamanda olduğunu anlayamıyorum. Beklediğimden de kısa zaman sürdü. Sevgilimle çok mutluyduk. Fakat bir anda benden uzaklaşmıştı. Ailemle tanıştıydı en son ve ciddi bir düşüncesi vardı.. Ne oldu da bu kadar uzaklaşmıştı anlayamıyorum. Elimden gelen her şeyi yaptım fakat çare olmadı. Arkadaşlarım bile durumun farkındaydı.. Mutlu oluruz evleniriz diye düşünmüştüm. Fakat 1,5 yıllık konuşmanın ardından hemen ayrılmak beni yıprattı. Kahreden şey ise o kadar birbirimizi seviyorduk her şey nasıl bu kadar kısa sürede bitebilirdi.. Teyzemin tanıdığı bir arkadaşı vasıtasıyla sizi tanımak nasip oldu. İyi ki de tanımışım. Bağlama büyüsü için hazırladığınız tılsım için dediğiniz her şeyi yaptım hocam. Beklediğimden de iyi gitti her şey. Allah sizden bin kere razı olsun. Erkek arkadaşım şimdi peşimde pervane.. Bu kadar kısa sürede olacağını hiç sanmıyordum. Yaptığınız bağlama büyüsü o kadar kısa sürede etkisini göstermeye başladı ki ben bile şaşırdım. Beklediğimden de hızlı gitti her şet. Artık benden ayrılmak gibi bir düşüncesi yok. Tam tersine evlenmek istiyor. Hem de çok ciddi artık eskisi gibi değil. Aramızın düzelmesi ve beni çok sevmesi sizin sayenizde hocam. Bu kadar mutlu olacağımı hiç düşünmemiştim. Beklediğimden de hızlı gelişti. Tısımı yapalı daha 9. Gün olmasına rağmen çok şaşkınım gelişen güzel şeylere karşı.. Bu kadarını bende beklemiyordum. Ok teşekkür ederim hocam emeğiniz büyük.
09-02-2021

   Serin Hüsna - KARS

Konu:Papaz Büyüsü

Yıllardır platonik olarak sevdiğim insan bana hiç bakmamıştı. Elimden gelen her şeyi yaptım fakat bir kez bile hoşlanma belirtisi yoktu. Fakat yengemin tavsiyesi ile medyum hocamıza geldim. Papaz büyüsü için işlem yaptık. Yapılan işlem 8. Gün tuttu. O kadar şaşkınım ki anlatamam. Bu kadar hızlı bir sonuç beklemiyordum. Hep uzak duran insan ilk defa benden hoşlandığını söyledi. Yıllardır yüzüme bile bakmamıştı. Hatta çevresinde de söyleyen olmuş ama o maalesef bu kıza asla bakmam demiş. Duyduklarım karşısında yıkılmıştım. Ümidim yıkıldı. Hiç bir şekilde kendimi toparlayıp çıkamadım karşısına. Onu görmemek için yolumu bile değiştiriyordum. Alt mahallede oturuyordu. Bu sebeple de utanıyorum onu görünce.. Benimle ilgili bir düşüncesi olmadığını da söyleyince.. Fakat medyum hocam sizden Allah razı olsun. Papaz büyüsü için yaptığımız işlemin 11. Günü ve bizim evin oradan geçti normalde asla geçmez ona ters yolda kalıyor. Annesiyle haber göndermiş ciddi bir konu için bize geleceklermiş. O kadar şaşırdım ki bir anda konuşmadan direk evlilik düşüncesinde olması beni çok şaşırttı. Ciddi düşünce ile gelmesi bağlama büyüsünün 11. Gününde belli oldu. Çok teşekkür ederim hocam. Siz olmasaydınız bu kadar kısa sürede istediğim olmazdı. Birçok arkadaşım şaşkın. Bende aynı şekilde şaşkınlığını gizleyemiyorum. Bu kadar hızlı bir sonuç beklemiyordum. Sizin sayenizde her şey süper gidiyor hocam. Yüzüne bakmayan insan beni seviyor çok mutluyum. Allah sizden razı olsun hocam. İyi ki varsınız.
08-02-2021

   Selda Çetin - MALATYA

Konu:Soğutma Büyüsü

Hiç tahmin etmediğiniz insanlar, tahmin etmediğiniz şeyleri yapınca siz de haliyle şaşırıyor ve kendinizi afallamış halde buluyorsunuz. Bu da hayatınızın ters köşe olmasına sebep oluyor. Siz istediğiniz kadar çırpının, hayatınızdaki insan düzelmediğinde siz de yavaş yavaş dibe batıyorsunuz. Bizim durumumuz da eşimle böyle oldu denilebilir. Her ne olursa olsun bana yapmaz dediğim şeyleri yapmış olduğunu öğrenince beynimden vurulmuşa döndüm. Meğer kocamın bir sevgilisi ve başka bir hayatı varmış. Bunu kocamın en yakın arkadaşından duymak da daha büyük yıkım oldu. İş yerindeki mesai arkadaşıyla bir süredir birlikteymişler ve kendisine ev açmış, araba almış. Bunu duymak elbette hiç kolay olmadı. Kocamla yüzleştiğimde o kadını da bırakamadığını söyledi. Ben boşanmamaya ve bu yuvayı kurtarmaya kararlıydım. İşler daha kötüye giderken karşıma hocamızı bilen bir büyüğümüz çıktı. Ben bana nasıl yardımcı olacağını bilmediğim için önce pek gönüllü değildim. Sonrasında soğutma büyüsünün işe yarayacağından söz etti. Böylece bir sürece girdik. Kocam belli bir süre sonra beni aradı ve eve gelmek istediğini, kadından yeterince soğuduğunu söyledi. Kabul ettim ve artık hocam sayesinde yuvam sanki yeniden kuruldu. Kendisinden Allah bin kere razı olsun. O olmasaydı ben hala çaresizlik içinde kocamın eve dönmesini bekleyecektim. Hocamın sayesinde yeniden hayata karıştık ve birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi her zaman söylemeye başladık. İyi ki kendisiyle bu yola çıkmışım.
05-02-2021

   Şefkat Uygun - TOKAT

Konu:Aşk Muskası

Eski sevgilim ile aramızın bir anda açılması üzerine aşk büyüsünden yararlandım. Hocama başvuru gerçekleştirmeden önce ne yalan söyleyeyim hiçbir olumlu dönüş alacağımı düşünmüyordum. Kendisinden yardım aldıktan sonra elimden ne geliyorsa yaptım. Büyünün sınırları dışına çıkmadım hocam ne söylediyse ona göre davrandım. İnanmayanlar vardı bana da kimse inanmadı ama hayatımda ne olursa olsun ben hep inançlı davrandım. Bu yüzden büyünün kısa süre içerisinde faydasını gördüm diyebilirim. Her ne olursa olsun size zulmedildiğini düşünüyorsanız hocama gidin. İlk aşamada yalan herkes kararsız kalıyor büyü konusunda ama etkilerini gözünüzle gördüğünüzde inanamayacaksınız. Ben kısa süre içerisinde etkisini gördüğüm için şanslılar arasında sayılırım ancak hocam ne derse eksiksiz bir şekilde yerine getirdim. Şimdi beni kötü gösteren, yolda bırakan eski sevgilim bana dönmek için elinden geleni yapıyor. Ha işler değişti ama ben ona dönmeyi falan istemiyorum. O istediği kadar pişmanlık duysun, peşimden koşsun o benim için şu saatten sonra herhangi bir şey ifade etmiyor. Aşk büyüsünü bulana da yapana da gerçekten minnettarım. Hocamın anlayışı, gösterdiği incelik, yol göstericiliği ve daha fazlası ile her konuda harika olduğunu söyleyebilirim. Aşk büyüsü konusunda endişe duyan ve etkilerinden korkan varsa herhangi bir kötülüğünü görmediğimi söyleyebilirim. Ama endişeleniyorsanız hocamızla iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Hocam randevu oluşturarak en kısa süre içerisinde dönüş yaptığını söylemişti eminim size de gerekli bilgilendirmeyi yapar.
05-02-2021

   Feriha Dağdelen - AYDIN

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Yaklaşık olarak 3 sene önce medyumla tanıştığımda hayatım tamamen değişmiş oldu. Medyum sayesinde mükemmel bir hizmet deneyiminden faydalanmış oldum. Eşimle ilk başlarda çok güzel bir evliliğimiz vardı. Ancak zaman içerisinde eşimin davranışlarında değişiklikler meydana geldi, eşimle sürekli olarak kavga ediyor, tartışıyorduk. Eşimi seviyordum, ancak onun bana eski sevgisi kalmamıştı. İlgisiz ve mutsuz bir kadındım. Sürekli olarak eşimin bana olan eski sevgisini istiyordum. Eşim cinsel anlamda benim yanıma yaklaşmıyor, mutsuz bir evlilik sürecinden geçiyorduk. Ve nihayetinde eşim artık benimle birlikte olmak istemediğini benden boşanmak istediğini bana söyledi. Bu beni son derece şok etmişti. Eşime ne kadar gözyaşı döksem de kararı değişmedi. İşte tam da böyle kaoslu bir süreçte medyum hocayla tanışma fırsatına eriştim. Deste hoca hayat hikayemi detaylı olarak dinledikten sonra beni teselli etti. Eşimi seviyordum, onunla ayrılmak istemiyordum. Medyum hoca bana her konuda yardımcı olduktan sonra adet kanı büyüsü yapmaya karar verdi. Ancak bu büyünün son derece tehlikeli olduğunu fakat aynı zamanda oldukça tesirli bir büyü çeşidi olduğunu bana bahsetti. Bende bütün süreci olumlu yönde karşılayarak onayladım. Medyum hoca adet kanı büyüsünü yaptıktan sonra evlilik hayatım baştan aşağı tamamen değişiverdi. Medyum hocanın yapmış olduğu büyü neticesinde eşimin davranışları tamamen değişti. Artık eşim bana daha çok ilgi gösteriyor, beni daha çok arzuluyor ve seviyordu.
30-01-2021

   Cansu Aksu - ESKİŞEHİR

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Ben nişanlı bir geç kızım. Kısa zaman önce nişanlandığım erkek yüzüğü bir tanıdık aracılığı ile geri gönderdi. Hiçbir açıklama yapmadan nişanı attı yani. Ben duruma çok şaşırdım. Hemen nişanlımı aradım. Telefon açılmadı. Defalarca aradım ama açan olmadı. Halbuki biz birbirimizi sevmiştik ve ailelere açılıp olayı resmileştirmiştik. Noldu da nişan attı ki acaba. Hep bunları düşündüm durdum. Nişanlım farklı şehirde yaşıyor. Annesini aradım ilk önceleri telefonu açmadı, sonra benim ısrarlı aramama dayanamdı ve açtı. Neden böyle olduğunu ve nişanlımın nerde olduğunu sordum. Bana dedi ki kızım biz de şaşkınız. Ama oğlum yanlış karar verdiğini seninle evlenmek istemediğini, önceden aşık olduğu kıza hislerinin bitmediği söyledi dedi. Nasıl yani nişanlım başkasını mı seviyormuş ve ben bunu anlamamışım. Benim çok üzüldüğümü gören teyzem kızım düş önüme Deste hocama gidiyoruz dedi. Hocam bunu çözer dedi. Ben de kime gittiğimizi bilmeden teyzemin peşine takıldım. Meğerse medyum hocaya gitmişiz. Hemen gerekli bilgileri medyum hocamıza sunduk. Hocam demesin mi nişanlında büyü var diye. Meğer benden soğutma büyüsü yapılmış. O yüzden terk etmiş ve o kıza gitmiş. Teyzem o büyünün bozulmasını hocamdan talep etti. Medyum hocam büyü bozmak için gerekli malzemeleri getirdi ve büyüyü bozdum dedi. Sana geri dönmezse tekrar gelin dedi. Birkça hafta sonra nişanlım geri döndü. Yanlış yaptım nasıl yaptım bilmiyorum dedi. Şimdi evlenmemize bir hafta kaldı hocam. Beni bu sıkıntılı durumdan kurtardınız sağ olun…
08-01-2021

   Nehir Nurdoğan - AKSARAY

Konu:Aşk Muskası

Eşimle uzun yıllar bir evin içinde yabancı gibiydik. Görücü usulü evliliğin verdiği birbirini daha az tanıma ve çekimserlik bizim hayatımızda adeta buzlaşmış bir hal almıştı. Haliyle bir sıcaklık ve samimiyet de söz konusu olmuyordu. Gün içinde pek konuşmuyor ve akşam işten eve geldiğimize de yemeklerimizi yiyip, bir köşeye çekiliyorduk. Bu uzun süre bu şekilde devam etti. Hayatımız uzun yıllar iki yabancı gibi devam etti. Artık çıldırma noktasına geldiğimde ne yapacağımı bilemez halde sağa sola sormaya, danışmaya başladım. Bir çözüm bulamadığım gibi daha da kötü duruma geliyordum. Ne yapacağımı bilemez halde çocukluk arkadaşıma evliliğimin gidişatından bahsettim. Her şeyin çözümü olduğunu, Deste Hoca diye birinin bu konuyu çözebileceğini söyledi. Apar topar Deste Hocadan randevu talep ettim. İçten içe nasıl bu işin çözüleceğini düşünsem de güven verdi. Aşk büyüsüyle karı-koca arasındaki bağlılığı arttırdı ve artık biz görücü usulüyle evlenmiş, birbirini tanımayan iki yabancı olmaktan çok birbirini dinleyen, anlayan ve gün geçtikçe sevmeye başlayan iki genç olarak hayatımıza devam ediyoruz. Deste Hocayı karşıma çıkaran Allah’a her gün şükrediyorum ki, onunla yollarımız kesişti. Yaptığı çalışmalar esnasında size her şekilde yardımcı olup, sizi rahatlatmak için uğraşıyor ve tedirginliğinizi üstünüzden atmak için elinden geleni yapıyor. Aşk büyüsü denildiğinde kesinlikle emin ellerde olacağınızın teminatıyla Deste Hocamla görüşmenizi gönülden tavsiye ederim.
12-12-2020

   Döndü Kaldrım - MUŞ

Konu:Aşk Muskası

Annemle babam çok severek evlenmiş bir çift ve ben onların ilk çocuğu olarak hiçbir sorunlarına bu zamana kadar şahit olmadım. Çok mutlu bir yuvada, mutlu bir çocukluk yaşadığımı söyleyebilirim. Hayatımız güllük gülistanlık giderken pek çok insanın başına gelen bir durum bizim de başımıza geldi ve anneme kanser teşhisi kondu. Ben henüz bu konuyu tam anlamıyla sindirememişken annemin gözünün içine bakan babam evden bir hayli uzaklaşmaya başladı. Annemi hala çok sevdiğini hepimiz bilsek de eve gelmemeye ve bu durumu içine sindirmeye çalıştığına dair bana mesajlar atmaya başladı. Her ne kadar durumu annem ve ben anlamlandıramasak da bunun psikolojik bir durum olduğunu düşünüp üzerine gitmediysek de süreç giderek uzamaya ve annem de daha fazla üzülmeye başladı. Artık hayatımız bir yandan hastalık ve bir yandan da babamın yokluğu olarak devam ediyordu. Bu konuda neler yapabilirim diye düşünürken anneannemle birlikte Deste Hocayı keşfettik. Deste Hocayla aşk büyüsü üzerine çalışmaya başladığımızdan kısa bir süre annemi yalnız bırakmayacağını ve içindeki soğukluğun yine eskisi gibi aşka döndüğünü söyleyip duruyor. Annem babamın desteğiyle birlikte daha da iyileşmeye ve kanseri yenmeye başladı. Doktor her şeyin yolunda gittiğini ve büyük oranda bu illeti yeneceğini söylüyor. Deste Hocamın desteği tüm hayatımızı daha da güzelleştirdi. Tüm aile onun için devamlı dua ediyoruz ve kendisini her zaman tavsiye ediyoruz.
11-12-2020

   Sultan Muslu - KAYSERİ

Konu:Bağlama Büyüsü

Deste Hocam, işinin ehli harika bir hoca gerçekten. Benim için hazırladığı bağlama büyüsü için tılsım çok kısa sürede etkisini gösterdi. İlk hafta belirtiler ortaya çıkınca çok mutlu oldum. Hocam, şu an mutluysam sizin sayenizde. Birçok şey denedim ama nişanlım en son başkasıyla konuşmaya başlayıp nişanı atmıştı. Artık her şey bitti sanmışken bir anda istediğim gibi yoluna girdi her şey. Ailem dahi nişanlımı istemez olmuştu bana yaptıklarından dolayı. Çevrem devamlı üzüldüğümü görünce kahroluyordu. Gitmediğim hoca kalmamıştı. İyi ki sizi tanıdım hocam. Siz benim hayallerimi gerçekleştirdiniz tekrar eskiye döndü her şey sizin sayenizde. Bu sebeple de çok mutluyum. Nişanlım, tılsımı sizinle ilk yaptığımız süreçte geri döndü. Bende çok şaşırdım. Hiç beklemiyordum. Deste hocam çok etkili bir tılsım olduğunu ve her şeyin eskisinden daha güzel olacağını söylemiştiniz. Fakat dediğiniz gibi oldu hocam. Siz inle tılsımı hazırladıktan sonra 3.gün başladı her şey. Sonrada gerisi hızlıca geldi. Nişanlım barışmak istediğini ve beni çok sevdiğini söyledi. O kadını bıraktı. Bu sebeple de eski mutluluğumuza döndük. Hatta eskisinden bile daha çok mutluyuz. Birçok kişi ümitlenme demişti ama şimdi çevremdekilerde şaşkın. Ben bile ümit etmemiştim. Sizin sayenizde her şey eskisinden de iyi oldu hocam. Düğüne az kaldı. Ellerinizden öpmeye geleceğim. Hayatımı değiştirdiniz resmen. Tam mutsuzken şimdi gelecekle ilgili hayaller kuruyorum. Çevremde sıkıntılı bir süreç yaşayan görünce hemen sizi tavsiye ediyorum. Siz olmasanız şimdi ne yapardım bilmiyorum. Nişanlım eskisinden bile daha anlayışlı sevgi dolu. Çok teşekkür ederim Deste hocam, iyi ki varsınız. Allah sizden razı olsun.
17-11-2020

   Hatice Daşdan - KİLİS

Konu:Papaz Büyüsü

Deste hocam size ne kadar teşekkür etsem az kalır. Sizden 2 ay önce papaz büyüsü hizmeti aldım, mükemmel sonuçlarla karşı karşıya kaldım. Sayenizde papaz büyüsüyle eşimle aramızdaki ilişki düzeldi. Sizden papaz büyüsü hizmeti aldıktan 24 saat sonra kocamla aram düzeldi. Samimi tavırlarınız ve içtenliğinizle çok güzel bir hizmet deneyimine eriştim. Papaz büyüsü yaptırmayı düşünen kişilere tek tavsiyem kesinlikle Deste hocadır. Deste hocam sayesinde mükemmel bir büyü hizmeti deneyiminden yararlandım. Allah sizden razı olsun hocam. Kocamla boşanma aşamasındaydık. Sizin sayenizde evim yıkılmaktan kurtuldu. Size ne kadar minnetlerimi sunsam az kalır. Sizin sayenizde evimde huzur, hanemde bolluk oldu. Sizden hizmet almadan önce ilk başlarda çok tedirgindim. Fakat hizmet aldıktan sonra tedirginliğim tamamen geçti. Açıkçası itiraf etmem gerekirse sizden aldığım hizmeti bu kadar mükemmel sonuçlanacağını bilmiyordum. Fakat yanılmışım hocamız sihirli elleriyle harikalar yaratıyor. Deste hoca bu alanın bir numarasıdır. Deste hocamdan alacağınız hizmetlerle sizde boşanma aşamasından kurtulabilir, hanenizi huzura kavuşturabilirsiniz. Deste hoca sizlere her konuda yardımcı olacak, bütün sorunlarınıza merhem olacaktır. Hocamız büyü süreci boyunca benimle sürekli iletişim halinde oldu. Bütün süreç boyunca benden yardımını hiç esirgemedi. Deste hocam bana bir abla ve anne oldu. Böylelikle bu zorlu günlerden onun desteğiyle çok kolay bir şekilde kurtuldum. Papa büyüsü yaptırmak isteyen kişiler için birinci tercihim Deste hocadır.
07-11-2020

   Sevinç Kocabıyık - TUNCELİ

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Medyum hocam size yorum yapmaya nereden başlayacağımı inanın ki bilmiyorum. Siz benim hayatımın kahramanısınız. Sizinle tanışmadan önce ben bir hiçtim. Sevgilimle aramız bozulmuş benden ayrılmak istediğini söylüyordu. Sevgilim benim için bu hayattaki en önemli değerdi. Onsuz bir hayatı asla düşünemiyor, sürekli olarak onu düşünüp, onunla ilgileniyordum. Sevgilim bana bir gün ortada hiçbir sebep yokken ayrılmak istediğini söyledi. Ona yalvardım, senden ayrılamam seni çok seviyorum dedim. O da biraz ara verelim diyerek aramıza mesafe sokmuş oldu. Sevgilimle ayrıldıktan sonra hayat benim için büsbütün değişmiş oldu. Hayatım artık sıkıcı bir hale gelmişti. Hayatımın değerini kaybetmek beni derinden sarsmıştı, ben artık yaşayan bir ölüydüm. Sadece nefes alıyor ve yemek yiyordum. İşte tam bu durumlarda medyum hocamla tanışma fırsatına sahip oldum. Canım hocam benimle her daim yakından ilgilendi ve bütün süreçte benim yanımda yer aldı. Medyum hocama içimde bulunduğum durumu anlattıktan sonra bana adet kanı büyüsü yapma teklifinde bulundu. Daha önce hiçbir büyü yaptırmadığım için oldukça endişe duyuyordum. Fakat medyum hocam beni bütün süreç hakkında bilgilendirerek gerekli açıklamalarda bulundu. Böylelikle ben de büyüye onay vermiş oldum. Büyüye onay verdikten sonra medyum hoca büyüyü titiz bir çalışma eşliğinde gerçekleştirdi. Büyünün yapılışının üzerinden 2 gün geçtikten sonra sevgilim beni arayarak köpek gibi pişmanım beni affet diyerek telefonda bana yalvardı. Böylelikle sevgilimle aramızdaki bütün ilişki tekrardan başlamış oldu.
25-10-2020

   Ece Demir - İSTANBUL

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Merhaba ben 20 yaşında bekar birisiyim. Başımdan geçen olayı size anlatmak istiyorum. Annem ve babamın 25 yıllık evliliği var. Ama babam geçenlerde annemden ayrılmak istediğini söylüyordu ben de kulak misafiri oldum. Yasıl yani diye düşündüm. Böyle bir şey nasıl olabilirdi. Halbuki onlar gayet iyi geçiniyorlardı. Acaba ben mi fark etmemiştim aralarının kötü olduğunu. Annem ayrılmak istemediğini söylüyordu. Aradan 2 gün geçti babam evi terk etti. Ne yapar nereye gider ne oldu bu adama diye kendi kendime sorup dururken aklıma bir fikir geldi. Bu konularda uzman kişiler medyumlar diye duymuştum. Onlar neden, niçin gibi sorulara cevap verebiliyorlarmış. Hatta babamın geri dönmesi için de bazı büyüler de yapılıyormuş. Bunları internetten öğrendim. Medyum sayfalarında gezinirken sizin sayfanız bana daha ciddi ve iyi geldi hocam. İyi bir medyumla çalışmak istiyordum çünkü sorunuma çözüm bulmalıydım. Annem de üzülmemeliydi. Hocama telefon ettim randevu talep ettim. Yanına gittim hatta fazla paramın olmadığını bile söyledim. O da para için yapılmaz bu işler, neticede hayır işi ve evliliğin kurtulması önemli olan dedi. Babam için geri getirme büyüsü yaptı. Artık bekle dedi bana. 1 ay dolmadan babam eve geri döndü. Ben onun geleceğinden emindim çünkü size güvendim hocam. Siz ne dediyseniz çıktı. Pişman olduğunu söyledi evini özlediğini dedi. Babamı ben de çok özlemişim. Sağ olun hocam her şeyi size borçluyum.
28-08-2020

   Demet Yıldırım - İSTANBUL

Konu:Sabun Büyüsü

Eşim bundan yaklaşık 6 ay öncesinde beni hiçbir sebep yokken terk etmişti. Beni sevmediğini dile getirerek bana hiçbir açıklama yapmadan evden ayrıldı. Ancak yapmış olduğum araştırmalar neticesinde eşimin beni aldattığını öğrenmiştim. Bir kadın için aldatılmak hayattaki en kötü olay olarak bilinmektedir. Aldatıldığımı öğrendiğim an hayat benim için içinden çıkılamaz bir almıştı. Ben eşimi her zaman çok seven bir kadındım. Onun bana ihanet edebileceği hiç aklımın ucundan geçmezdi. Bu süreçten sonra içimde dinmek bilmeyen bir intikam ateşi süreci başladı. Sürekli olarak eşimden intikam almayı düşünüyordum. Ondan intikamımı almadan hayat benim için boş bir rüyaydı. Hayatımın kaosa döndüğü bu dönemlerde yakın arkadaşımın tavsiyesiyle Deste hocamla tanıştım. Deste hocama hayat hikayemi anlattığımda beni her açıdan teselli etti. Birlikte uzun uzun istişare ettik. Uzun istişareler sonucunda Deste hocamla sabun büyüsü yapmaya karar verdik. Deste hocam bu büyünün geri dönülemez sonuçlara yol açacağını, dolayısıyla mutlaka kapsamlı olarak düşünmem gerektiğini bana söyledi. Bütün süreci kabul ederek büyünün yapılması için onay verdim. Deste hocam büyüyü yaptıktan sonra beni aldatan eşimin hayatı berbat bir duruma geldi. Eşim beni aldattığı kadınla da mutlu olamadı, psikolojisi alt üst olmuş duruma geldi. Sonrasında ise eski eşimin akıl hastanesine kaldırıldığını öğrendim. İntikamımı artık almıştım. Deste hocam bu süreçte benim intikam ateşimin sönmesinde doğrudan rol oynadı.
24-08-2020

   Özlem Kayabalcı - ANKARA

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

İmam nikahlı kocamla evliliğimizin ilk zamanlarında her şey mükemmel gidiyordu. Kocam beni her açıdan mutlu ediyor, benden başkasını gözü görmüyordu. Ancak zaman geçtikçe kocamın hareketlerinde ve davranışlarında bana karşı soğukluk hissettim. Kocam artık eskisi gibi benimle ilgilenmiyor, geceleri eve geç saatlerde geliyordu. Kocamla mutlu başlayan evliliğimiz artık içinden çıkılamaz bir hal almıştı. Kocam bana arzu duymuyor benimle cinsel bir birliktelik arzulamıyordu. Belli bir süre sonra kocam bana gelerek seninle yaşamak istemiyorum dedi. Bu sözleri duyduktan sonra başımdan aşağı kaynar sular inmişti. Şok olmuştum. Hayat benim için tamamen artık bitmişti. Kocamı çok seviyor, onsuz bir gelecek hayal etmiyordum. O benim bu hayattaki her şeyimdi. Böyle zorlu günlerde medyum hocamla karşılaşma fırsatına sahip oldum. Medyum hocam bana her konuda yardımcı oldu. Başıma gelen olayları detaylı olarak dinleyerek bana her konuda yardımcı olacağını söyledi. Gerçekten de öyle oldu. Medyum hocam ilk tanıştığımız günden bu yana ne zaman telefonla onu arasam benimle uzun uzun sohbetler etti. Medyum hocam bu durumun adet kanı büyüsüyle kolaylıkla çözüme kavuşacağını belirtti. Adet kanı büyüsü hakkında bilgim olmadığı için başlarda çok tedirgin oldum. Ancak zaman geçtikçe medyum hocam tedirginliğimi aldı. Adet kanı büyüsünü yaptıktan sonra imam nikahlı kocam eve gelerek ayaklarıma kapandı ve af diledi. Kocam nihayet bana geri dönmüştü. Artık medyum hocam benim kahramanımdı.
21-08-2020

   Ahu Çelik - VAN

Konu:Soğutma Büyüsü

Maddi manevi hiçbir sıkıntı yaşamadan geçinip giderken hayatımın bu yönde gideceğine hiç ihtimal vermezdim. Eşimin önceleri hiçbir kötü alışkanlığı olmamasına rağmen sonraları işler çok değişti. Eşimi alkol nedeniyle tanıyamaz hale geldim. O iyi huylu adamın yerini sanki başka biri aldı. Her gece körkütük sarhoş şekilde eve geliyor ve huzursuzluk yaratıyordu. Çocukların bundan etkilenmesi elbette işi daha da olumsuz hale getiriyordu. Kimseye derdimi anlatamayacak duruma geldim. Hem maddi hem manevi olarak gücümüz tükeniyor, çocuklarımın psikolojisi giderek bozuluyordu. Hayatım daha da zor hale geliyordu artık. İçkiyi bırakamayan eşim için pek çok yol denedim, tedaviye gitmeyi teklif ettim, arkadaş ortamından ayrılmasını istedim. Hiçbiri işe yaramadığı gibi, ben bunları söylediğimde zıtlaşmaya da başladı. Sonrasında işlerin bu kadar güzel gelişeceğini düşünmemiştim. İyi ki karşıma çıkmış dediğim insanlardan biri olan hocam sayesinde her şey daha güzel oldu. Kimseye zarar vermeden bu sorunu çözmek istiyor ancak tereddüt ediyordum. Keşke kendisiyle daha önceden tanışmış olsaydım. Eşim alkolden tiksinmeye başladı. Hızla hayatından alkolü çıkardı. Hem maddi hem manevi olarak sanki yeniden bir hayat kurmaya başladık. Soğutma büyüsü sayesinde eşim eskisi gibi bana ve çocuklarına ilgili ve sevgi dolu bir insan haline geldi. Hocamın elleri dert görmesin. Kendisini en kısa zamanda ziyaret edeceğim. Ömrüne bereket olsun sevgili hocam.
26-07-2020

   Sanem Asaf - BURDUR

Konu:Papaz Büyüsü

Eşim zamanında başka bir kadınla kaçtı ve eve geri dönmedi.. 3 yıl bu sıkıntılı süreci çektim. Her şey bitti derken sizi tanıdım hocam. Sizinle ilk işlemi yapmamızdan 12 gün geçti ve bana ulaşmak istediğini belirtmiş kardeşimi arayıp. Telefonumu değiştirdiğim için ulaşamıyormuş. Kardeşim numaramı verdi ve hemen aradı beni.. Buluşmak istediğini söyledi. Buluştuk konuştuk ve barışalım artık eskiye dönelim dedi. Papaz büyüsünü yapalı 12 gün olmuştu ve 2. Haftada etkisini gösterdi. Bu sebeple de dünyalar benim oldu. Ne yaptıysam olmamıştı. Size geldikten sonra her şey düzeldi hocam. Çok güzel gidiyor. Beni aramayan sormayan insan aradı buluştuk ve konuşmasında benimle barışmak istediğini söyledi. Hayal bile edemediğim durumdu bu.. Çocuğumuz daha 16 yaşında ve o da çok şaşırdı. Çocuk o kadar mutlu oldu ki babası eve dönünce. Yavrumun yüzündeki mutluluk benim için her şeye bedel. İyi ki varsınız hocam. Tavsiye ile sizi tanıdım ama iyi ki tanımışım. Harika bir insansınız. Sizi ziyarete geleceğim en kısa zamanda hocam. Allah tuttuğunuzu altın etsin. Size ne söylesem az. Her söz eksik kalır. Çok teşekkür ederim bizim barışmamızı sağladığınız için. Hem çocuğum mutlu hem de ben. Ailem de çok şaşkın. Papaz büyüsü inanılmaz etkili bir büyü. Hazırladığınız tılsım ise ikinci haftada etkisini gösterdi. Çok sağ olun hocam. Ellerinizden öperim.
24-07-2020

   Deryanur Kahraman - YALOVA

Konu:Adet Kanı Büyüsü Kara Büyü

Uzun zamandır platonik olduğum bir kişi vardı. Aslında beni sevdiğini düşünüyordum ancak bana ne zaman ümit verse ardından farklı bir şekilde davranıyordu. En son gerçekten onun için bir şeyler yapmak istedim. İnternette sevip kavuşamayan, platonik olup sevilmeyen kişilerle ilgili yorumlar gördüm. Sonra bir kişinin yorumunu gördüm. Adet kanı büyüsü yaptırdığından ve o büyüden aldığı faydadan bahsediyordu. O kişiyle iletişime geçip nasıl yaptığını, nereden yardım aldığını öğrendim. Hocamın ismini internette araştırınca da pek çok olumlu yorumla karşılaştım. Adet kanı büyüsü diyince insan biraz tiksiniyor ancak hocamla iletişime geçtiğimde bu büyünün birden çok yolu olduğunu öğrendim. Bana yol gösterip neyi nasıl yapmam gerektiğini söyleyince büyüyü yaptırmaya karar verdim. Hocam büyünün öncesinde ve sonrasında bana iyi bir danışmanlık yaptı. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilere sadece şu kadar söylüyorum eğer ki haklı olduğunuzu düşünüyorsanız hiç korkmanıza gerek yok. Büyüyü hocamın yardımıyla yaptırdım sonra da sonuçlarını beklemeye başladım. Bir ay kadar süre içerisinde geri dönüş gerçekleşmeye başladı. İlk başta şans eseri denk geldiğini düşündüm ama sonra uzun zamandır hayran olduğum o insanın üzerimdeki yoğun ilgisini fark ettim. Şimdi her şey günden güne çok daha güzel bir hâl alıyor. Ancak büyüyü yaptırsam da sevdiğim kişiyi kullanmak için yaptırmadım. O yüzden kötü amaçlar doğrultusunda hareket etmiyorum. Aşk istemiştim aşkı sonsuz bir şekilde elde ettim.
30-06-2020

   Damla Yakaza - UŞAK

Konu:Bağlama Büyüsü

Evlenmek istediğim kişi bir türlü beni sevmemişti. Görücü usulü evlendik. Fakat ben aşık olduğum halde yüreğinde bana karşı hiç sevgi yoktu. Bu sebeple de birçok hocaya gittim. Fakat gittiğim hocaların hiçbiri sonuca bağlayamadı durumu. Yıllardan beri çok uğraştım didindim. Ama maalesef hiçbir şey olmadı derken Deste hocamı buldum. Çevremde gidenler vardı. Çok etkili yaptığı tılsımlar dedi gidenler. Bir kere daha şansımı deniyim dedim. Deste hocam beni görür görmez durumumu anladı. Daha anlatmama gerek bile kalmadan. İlk kez böyle bir şey yaşadım. Bu kadar etkili bir hoca daha önce görmemiştim. Gider gitmez durumumu anlayarak bana çok yardımcı oldu sağ olsun hocam. Tılsımı yaptı ve neler yapmam gerektiğini detaylıca anlattı. Hemen yaptım söylediklerini. Fakat bu kadar kısa sürede etki edeceğini bilmiyordum. Çok mutluyum. Her zaman beni sevmesini istemiştim eşimin. İlk kez hocamın dediklerini yapar yapmaz ikinci gün tesir etmeye başladı. Eşim ilk kez beni sevdiğini söyledi. Bu kadar hızlı etki edeceğini sanmamıştım. İlk kez gözlerinde ki ışığı ve bana olan sevgisini gördüm. O kadar mutluyum ki anlatamam. Hocamızın sayesinde istediğim dileğim oldu. Bu sebeple de Deste hocam harika bir insan. İyi ki sizi tanımışım hocam. Hayatım değişti. Eşimle artık çok mutluyuz. Sizin sayenizde. Çok teşekkür ederim Deste hocam. Allah razı olsun sizden.
12-06-2020

   Ceren Yaldıran - İSTANBUL

Konu:Aşk Muskası

Merhaba benim adım Zehra ve eşim beni terk etti gitti. Halbuki ben onu çok seviyordum. Artık sevmediğini ve benimle birlikte olmak istemediğini söyleyerek arkadaşının evine taşındı. Yakında boşanma için mahkememiz de var. Ama ben onsuz bir hayat düşünemiyorum. Ne dediysem de onu kararından döndüremiyorum. Hocam size sormak istiyorum dağılmak üzere olan bu aileyi kurtarmak için ne yapılabilir? Ben aşk büyüsü yapılarak kocamın bana eskisi gibi aşık olmasını hedefliyorum. Eğer bana tekrar aşık olursa boşanmaktan vaz geçer. O zaman da yuvamız dağılmaktan kurtulur. Aşk büyülerinin eşler üzerindeki etkilerini okudum. Size aşk büyüsü yaptırmak isterim fakat ben farklı bir şehirdeyim. Acaba eşim için nasıl aşk büyüsü yapabilirsiniz? Uzaktan aşk büyüsü de oluyormuş bu konuda da bilgi verir misiniz? Size herhangi bir malzeme göndermem gerekiyorsa kargo ile gönderebilirim. Benim yapacaklarım varsa harfiyen uygulayabilir. Amacım eşimin geri gelmesi ama bana aşık olduğu için geri gelmesi. Geri döndürme büyüsü istemiyorum çünkü onun beni sevmeden geri gelmesini istemem. Aramızda olan o eski aşk canlansa ve eşim bana tekrar aşık olsa bu benim için daha iyi olur. Evliliğimiz daha yeni sayılır. İlk yıllarda alınan bu kararlar yanlış olabilir sonradan pişman da olabiliriz. O yüzden yuvamız yıkılmadan önce sizin yardımınıza ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Şimdiden teşekkür ederim hocam. Bana faydalı olacağınızı ve etkili bir aşk büyüsü yapacağınızı düşünüyorum. Selamlar.
05-06-2020

   Songül Billur - BATMAN

Konu:Papaz Büyüsü

Medyum hocam sayenizde nişanlımla evlendik. Nişanlım beni ilk nişan olduğu günün bir ertesi günü aldatıp istemediğimi söylemişti. Nişanı attı. Ailesinin zoruyla evleniyordu. Beni hiç sevmediğini söyledi bu iş böyle gitmez ben başkasını seviyorum dedi.. Fakat ben ona aşık olmuştum. Dedikleri o kadar ağır geldi ki.. Sonra size geldim hocam ve hayallerime kavuşmamı sağladınız. Sizinle papaz büyüsü için işlem yaptıktan sonra nişanlım beni aradı. Sizinle papaz büyüsü için yaptığımız işlemin daha 12. Günüydü. Beni arayıp görüşmek istediğini söyledi. Buluştuk. Daha sonra da beni çok sevdiğini ve aşık olduğunu söyledi.. Senden ayrılmak istemiyorum dedi. O kadar şaşırdım ki anlatamam. Bir yandan da mutluluğumu yaşıyorum. İyi varsınız hocam. Birçok medyuma gittim fakat bu kadar etkili bir sonuç görmedim. Medyum hocam sizin sayenizde tekrar nişan yüzlerinizi taktık.. 2hafta sonrasında da evlendik. Şimdi o kadar mutluyuz ki. Beklemiyordum bu kadarını. Bana aşık olduğunu söylemesi zaten en çok mutlu eden cümle oldu. Daha ne isterim ki. Sevdiğim insan yanımda çok şükür. Mutluyuz ve bana o kadar aşık ki. İki dakika ayrı kalamıyor. Yaptığınız, işlem inanılmaz tuttu. Sevdiğim insana kavuştum hocam. Sizin sayenizde çok mutluyum. Ailem ve çevrem de mutlu oldu. Kimse bu kadar hızlı bir dönüş beklemiyordu. Annemler de şaşırdı. Herkes şaşkın bende tabi ki. Allah sizden razı olsun hocam. Her şey için teşekkür ederim.
30-05-2020

   Ege Özer - KAYSERİ

Konu:Sabun Büyüsü

Başımıza gelen korkunç olaydan sonra işi iyi yapabilen ve uzman bir medyum arayışına girmek zorunda kaldık. Bu tip olaylar hep başkalarının başına gelir sanırdık. Bulduğumuz medyumun bu işi çözebileceğine de ihtimal de vermemiştik .Kız kardeşimi bir süre önce birisi sevmiş ve babamdan istemişti. Gönül bu. Kız kardeşim onu istememişti. Olay kapandı diye düşündük. Bu olaydan bir süre sonra kız kardeşimin tavırları değişmeye başladı. Hayal aleminde gezer gibiydi. Bir anı bir anını tutmuyordu. Aslında çok mülayim bir yapıya sahip olan kardeşim artık bize karşı da anlam veremediğimiz bir şekilde kötü davranıyordu. O kadar kötü davranmaya başladı ki inanılmaz bir şekilde bir gün anneme bağırdı. Bu durum kardeşimin hayatta yapmayacağı bir şey. Bu olaydan sonra onunla ilgili endişelerimiz iyice arttı. Bir komşumuzun önerisiyle profesyonel bir medyum aramaya başladık. Yolumuz Allah razı olsun Demet Hoca ile kesişti. Onun hakkında yapılan güzel yorumlar yersiz değilmiş. Kardeşimi gördü. Bakım yaptı. Kardeşimi beğenen ve babamdan isteyen çocuk ve ailesi kız kardeşime sabun büyüsü yapmış ve büyü kardeşimi etkisi altına almış. Zorla güzellik olmaz sözüne inat sinsice kardeşimin arkasından yapılan bu sabun büyüsü farkına varmasaydık kardeşimin hayatını mahvedecekti. İşinin ehli son derece yetenekli ve tecrübeli bir insan olan Deste hocam sayesinde kız kardeşimin hayatı düzeldi. İyi ki varsın hocam. Allah Deste hocamdan razı olsun.
27-05-2020

   Sunay Işık - SAMSUN

Konu:Aşk Muskası

Öyle kötü bir ihanet yaşadım ki bu ihanetin ardından hayatım hiç beklemediğim bir yöne evrildi. Bir sene geçmeden insan ilişkilerimim tamamı yıkıldı. Böyle bir sarsıntıyı yaşayacağımı hiç beklemiyordum. Ailem, arkadaşlarım ve tüm yakınlarım bana suçluymuşum gözüyle baktı. Kendimi öyle çok suçladım ki sanki ihaneti eden de tüm hataları yapan da bendim. Tüm zararın kendime olduğunu ve kendime eziyet ettiğimi çok sonra anladım. Bu ayrılıkla ilgili arkamdan çok fazla konuşuldu sanki ben ihanet etmişim gibi iftiralar atıldı. Ben bu süreçten nasıl çıkacağımı bilemedim sonra internette hocamın ismini gördüm. Hocama gittim ve ilk etapta sadece danışmak istedim. Neyi nasıl ne zaman yapacağımı ne zaman nasıl davranacağımı bana söyledi. Öyle çok döktüm ki içimi ağlaya ağlaya anlattım tüm başıma gelenleri. Ben anlattıkça o beni dinledi ve ne yapmam nasıl davranmam gerektiğini söyledi. Büyüye bulaşacağımı, büyü yaptıracağımı hiç düşünmezdim ama benim psikolojimi bozan insanların yaptıklarının yanına kalmasını istemedim. Hocamdan aşk büyüsünün zararlarını, yan etkilerini ve diğer tüm etkileri öğrendim. Bana yapılanların yanlarına kalmayacağını, gerçekten haksız olduklarını kesinleştirdikten sonra büyüyü yaptırdım. Arkadaşlar tam üç ay. Üç ayın sonunda bana öyle bir dönüş oldu ki! Başıma gelen her şeyin hayra dönüşünü gördüm. O bana iftira atan insanlar, bana ihanet eden eski eşim hepsi bana muhtaç oldu. Hocamı herkese öneriyorum. Haksızlığa uğradıysanız hakkınızı savunun.
27-05-2020

   Deniz Çeçen - ARTVİN

Konu:Aşk Muskası

Hocamla aşk büyüsü için iletişime geçtiğimde ilk andan itibaren bana yardımcı oldu. Büyü yaptırmak isteyen ancak bu konuda endişesi olan kişiler için kısa bir şekilde tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Aşk ilişkim de dahil olmak üzere insan ilişkilerim çok kötü bir haldeydi ancak aşk büyüsü sonrasında sıkıntı olarak tanımladığım her şeyden kurtuldum. İlişkilerimin ne kadar iyiye gittiğini anlatsam inanmayacağını bildiğim o kadar çok insan var ki ben bile nasıl bu hale geldiğime inanamıyorum. Gerçekten yaşamayan bilemez diyebilirim. Bu büyü sektöründe de oldukça kötü yoruma sahip olanlar var ve bu durum ya kandırılırsam korkusunu da beraberinde getiriyor. Deste hocamdan yardım alırsanız bu korkuyu yaşamayacağınıza garanti verebilirim. Benim her istediğimi sanki biliyormuş gibi söyledi, yerine gelmesi için neler yapmam gerektiğini söyledi ve her aşamada bana öyle yardım etti ki kendisine sadece aşk büyüsü için değil tüm yardımları için ne kadar teşekkür etsem azdır. İlk aşamada insan biraz ürküyor ne yalan söyleyeyim ancak sonra her şey yerli yerine oturuyor. Ben aşk büyüsü ile sorunumu çözebildiğim için şanslıyım ancak siz her türlü büyü için hocamızdan yardım alabilirsiniz. Eminim aşk büyüsü gibi diğer büyülerde de pek çok kişinin yardımına koşacaktır. Büyü için araştırma gerçekleştiriyor ancak kime yaptıracağınız konusunda endişe yaşıyorsanız hocamızla iletişime geçin ve size yardım etmesini isteyin.
25-05-2020

   Lale Yazıcı - YALOVA

Konu:Bağlama Büyüsü

Her türlü büyü ve danışmanlık hizmeti için güvenebileceğim tek kişi Deste hocamdır. Kendisi bu zamana kadar gittiğim en iyi medyum diyebilirim. Bu zamana kadar diyorum çünkü o kadar çok kişinin kapısını çaldım ki! Kendisini medyum olarak tanıtan ancak yalancıdan, dolandırıcıdan farksız olmayan çok kişi ile karşılaştım. Çok şükür hocamın kapısını çaldığım zaman ne maddiyatla beni bunalttı ne de başıma gelenleri dinlerken saçma sapan yorumlar yaptı. Kendisi insanın halinden anlayan, çaresizliğine çözüm bulmaya çalışan ve büyü konusunda da oldukça deneyimli olan bir medyum. Her türlü büyüyü yapmasını da sonucunda nelerle karşılaşabileceğinizi de biliyor. Bu yüzden yurt dışından ve yurt içinde 81 ilden müşterileri mevcut. Biraz büyüye ilginiz varsa zaten Deste hocamın ismini duymuşsunuzdur. Kendisinden bağlama büyüsü için yardım aldığımda sonucunda harika şeyler yaşayacağımı biliyordum. Şu an çok iyi giden bir evliliğe ve benim peşimden ayrılmayan, gözü benden başkasını görmeyen, ne söylesem ikiletmeden yapan bir eşe sahibim. Deste hocam olduğu sürece sırtımın asla yere gelmeyeceğini biliyorum. Medyum arıyor ancak güveneceğiniz bir kişi bulamıyorsanız tek telefon ile her şeye ulaşabilirsiniz. Zaten hocam en kısa süre içerisinde randevu oluşturarak yardımcı olmaya çalışıyor. Umarım bağlama büyüsü konusunda herkes benim gibi eşsiz sonuçlar alabilir. Aklıma her geldiğinde hocamdan Allah razı olsun diyorum. Kesinlikle Deste hocama ve benim için yaptıklarına minnettarım.
20-04-2020

   Ceyda Kır - SİİRT

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Maddi durumumuz ayrı bir ev için yeterli olmadığı için kayınvalidemlerle birlikte yaşıyoruz. Eşim iflas etmeden önce her şey çok güzeldi. Ayakkabı dükkanımız hayli hayli bize yeterli kazanç getiriyordu. Eşimin arkadaş çevresi çoktur. İş yoğunluğu ve stresiyle onu devamlı alkollü ortamlara davet eden arkadaşlarının yanına gitmeye başladı. Önceleri hiç böyle alışkanlıkları olmayan adam eve sarhoş geliyor, bana bir zararı olmasa da yavaş yavaş ailesinden uzaklaşıyordu. Önceleri neden böyle olduğu konusunda soru sorabilirken, giderek eve çok nadir uğramaya başladığı için sorgulama da yapamamaya başladım. Paramız günden güne bitmeye, dükkandan elde ettiğimiz kazanç günlük olarak eve girmeden bitmeye başladı. Günümüzün malum krizi nedeniyle de artık dükkan da kalmadı. Sonradan öğrendim ki, eşimin hayatında başka biri daha varmış. Bu beni maddiyattan daha fazla etkiledi. Elimizde avucumuzda hiçbir şey kalmayana kadar tükettik ve eşim artık o kadına gitmişti. Benim sürekli maddiyat sıkıntısı konuşmalarımdan rahatsız oluyormuş. Kayınvalidem de bu konuda çok üzgün olduğu için araştırmaya başladı. Komşusu medyumumuzu önerdikten sonra denemekten ne çıkar dedik. Geri getirme büyüsü üzerine çalışmaya başladıktan sonra kesinlikle hayatımız düzeldi. Eşim o kadından ayrılıp eve dönmek istediğini, affetmem için gerekirse ayaklarıma kapanacağını söyledi. Eve geldi ve artık her şey eskisinden daha iyi. Dükkanı toparlayana kadar kayınvalidemlerle yaşıyoruz ama mutluyuz. Her şey oluna girecek. Hocamın şifasından yararlanmayı herkese tavsiye ediyorum.
13-04-2020

   İrem Doğan - ANKARA

Konu:Aşk Muskası

Deste hoca, deste hoca, deste hoca! Diyecek tek bir sözüm bile yok. Kendisi ile tanıştıktan sonra hayatım değişti. O kadar kötü olayın üzerine öyle güzel bir denk geliş oldu ki kendisine ne diyeceğimi, hakkında ne konuşacağımı bilmiyorum. İlk kez geçen yıl yaşadığım sarsıcı bir olayın ardından büyüye başvurmaya karar verdim. Böyle bir kararı vermek vicdanen insanı bir nebze kötü hissettiriyor ve biraz korkutuyor ancak deste hocamın açıklamaları ile birlikte her şet daha da kolaylaştı. Sayesinde aşık olduğum kişiye ulaştım ve istediğim gibi bir ilişki yaşıyorum. Kötü şeyler yaşadığım ve bu yaşananlar sonrasında yıkıldığım için üzerimde kötü bir etkisi olmayacağını biliyordum ancak hocamla konuştuktan sonra içim çok rahatladı. Neredeyse 10 ay oldu aşk büyüsü sonrasında her şeyin yoluna girdiğini zaman içerisinde hissetim. İlişkimin çarpıcı bir yönünün olduğunu biliyordum, birbirimize zaman zaman zarar verdiğimizi de biliyordum ancak şu an karşı taraf ateşe dokunmaya korkar gibi üzerime titriyor. Amacım üzerime titremesi ya da aşkımdan ölmesi değildi ancak deste hocamın da söylediği gibi hem istediklerim oldu hem de ekstra güzellikler yaşadım. Bu büyüden mi bilmiyorum ama beni aşkıma kavuşturduğu için minnettarım. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız ve bir medyum arıyorsanız aşk büyüsü için en profesyonel kişinin deste hoca olduğunu söyleyebilirim. Deste hoca için ne söylesem az kalır ne söylesem eksik kalır.
10-03-2020

   Zeynep Karasu - KAYSERİ

Konu:Soğutma Büyüsü

Eşimin memuriyetinden dolayı görev yerlerimiz sıklıkla değişir ve ülkenin her yerinde mutlaka komşularımız, tanıdıklarımız olurdu. Kayseri’ye atamamız çıkınca oraya yerleşme durumumuz hasıl oldu. Eşyalarımızı toparlayıp yola çıktık ve yeni bir hayata başladık. Güzel ve sıcakkanlı insanlarından dolayı burayı çok sevdik. Burada kaldığımız süre boyunca yeni insanlarla tanıştık. Buraya alışmış ve bir çevre edinmiştik. Çevremizdeki ailelerle sık sık bir araya geliyor ve keyifli toplantılar yapıyorduk. Böyle olunca buranın her şeyine daha da alışmıştık. Komşumuzun genç kızı annesiyle birlikte sık sık bize geliyor ve bu toplantılarımıza eşlik ediyordu. Biz de onu kendi kardeşlerimizden ayırt etmiyorduk ancak bu kızda beni rahatsız eden bir şeyler olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Yaşından büyük tavırları ve cazibesini ön plana çıkaran kıyafetleriyle sanki buradan değil gibiydi. Öyle olunca benim için rahatsız edici oluyordu. Sonrasında her şeyi değiştirenin o kız olacağını kesinlikle bilemezdim. Eşim hayatında birinin kızına, karısına bakmış biri değilken bu kızla meğer ilişkiye başlamış. Nasıl olduğu konusunda en ufak bir fikrim yoktu öncesinde ama sonradan öğrendiğime göre eşimi sürekli takip etmiş ve iş yerine, gittiği her yere gitmiş. Önceleri eşim istememiş olsa da işler değişmiş. Bunu öğrendiğimde dünya başıma yıkıldı. Hocamızla tanışmamızda tam da bu döneme denk geldi. Üzerimizde soğutma büyüsünün olduğu ve eşimin evine gelmek isteyip de gelemediğini hocam sayesinde öğrendim. Allah iyi ki onu karşıma çıkardı ki, yuvamı soğutma büyüsünü bozduğunda kurtardım. Bastığı yer incinmesin hocamın ki daha benim gibi pek çok insana umut olsun.
28-02-2020

   Melike Akkaş - DÜZCE

Konu:Bağlama Büyüsü

Kusursuz giden bir evliliğin nasıl yıkıldığına şahit olduğumu anlatsam sanırım herkes şok olur. Biz eşimle 10 yıl önce birbirine aşık olarak evlenen bir çiftiz. Birbirimizden başkasını gözümüz görmez, kimseyle ilgimiz de alakamız da yoktur. Evimizin kapısını kapatır hiçbir şeye karışmadan kendi yağımızda kavrularak yaşarız. 10 yılın sonunda ben bir şeylerin ters gitmeye başladığını, farklılaştığını ve aramızın eskisi kadar iyi olmadığını fark ettim. Eşimin sevgisinden de kendi sevgimden de hiç şüphem yoktu. Aile büyüklerime durumu anlattığımda benim kadar onlar da çok şaşırdılar. Dediğim gibi birbirimizin aşkından deli olan, bir yere asla ayrı ayrı gitmeyen, sürekli arayıp soran ve arasından su sızmayan bir ilişkinin içerisindeydik. Sonra aile büyüklerimden biri bir hocaya gitmemi tavsiye etti. O zamana kadar aklımda hiç böyle bir durum yoktu. Hocaya gitmeyi de büyü yaptırmayı da düşünmemiştim. Deste hocama geldiğimde bana büyü yaptırıldığını bu yüzden ilişkimin tam tersine gittiğini hatta büyüyü yaptıran kişiyi bile söyledi. İlk aşamada ben böyle bir şeye ihtimal dahi vermedim. Sonra Deste hocamın özel olduğunu için söyleyemeyeceğim bir cümlesi ile evimi aradım. Evden hocamın da söylediği gibi bir muska buldum. Muskayı bulduktan sonra hemen hocamla konuşup tekrar geldim. Yardımcı olduğu için bu süreçte bana yol gösterdiği için öyle minnettarım ki söyleyeceklerimi karışık bir şekilde anlatmak zorunda kalıyorum. Büyüyü birlikte bozduk ve aramızdaki ilişkiyi güçlendirmesi adına bağlama büyüsü yaptırdım. Şimdi çok şükür evliliğim daha iyiye gidiyor.
17-02-2020

   Başak Berre - KIRŞEHİR

Konu:Aşk Muskası

Mahallenin en yakışıklı çocuğuna aşık oldum ve ne yapacağımı bilemez bir hale geldim. Her gün işten gelmesini bekliyor, geleceği saate yakın her şeyi bir kenara bırakıp mahallenin başında gelmesini bekliyordum. Heyecandan ölecek gibi olsam da onu görmek isterdim. Bu benim mahallenin başında beklemelerim ve beni fark etmemeleri birkaç ay kadar sürdü. Ne yaptıysam kendimi ona fark ettiremedim. Bazen önümden geçer yine de kafasını kaldırıp bana bakmazdı. Bu aşk gittikçe çıkmaza giriyor ve beni zorluyordu. Ne yapacağımı bilemez halde beklemeye devam ettim. Sevdiğim çocuğa hiçbir zarar vermiyor, yalnızca beni fark etmesini istiyordum. Beni fark etmediği süre için de çok araştırmalar yaptım. Çok insanlara danıştım. Ancak Deste Hocanın varlığını bilmeden geçen zamana şimdi ne kadar üzüldüğümü söylesem az diyebilirim. Ne yaparsam yapayım olmadığını düşündüğüm bu durumda Deste Hocamın varlığı beni mutlu etti. Böyle durumlar insanı bir nebze de olsa tedirgin etse de içime Deste hocayla ilgili bir ışık doğdu ve bu sefer olacağını düşündüren bir içgüdüyle randevu aldım. Bu şekilde devam eden sürenin sonunda sevdiğim çocukla göz göze gelmeyi başardık. Hafif tebessümle başlayan sıcaklık şimdi evli, mutlu, çocuklu olarak devam ediyor. Deste hocamın yaptığı aşk büyüsü sayesinde mutluluğu yakaladım. Bu işi para yapan insanlardan uzak durarak Deste Hocam gibi insanlarla çalışmak ve profesyonel hizmet almak için tereddüt etmeyin derim.
02-02-2020

   Burhan Kuşcu - ANTALYA

Konu:Bağlama Büyüsü

Zamanında gitmediğim hoca kalmadı ama derdime çareyi Deste hocam buldu. Her zaman sevdiğim kızın karşılık vermesini bekledim. Çocukluk aşkımdı. Çok şükür istediğim oldu. Birçok şey denedim hocalara da gittim. Fakat fayda etmedi. İstediğim hayal ettiğim hiçbir şey olmamıştı. Ta ki Deste hocayı bulana kadar. Yengem çok söyledi. Dedi işinin ehli bir hoca var diye. Bu sebeple de yengem vesilesi ile tanıdım hocamı. İyi ki de gitmişim. Hocam bağlama büyüsü için tılsım yaptı ve her şey o kadar hızlı gelişti ki ben bile şaşırdım. Bu sebeple de çok mutlu oldum. Sevdiğim kişi de beni seviyor artık. Nişan yaptık. Yakında evleneceğiz. Hocam sağ olun iyi ki varsınız. Hayatımda bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Her şey sizin sayenizde. Eğer bugün mutlu olduysam sizin sayenizde oldu. Ailem de çok sevindi. Bağlama büyüsü çok etkiliymiş. Daha ilk iki günde çok güzel şeyler oldu. Bu sebeple de her zaman fark yaratan bir hoca kendisi. Diğer hocalar gibi değil. Allah razı olsun Deste hocam. Sevdiğim insana kavuşturdun ya daha ne isterim ki. O kadar mutluyum ki Deste hocamın yaptığı tılsım tutuyor hem de ben canlı örneğiyim. Sevdiğim insana kavuşturdu hocam beni. Yıllarca sevdiğim insanı bekledim. Fakat bu kadar hızlı gerçekleşeceğine inanmıyordum. Hayallerimi gerçekleştirdiniz. Hocam tuttuğunuz altın olsun. İyi ki varsınız.