Medyum

Medyum

Medyum arayan İnsanların çoğu garantili biri ile çalışmak isterken yaşadıkları sıkıntı ve kendilerine ulaşma zorluğu tamamen bu kişilerin çok sayıda insanlar tarafından takip edilmesidir.
Her ne kadar çoğunun internet sitelerinde iletişim bilgilerini insanlarla paylaştıkları görülse de aslında bu bilgiler yeterli olmamakta ve insanlar çoğu zamana kendileri ile bir türlü iletişime geçememektedir.

Garantili medyumların yaptıkları işlemlerden olumlu sonuç alınacağında dair insanlara verdikleri garanti her zaman kendileri için bir tercih sebebi olmuştur.
Sahip oldukları birikim, bilgi ve güvene dayanarak kendilerine ulaşan kişileri her zaman istedikleri sonuca ulaştırabileceklerine dair kesin bilgiler veren medyumlara garantili medyumlar denilir.

Medyumların genel özellikleri incelendiğinde her şeyden önce çoğunun yüksek bir ilme ve bilgiye sahip oldukları görülmektedir. Bir çok hoca ve medyumun 3 harfli yardımcıları bulunmaktadır.
Bunların sayesinde size yapılan büyüyü muskayı kolaylıkla görebilmektedirler. Ancak yinede medyuma güvenmemek ve kendileri hakkında yeteri kadar araştırma yapmadan seçim yapmak gerçek tende zordur.

İyi bir medyum yapacağı büyü ve vefkler ile işlemleri hızlandırabilir yapmaya başladığı işlemi ise geri durdurabilir.

Medyum Deste Hoca olarak Alkolu bıraktıran medyum, Suya muska getirtebilen medyum. Deste hoca ile görüşebilmek için..

Medyum

Medyum olarak arama motorlarında arama yaptığınız karşınızda doru yada yanlış bir çok bilgi çıkacaktır. Genel anlama özel psişik güçler vasıtası ile bilinmeyen alemlere yolculuk yapabilen bu sayede geçmişteki bazı olaylara vakıf olabilen veya geleceği görebilen kişiler olarak bilinen medyumlar ile ilgili asıl şu soru sorulmalıdır.

Tanrı her kese kaldırabileceği özellikleri bahşetmiştir. Kişinin üzerine gereğinden fazla bir yük binerse kaldıramaz, medyumluk ta böyle bir farkındalıktır.
Medyum olabilmek ruhlar alemi veya başka boyutlar ile iletişime geçebilmek için öncelikle iyi bir inisiyasyondan geçilmelidir. Buda kişinin kendisi ile başlayan derin bir motivasyonuna bağlıdır.
Her insanoğlunun özünde olan bu olağanüstü dediğimiz özellikler aslında bunu kavrayabilmiş gerçek kişiler için gayet normaldir.

Dediğimiz gibi bu olaylar basit olaylar değildir. Bu zaman sürecinde çok fazla bir zamanda sadece kendimi dinleyerek çeşitli içsel yolculuklarım sayesinde allahın izni ile bu özelliğede vakıf olma şansını yakaladım. Sizlere bu vasıta ile daha iyi hizmet verebilmekteyim. Tabiki her şeyde olduğu gibi medyumlukta dikkat edilmesi gereken bir çalışmadır.
Yoğun konsantrasyon en önemli etkenidir. Yeteri kadar fokus olamayan kişiler bu sırra vakıf olamaz. Piyasada medyum olarak gezen ama işin daha içsel aleminden bile bi haber olan bir çok kişi var.
Beni arar veya bir şekilde ofisimi ziyaret edebilirseniz size sıkıntılarınız konusunda yardım edebilmeyi umut ediyorum. Önce Allah’ın izni ile sonra edindiğim ilim sayesinde şimdiye kadar bir çok kişinin sıkıntısına çare olduğum gibi sizlere de çare olacağım konusunda kendime güveniyorum.

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by