Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü, kara büyüler içinde yer alan en tehlikeli büyülerden biridir Çok büyük nefret ve intikam duygularını içinde barındıran haksızlığa uğramış, türlü eziyetlere maruz kalmış kimselerin başvurduğu bir büyü şekli olan sabun büyüleri günümüzde de pek çok insan tarafından tercih edilmektedir.
Adından da anlaşılacağı gibi temel malzeme sabundur.

Sabun Büyüsü

Sabun büyüleri çok öncelerden beri tercih edilen ve en sıkça başvurulan bir kara büyü uygulamasıdır.Sabun Büyüsü
Zaten sabun büyülerinin yapılış amaçları bir insana zarar vermek, onu hastalık sahibi yapmak yada bir insanı yatalak hale getirmektir.
Maliyeti az olduğu için oldukça tesirli ve etkili bir kara büyüdür. Her türlü sabundan yapılır. Sabunun markasının yada kokusunun bir etkisi yoktur.
Hemen her sabundan kolaylıkla sabun büyüleri toplu iğneler kullanılarak hazırlanabilirler. Daha çok bu hazırlanan sabun büyüsü toprağa gömülerek yada bir su kuyusuna atılarak sonucu beklenir.
Zamanla eriyen bu sabun, büyü yapılan insanı azar azar ızdırap’a doğru götürür. Medyum Deste Hoca sabun büyüsünü en kısa sürede gerçekleştirmektedir

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Sabun büyüsü nedir ve sabun büyüsü nasıl yapılır bu konular Türkiye’de pek çok kişinin merak ettiği, ilgiyle takip ettiği büyü konularının başlarında gelmiştir.
Sabun büyüsünün amacı genel olarak karşı tarafa yani sevmediğimiz, hoşlanmadığımız birine karşı zarar vermek maksadı ile yaptırılır.

Bu kişi bazen düşmanız olabilir bazen size zarar vermek isteyen kötü niyetli bir başka insan olabilir. Gerekçe ne olursa olsun sabun büyüleri ile karşı taraftaki kişiye zarar vermek istenir.
Sabun büyüleri son derece etkili ve güçlü tesirleri olan büyülerdir. Aslında sabun büyüleri hem hazırlanma süresi bakımında hemde maliyeti bakımından oldukça kolay hazırlanma özelliğine sahip bir büyü olması nedeniyle pek çok insan tarafından tercih edilir.

Sabun büyüleri hazırlanırken bir kalıp sabun kullanılır fakat ben burada detaylarını yazmak istemiyorum. Çünkü bu sabun normal marketten satın alınan bir sabun değildir.
Kullanılacak olan sabunun uygulanması gereken bir takım ritüelleri vardır ancak ondan sonra bu sabun üzerinden uygulama yapılır.

Bu kalıp sabun üzerine yine bir takım dualar okunarak üzerine belli miktarda toplu iğne batırılır. Ardından zarar görmesi istenilen kişinin adına özel bir dua okunur.
Akabinde bu ritüellere uygun olarak hazırlanmış sabun büyüsü bir kuyuya yada bir toprağa gömülmek süretiyle etkisinin gelmesi beklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by