Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü, sevgi bağı düşük olan çiftler arasında ve yada aşkına karşılık bulamayan kişiler için yapılır.

Örneğin, herhangi bir evlilik içinde bir süre sonra sadece sevgi kalmış sevgi seviyesinin en yüksek hali olan aşk etkisini üzerinden kaybetmiş olabilir ve yahut iki sevgili arasında çiftlerden biri ilk zamanlarda olan tutkusunu kaybetmiş olabilir bu tarz durumlarda aşk büyüsü uygulanır.
Her ne kadar da büyü olarak adlandırılmış olsa bile, aslında sevgiliye duyulan özlemin, hasretin sonucu ortaya çıkmış ve vefk’ler yardımıyla aşkınıza, sevgilinize ulaşmayı hedefleyen bir dua’dır.

Başka bir deyişle sevgilinizin, veya aşık olduğunuz insanın sizi aklından çıkarmamasını her bakışta, her seste, gece rüyasında, her zaman, her yerde sizinle birlikte olma isteği uyandıran ve sevdiğiniz kişiyi size aşık eden bir çalışmadır.

Bu çalışma çoğu zaman, sevgilisinden, sözlüsünden, nişanlısından, erkek-kız arkadaşından ayrı olan çiftleri birbirlerine hayranlık ve tutkuyla bağlanması için yapılan bir çalışmadır.

Aşamaları
Karşı cinsle aranızda oluşturulacak sevgi duyguları için kişilerin bilgilerinizden yola çıkarak uygulamanın ön çalışmasına başlanır.
Daha sonra vefk işlemi için hazırlıklara başlanır ve kişilerin bireysel özellikleri ve yıldızına göre en etkili dua oluşturulur.
Konu ile ilgili uzman hizmetliler atanır. Bu şekilde hazırlık tamamlanmış olur.

Vefk’in taşınmaya başlanmasıyla birlikte harekete geçen enerji yoğunlaşması, duanın etkisiyle etki görmeye başlar.
Bir zaman sonra karşı cinsin size sevgi ve aşk’a dair hisleri çoğalacak ve ilişkiniz bir süre sonra Allah’ın izniyle istediğiniz hale gelecektir.
Sevgili kardeşlerim yazdığım makale bile bir süre sonra bu kopyacılar tarafından kopyalanarak kendi sitelerinde sizlere okutulacaktır. Bundan hiç kuşkunuz olmasın.
Tabikide taklitler aslını yaşatır, benim bu konuda bir derdim yok. Bunun için herhangi bir konuda yeni makale yazarken böyle bir endişe düşünmüyorum.
Varsın kopyalasınlar en azından şunu yapsalar daha iyi olur. Alınan bilgiler aynı şekilde yazılsa o zaman sıkıntı olmaz.
Fakat bunlar aldıkları içerikleri olduğu gibi kaynak göstererek değilde orasını burasını değiştirerek kendilerine aitmiş gibi yayımlıyorlar.
Bu davranış doğru bir davranış değildir. Şimdi biz konumuza dönelim. Medyum Deste Hoca olarak sizlere son sözüm şudur; unutmayın her zaman yardım alacağınız doğru bir karar olarak ben sizin her zaman yanınızdayım.

Aşk Büyüsü” için 2 yorum

  • Mart 13, 2018 tarihinde, saat 5:38 pm
   Permalink

   Tabiki konumuzda yazan işlemlerin aynısı yapılıp sonuç alınmaktadır. İletişim için telefon numaranızı arayabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by