Garantili Medyum

7
707

Garantili Medyum Kime Denir ?

Garantili Medyum; Yapmış olduğu bakımlar ve işlemlerde %100 sonuç alan medyumlara garantili medyum denir. Garantili medyum olmak için bu işi iyi icra etmek, ilim irfan sahibi olmak gerekmektedir. Piyasada bulunan medyumların çoğu sahtekar medyumlar oldukları için bu devirde garantili medyum bulmak gerçekten zor bir iştir. Bunun için çalışacağınız medyumu ince eleyip sık dokuyarak bulmalısınız. Garantili medyum için çalışacağınız medyum hakkında yapılan yorumları okumalı ve onunla daha önce çalışmış olan kişilerden bilgi almalısınız.

Çağımız bilişim çağı ve insanlar alışverişlerini, araştırmalarını İnternet üzerinden yapıyorlar. Medyum arayışlarını da internetten yapan insanların zaafından faydalanan sahtekar medyumlar açmış oldukları web siteleri ile insanları ağlarına düşürmekte ve onların paralarını almaktalar. Bu insan müsvettelerinin ellerinde bir çok cep telefonu ve her cep telefonuna ait web siteleri bulunmakta. Siz farklı bir medyum ile görüştüğünüzü düşünürken yine aynı medyumun tuzağına düşüyor ve farkına varmıyorsunuz. Bu şarlatanlar öyle profesyoneller ki insanlara karşı çok inandırıcı konuşmaktalar. Hal bu ki sorsanız bırakın ilim irfanı Sûbhaneke duasını bile ezbere okuyamayacak kişilerdir. Sizlerde bu insanlardan medet umuyorsunuz.

Ben Medyumların medyumu olarak 30 seneyi aşkın süredir medyumluk yapmaktayım. Medyumluğun bir meslek olmadığını belirtmek ve bunun doğuştan gelen ALLAH vergisi bir yetenek olduğunu söylemek isterim. Cîfr, Ebced, Havvas, İlm-î ledûn ilimlerine hakim bir medyumum. Rahmani medyumlar sınıfında bir medyum olarak çalışmalarımı tamamen Sûreler, Dular, Ayetler ve Esma-ul Husnalar ile yapmaktayim. Yani kısacası yol gösterici olarak kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimin ışığında çalışmalar yapmaktayım. Bu zamana kadar binlerce hasta ile çalışmalar gerçekleştirdim ve bunların hepsinden olumlu sonuçlar aldım.

Yapmış olduğum çalışmalardan bazıları

  • Giden sevgiliyi geri getirmeBağlama büyüsü, Garantili Medyum
  • Aile içi huzursuzluklar
  • Büyü bozma
  • Cin musallatı
  • Tılsım yapma ve Vefk yazma
  • Uykudan korkarak uyananlar ve Kabus görenler
  • Nedeni bilinemeyen sağlık sorunları (bayılma, görme bozuklukları,eklem ve kas ağrıları)
  • Cinsel isteksizlik
  • Eşler arası problemler

Bu ve benzeri konularda bu zamana kadar bir çok hasta ile çalıştım ve çalışmış olduğum bütün hastalarım’da benden memnun bir şekilde ayrıldılar. Şimdi hayatlarına daha mutlu bir şekilde devam ediyorlar. Türkiye genelinde En Garantili Medyum olarak çalışmalarıma devam ediyorum. Sizler de çıkmaza girdiğinizde ve yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bana aşagıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

 
PAYLAŞ
Önceki İçerikAşk Muskası
Sonraki İçerikErkeklik Bağlama Büyüsü

7 YORUMLAR

  1. eşimin beni aldattığını düşünüyordum kimseyle paylaşamıyordum ama sizle paylaştım bu sorunumu ve en güzel çözümü siz buldunuz şuan çok mutluyuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here