Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyü bozma nedeniyle cinlerin tesirine girmiş kişi ile ilgili olarak, ilk önce onu kaydı altına alan Cin‘in kimliği ve durumu tespit edilir. Büyü bozma nedeniyle cinlerin tesirine girmiş kişi ile ilgili olarak, ilk önce onu kaydı altına alan Cin‘in kimliği ve durumu tespit edilir. Sonra Cin‘e o kimseyi serbest bırakması için emir verilir.

Ancak; Cin’in bu emri kabul edip etmeyeceği şüphelidir.
büyü bozma Bu bakımdan; büyü bozma işine, okuma yöntemiyle o cinin yapısına etki edecek, onu yaralayacak ölçüde dualar edilerek başlanır. Bu durumda cin için iki yol vardır; ya duaya devam eden kişiyi etkisi altına alarak kendine bağımlı hale getirmek ya da emirlerine boyun eğmek.

Bunun dışında 3.cü bir yol daha vardır ki, o da Cin’in ölmesidir. Buna da “Cin Yakmak” denir. Yani cin elini kişiden çekmediği takdirde yanmakla yani ölmekle yüz yüze kalır. Bazen de cinin ailesinden diğer bir cin işe el atar ki, böylece iki-üç cinin yanmasına kadar iş uzar.

Bugün iç sıkıntıları, boğulurcasına haller, çeşitli şeyler görme veya işitme olayları, özellikle kadınlarda görülen sık yıkanma halleri ve bunlara benzer çeşitli durumlar büyük oranda cinlerden kaynaklanmaktadır. Ancak bu durum henüz tıbbi olarak tespit edilemediği için uyuşturucu ilaçlarla yapılan tedaviler bir sonuç vermemektedir.

Büyü Bozma Duası Ayet-el-Kürsi, İhlas, Muavvizeteyn ve Fatiha surelerini sık sık okumak insanı cinden korur. Cinden kurtulmak için en etkili dualardan biri “Lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil Aziym” dir. Cin Mektubu da büyünün bozulması ve cinlerden kurtulmanın en etkili yollarından biridir.

Cin ve şeytan şerrinden kurtulmak için ve sara hastalığına, büyüye karşı koruyucu Ayet denilen “ayat-ı hırz”ı yedi gün okumalı ve bu ayetleri üzerinde taşımalıdır.Medine halkı Resûlullahı öldürmek amacıyla efendimizin Medine’ye hicretinden önce harekete geçti. Yahudiler bazı planlar yaptılar.

Lebid bin Asım’dan yardım istediler. Lebid, falan mahallede Hayre adında sihir yapmakta çok ileri yaşlı bir kadın var, onu bulun dedi. Bulup o kadına çok para verdiler. Yaşlı kadın bir güvercin yavrusuna iğneler batırıp, 11 düğüm yaparak güvercin yavrusunun üzerine sardı. Medine’nin dışında harap bir kuyunun içine koyup, ağzını kapattı. Resûlullah efendimiz hastalandı, âzaları hareketsiz kaldı. Bu durum 9 gün devam etti. Sonra Cebrail Aleyhisselam geldi, durumu haber verdi.

Kuyudan güvercin çıkarıldı fakat düğümleri çözemediler. Cebrail Aleyhisselam “Muavvizeteyn (Felak ve Nâs)” surelerini getirdi. Resulullah bu sureleri o düğümlerin üzerine okudu. Her âyeti okudukça bir düğüm çözüldü. İki suredeki 11 ayet okununca, 11 düğüm tamamen çözüldü. Resulullah Efendimiz hastalıktan tamamen kurtulup, sıhhate kavuştu.Büyünün bozulması için önereceğimiz bir diğer dua, “Cin Korunma Duası”dır.

Büyü Bozma” için 4 yorum

 • Ekim 31, 2017 tarihinde, saat 5:37 pm
  Permalink

  Her şey çok güzel giderken biranda hayatımızda hiç beklemediğimiz problemler yaşamaya başladık sevdiğim kadın bir anda değişti sanki nefret etmeye başladı işlerim bir anda kötü oldu acaba bende büyü var mıdır hocam bunu nasıl anlarız sizi arıyorum telefonunuz hep meşgul hocam lütfen yardımcı olun bana.

  Yanıtla
  • Ekim 31, 2017 tarihinde, saat 5:41 pm
   Permalink

   Merhabalar Göker bey yoğunlumuzdan dolayı özür dilerim whatsappdan yazarak bilgilerini verebilirseniz yardımcı olmaya çalışayım.

   Yanıtla
 • Ekim 31, 2017 tarihinde, saat 5:39 pm
  Permalink

  Merhabalar deste hocam bizim evde bir koltuğun arkasına sıkıştırılmış bir pis yağ gibi bir şey bulduk acaba telefonunuza ulaşmaya çalışıyorum bilgi alabilir miyim sizden.

  Yanıtla
  • Ekim 31, 2017 tarihinde, saat 5:42 pm
   Permalink

   Merhabalar büyük ihtimal domuz yağı büyüsü yapılmıştır. Bilgilerinizi whatsapp üzerinden yazarsanız yardımcı olayım arif bey.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by