ABD’ de hizmet vermeye başlayan Medyum Deste yılların verdiği birikimle insanların manevi alanda huzura ermesi için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’ de birçok kişi tarafından tanınan ve vatan sevgisiyle Türkiye ve Türk insanı için çalışan ve rağbet gören En İyi Medyum Deste Hoca artık ABD’ de ve tüm eyaletlerinde medyumluk hizmetlerini sunmaya başlamıştır. ABD’ de yaşayan ve manevi anlamda zorluğa, sıkıntıya ve bunalıma düşen insanlar için her zaman yardıma hazır olan Medyum İlim ABD’ de bulunan insanların yanında. ABD’ nin bütün eyaletlerinde ayırt etmeden hizmet vazifesini yerine getirecek olan Hocamız bu sayede ününü tüm dünya ülkelerine duyuracaktır.

ABD – Amerika Birleşik Devletleri

Federal bir anayasayla yürütülen bir ülke olan ABD elli eyalete sahiptir ve bu eyaletlerde şehirler bulunmaktadır. Geniş topraklara yayılmış ülkede alan genişliği kadar nüfus da aynı orantıda fazladır.

En büyük eyaleti New York eyaleti olmak üzere yine eyaletin adını almış New York şehri 8 milyon 363 bin nüfusuyla ülkenin en kalabalık ve en büyük şehridir. Nüfuslarına göre karşılaştırma yapıldığında ikinci sırada bulunan şehir California Eyaletinde bulunan 3 milyon 833 bin nüfusuyla Los Angeles kentidir. Ardından Chiago 2 milyon 300 bin ile üçüncü ve Houston (Teksas) 2 milyon 200 bin nüfusu ile dördüncü sırada yer almaktadır.

ABD’nin başkenti olan Washington eyaleti ise 591 bin nüfusu ile listenin ortalarında 27. sırada bulunur. eğlence hayatının yaşandığı büyük kumarhanelerin bulunduğu Nevada eyaletinin güzel şehri Las Vegas yerlilerinin saysı ise 560 bini bulmaktadır. Las Vegas’ta Washington’dan daha az nüfuslu olarak 28. Sıradadır.

En büyük şehir olan New York kenti 1.214 km2 lik alana sahiptir. Dünya’nın en önemli kentlerinden biri olan New york ‘The Big Apple’ yani Büyük Elma olarak isimlendirilir. Hatta kimilerine göre kültür ve finans merkezi olmasıyla dünyanın başkenti gibidir.

Medyum Deste Hoca; ABD halkı ve eyaletlerinde yaşayan tüm insanlar için medyumluk hizmetlerini eksiksiz ve kusursuz şekilde sağlamaktadır. Dünya’ nın en başarılı medyumu olma özelliği taşıyan Medyum Deste artık ABD’ de ki kişilere, doğuştan gelen yeteneği, senelerin verdiği eğitim ve birikimle manevi anlamda duyu ve sezgileriyle iç dünyasındaki sorunlar yaşayanlara tercüman olarak çözüm sağlar.