72 Saatte Geri Getirme Büyüsü

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

72 saatte geri getirme büyüsü nün anlamı çevirgel duası olarak ta bilinmektedir. Bu dua eşinden ayrılmış, evde olan dargınlık küslük kavgalar gibi durumlarda ve ya da metres tutmuş ve ailesini onun için terk edip ailesini mağdur bırakmış insanlar için yapılacak bir dua dır.

Bu duaların yeterli olmadığı yerde uzman bir medyum dan yardım alarak tılsım vefk gibi şeyler ile desteklendiğinde daha etkili sonuçlar elde edilecektir. Duanın yine yeterli olmadığı yerlerde aşk ve bağlama büyüleri devreye girebilir. Böyle yapıldığında yine çok etkili sonuçlar elde edilecektir.

Geri Getirme Büyüsü Yapıldıktan Sonra Uygulanacak İşlemler

72 saatte geri getirme duası okunarak geri gelmesi istenen kişiye dua okunması sonucu yapılan bir duadır. Bu duanın okunması için gerekli şartlar gerekmektedir. Kişi öncelikle abdest alarak başlamalıdır. Ardından niyet edip ALLAH rızası için 2 rekat namaz kılmalıdır, bu kılınan namazın ardından on tane tövbe, on salavat-ı şerife , on kelime i Tevhid okunmasının ardından duaya başlanabilir. Bu dua okunduktan sonra da üç ihlas bir fatiha okunup peygamber efendimiz ve ashabına ve bu duayı terkib edene armağan edilmelidir.

Bir süredir beraberlik yaşadığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya arkadaşınızın sizden ayrılması dayanılması güç bir durumdur. Sevdiğiniz kişi ayrılmış ve bu ayrılık dayanılmaz bir hale gelmiştir. Tüm çabalarınıza rağmen elinizden bir şey gelmiyor ve geçen her gün tamamen kaybetme endişesi yaşıyorsanız, 72 Saatte Gideni Geri Getirme Büyüsü size çözüm getirebilir.

Gideni geri getirme büyüsü, sizi terk eden eşin / sevgilinin özlemle geri gelmesi amacıyla yapılan en etkili yöntemlerden birisidir. Yeniden sevdiğiniz kişiyle mutlu olduğunuz günlere dönebilirsiniz.
Sevdiğiniz kişinin sizden ayrılmış olması bir çok nedene bağlı olabilir.
Geçmişte sizden kaynaklanan hatalar, sevdiğiniz kişiden kaynaklanan hatalar, araya başka birinin girmesi, eski eş veya sevgiliye geri dönüş, ailenin sözünden çıkamamış olmak bu sebepler arasında sayılabilir.

Hatta bazı durumlarda hiç bir gerekçe göstermeden aniden yaşanan ayrılıkların olduğu bilinmektedir.
Bu veya buna benzer ayrılıklarda 72 Gideni Geri Getirme Büyüsü olarak adlandırılan manevi çalışmalardan destek alınabilir.

Bugün bu manevi çalışmalar adı altında bir çok uygulamanın yapıldığını biliyoruz. Üstelik bu çalışmayı yapanların hepsi de uyguladığı yöntemin en etkili olduğu iddiasında bulunmaları şaşırtıcıdır. Çünkü, gideni geri getirme büyüsü başka bir ifadeyle “Celb-i Muhabbet” çalışmaları o kadar ayrıntılar içerir ki, sıradan bir Havass kitabında bile onlarca Celb (Getirme) tarifleriyle karşılaşırsınız.

Yüzyıllardır bu konuda çalışmalar yapan alîmler bile en etkili geri getirme yöntemini tespit edememişlerdir. Çünkü, her konu parmak izi gibi birbirinden tamamen farklılıklar gösterir. Başka bir ifadeyle, her ayrılığın hikayesi farklıdır ve her uygulama farklı sonuçlar verir. Hayatında başka bir kişi olduğu için sizden ayrılan kişiye, anne – babasının sözünden çıkmadığı için yapılan Celb elbette sonuç vermeyecektir.

Medyum Deste

72 Saatte Geri Getirme Büyüsü” için 3 yorum

 • Ekim 31, 2017 tarihinde, saat 5:34 pm
  Permalink

  Hocam 72 saatte geri getirme büyüsü diye her yana yazmışlar yorumları okudum eğer yazılanlar gibi olursa dile benden ne istersen..

  Yanıtla
 • Mayıs 8, 2018 tarihinde, saat 9:44 am
  Permalink

  ZEHRA HANIM BEN SEVDİĞİM ERKEK İÇİN YAPTIRDIM İNANIN 72 SAATTEN KISA Bİ SÜREDE İŞLEMİM BİTTİ VE SAOLSUN DESTE HOCA DA HER ARADIĞIMDA O GÜZEL AKLINI FİKRİNİ ESİRGEMİYOR MUTLAKA TAVSİYE EDERİM İYİ GÜNLER

  Yanıtla
 • Mayıs 9, 2018 tarihinde, saat 11:22 am
  Permalink

  deste hocaya bende işlem yaptırdım 72 saatten önce verdiği sözü tuttu allah razı olsun hocam

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by