Adet Kanı Büyüsü

1
676

Adet Kanı Büyüsü,

Adet Kanı Büyüsü, bir kişiyi bağlamak için yapılan bilinen en kesin ve etkili büyü şeklidir. Adet kanı büyüsü gerçekte kara büyü grubunda yapılan bir büyüdür ve kişinin iradesine bedenine etki ederek düşünce, his ve beraberinde davranışlarında değişiklik gösterir.

Adet kanı ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği birlikte olduğu kadından tamamen ayırma etkisine sahiptir.

Bu bakımdan kadınlar özellikle başka kadınlarla ilişkisi (evli bile olsa) olan erkekleri hem diğer kadından ayırmak hem de erkeği kendilerine tamamen bağlamak amacıyla adet kanı büyüsünden faydalanırlar. Adet kanı büyüsü ile bir çok ailenin dağıldığı ve mutlu yuvaların bozulduğu bilinmektedir.

Bir kişiyi bağlamak için yapılan bilinen en kesin ve etkili büyü şeklidir. Adet kanı büyüsü gerçekte kara büyü grubunda yapılan bir büyüdür ve kişinin iradesine bedenine etki ederek düşünce, his ve beraberinde davranışlarında değişiklik gösterir.

Adet Kanı Büyüsünü Kimler Yapabilir ?

Adet kanı ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği birlikte olduğu kadından tamamen ayırma etkisine sahiptir.

Bu bakımdan kadınlar özellikle başka kadınlarla ilişkisi (evli bile olsa) olan erkekleri hem diğer kadından ayırmak hem de erkeği kendilerine tamamen bağlamak amacıyla adet kanı büyüsünden faydalanırlar.

Adet kanı büyüsü ile bir çok ailenin dağıldığı ve mutlu yuvaların bozulduğu bilinmektedir.

Adet kanı büyüsü, aybaşı kanı büyüsü olarak da bilinir. Bu büyüde kadının regl kanının kullanılması nedeniyle bu isimle adlandırılmıştır.

Esas olan; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyülenmek istenen kişiye yedirilip içirilmesidir. Burada adet kanı kullanılmasının nedeni, kadının dişiliğine ait özelliklerini barındıran en etkili bölge olmasından kaynaklanır.

Kadına ait başka hiç bir şey bu kadar etkili sonuç vermez.

PAYLAŞ
Önceki İçerikSoğutma Büyüsü
Sonraki İçerikAşk Vefki

1 YORUM

  1. EŞİMLE ÇOK MUTLU BİR EVLİLİĞİMİZ VARDI 3 TANEDE ÇOCUMUZ VAR ŞİDDETLİ Bİ GEÇİMSİZLİK SONU AYRILDIK EŞİM BAŞKA BİRİYLE YAŞAMAYA BAŞLADI ORTADA ÇOCUKLARDA OLUNCA DESTE HOCAYA YAPTIRDIĞIM ADET KANI BÜYÜSÜ SONUCU 72 SAAT İÇİNDE EŞİM EVİNE DÖNDÜ VE KARŞI KADINDAN TAMAMEN SOĞUMUŞ TİKSİNMİŞ BİR VAZİYETTE TEKRAREVİNE ÇOÇUKLARINA DÖNEREK NİKAH TARİHİ ALDIK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here