SOĞUTMA BÜYÜSÜ

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Büyüler temel olarak iki çeşit olup 2 amaç ile yapılırlar. Bunlardan ilki iyi niyetli olan ak büyü ve ve kötü niyetli olan kara büyü dür. Ak büyülerin insanlara zararı yoktur ve hayırlı işler için yapılırlar.

Kişilere bir zararı olmadığından dolayı ak büyüler olarak yerini almıştır. Kara büyüler ise oldukça tehlikeli ve sonuçları çok fazla zarar verici olabilir. Kara büyülerin etkileri kişiyi ölüme sürükleyebilir.

Kara büyülerde amaç yalnızca zarar vermek ve ya öldürmek olur. Kara büyüler genellikle pis ortamlarda yapılır ve bunu yapan kişiler tek başlarına yapamazlar.

Enerjiden oluşan ve bedensiz varlıklarla dost olduktan sona onlardan yardım isterler. Nasıl yapılacağına dair tüm bilgiler bu varlıklardan alınarak yapılır. Kara büyüler çok tehlikeli olduğu için yapılması hiçbir zaman tavsiye edilmez.

Kaşık büyüsü biraz daha farklı bir büyü çeşidi olup iki niyetle yapılmaktadır. Biri ayırmak ve soğurmak amaçlı yapılır ve kötü büyüler arasında olduğundan dolayı kara büyüler arasında yer alır.

Bir diğeri ise birleştirme amaçlı olup hayırlı işler için yapılır ve bu kişilere zarar vermez. Kişilere zarar vermediği için ak büyüler tarafında yer alır. Kaşık büyüsünde iki kaşık ve bir bez parçası yardımı ile yapılır.

Kaşıklar birleştirme için yapılıyor ise, kaşıkların yüzleri birbirlerine bakacak şekilde bağlanır ve dualanır. Eğer ki bu büyü ayırmak ve yine soğutmak için yapılıyor ise, kaşıkların ters yönleri birbirlerine bağlanır ve duası okunur.

Kaşık büyüsü birleştirme için yapılıyor ise kişiler birbirlerine bağlanırlar ve kişilerin arasında karşı koyamadıkları bir aşk doğar ve isteseler de ayrılamazlar.

Birbirlerine karşı aşk olduğu için mutlu olarak yaşarlar. Bu büyü bir çiftin ayrılması ve ya birbirinden soğutulması için yapılıyorsa kaşıklar ters yönde bağlanır ve dualanır, bu büyü yüzünden seven çiftlerin araları bozulur, birbirlerinden soğur ve uzaklaşırlar hiç yoktan yere kavgalar çıkar ve böylece birbirlerinden soğur ve uzaklaşırlar. Birbirlerine tahammül dahi edemez ve sonuç olarak ayrılırlar.

Kişiler kendilerine böyle bir büyünün yapıldığından şüpheleniyorlar ise, vakit kaybetmeden alanında iyi bir hoca ve ya medyum bularak yardım almaları gerekecektir. hoca bakım yaparak kişilere doğru yolu gösterir ve bu büyüden kurtulmuş olurlar. Bu büyüden kurtulmak için alanında uzman birinden yardım almak zorundalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by