Medyumluk

Medyum

Medyumluk, bir nevi kahinlik gibidir. Kehanetler genelde iki yoldan sağlanır: Birinci yol, cinlerle kurulan bağlantı neticesi, onlardan öğrenilen bilgiler tarafında verdiği haberlerdir.
Bu bağlantılar, insanların arzusuna bağlı olarak gelişmez.

Değişik sebepler altında ilerleyen hadiseler neticesi ve o konudaki kaderin bir cilvesi olarak meydana çıkar. Cincilik de denilen bu konuda, eski kahinlerin insanlar üstünde mühim etkisi gitti.
Fakat bu gibi insanlar, kendileri doğru dahi olsalar, kendilerine uygulanan telkinleri dinlemekten diğer çareleri yoktur.

Telkinlerin fazlası yalan bulunduğundan, İslam bu kapıyı kapatmış ve bu tür insanlara inanmanın doğru olmadığına dair dersini vermiştir.İkinci yol, farklı tabiat hadiselerle alakalı ipuçlarını değerlendirerek bir netice çıkarmaya çalışmaktır.
Medyumluk Hizmeti

Güvenilir Medyum

Çok eski zamanlardan bu yana toplum içerisinde her vakit için çok büyük ilgi ve saygı gören medyumlar, insanların normal yöntemlerle çözemedikleri çoğu bozukluğu sahip oldukları sıra dışı beceri ya da verilerle çöze bilmektedirler. Peki gerçek medyumlar nasıl olması gereklidir ve insanlar bu bireylerin gerekten birer usta medyum olduklarını nasıl anlayabilirler.

Bunun için çoğu yol vardır.
Gerçek medyum denilince her şeydenönce tavırları ve konuşmaları ile her vakit kendilerinden yardım isteyen şahıslara emniyet veren şahıslar akla gelmelidir. Olaylara bakış açıları, getirdikleri çözüm önerileri ve verdikleri veriler her vakit için inandırıcı ve ikna edici olması gereklidir.

Özellikle medyumluk bölümünde sarf edilen çoğu bilim dalına olan büyük oran hakimiyetleri ile insanların her türlü problemlerine kalıcı çözümler üretebilen ve bu yönde uygulamalar yapabilen gerçek medyumlar hayat tarzları, hayat sürdürdükleri mekanlar ya da giyim tarzları ile esasen kendilerini her vakit toplum içerisinde belli etmektedirler.

Bu verilerle yola çıkan şahıslar her vakit doğru kesinlik verecek ve kendilerini kandırıp parasal ya da manevi çıkarlar gerçekleştirmeyi hedefleyen şahıslardan kendilerini korumuş olacaklardır.

Gerçek bir medyum uzun yıllar içerisinde edindiği üstün verileri her vakit için insanların yararına kullanmayı amaçlamalı ve bunu yapar iken katiyen parasal ya da manevi bir çıkar gözetmemelidir.Çok eski vakitlerden bu yana insanların büyük emniyet duyup saygı gösterdikleri ve aşağı yukarı her problemleri için başvurdukları gerçek medyumların sahip olmaları gereken en mühim bil hassalardan biri de insanlara emniyet veren bir tarza ve hayat stiline sahip olmalarıdır.

Çünkü çoğu bireyin kafasında medyumlarla ile alakalı hatalı veriler bulunmaktadır. Bunun sebebi ise kendilerini  gibi tanıtıp çoğu bireyin canını yakan düzmece medyumlardır. Bu ön yargıyı yenmek ise her vakit için gerçek medyumların ilk işi olmuştur.

Medyumluk” için bir yorum

  • Mayıs 26, 2018 tarihinde, saat 11:55 am
    Permalink

    gerçekten güveneceğim tek medyum deste hoca diyebilirim yaptığınız işlemler sorunsuz gidiyor teşekkür ederim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by