Medyum

Medyum

Medyumluk doğaüstü Güçler ile iletişime geçip her bilgi ve ilme ulaşma mesleğidir. medyumluk mesleğinde, Medyum doğaüstü Güçler ile iletişime geçerek birçok teknik denemektedir.
Bu tekniklerden en çok kullanılanları aşk büyüsü ve bağlama büyüsüdür. doğaüstü Güçler ile yaptıkları anlaşmalar da en kolay yaptıkları bu iki büyük olmaktadır.

Medyumlar yaptıkları işi sevmekte ve bundan başka işi yapamayacaklarını bilmekte olan kişilerdir. artık bir işi içine girmişlerdir de o işin içinden çıkmaları bir hayli zor olmuş durumdadır. medyumlar istedikleri her şeyi elde etme gücüne sahip olan kişilerdir, bazıları iyi kullanan bazıları ise kötüye kullanarak cezalandırılan kimselerdir. medyumların yaptığı iş çok zordur ve yaptıkları işte herhangi bir geri dönüş ile başları büyük bir belaya gidebilmektedir.
Yaptıkları büyünün herhangi bir yanlış durumumda yaptıkları kişi ile büyü yapan kişi büyük bir şekilde cezalandırılmaktadır. Bu cezalardan sakınan medyumlar küçük büyülerden dışına çıkamamaktadırlar.
Bunun sebebi ise yukarıda bahsettiğim büyülerin, doğaüstü güçler ile iletişime geçtikleri içindir.

Medyum Kime Denir ?

Doğaüstü güçler Bir şeyler karşılığında Mecnun söylediklerini yapmaktadırlar fakat medyumun herhangi bir yanlışı veyatta büyü  yapılan kişinin farkında oldu başka bir Medyum ile iletişime geçtiğinde olaylar büyük bir şekilde karışmaktadır.Medyumlar iyi Medyum ve kötü Medyum olarak ikiye ayrılmışlardır, iyi medyumlar kendilerine gelen kişileri boş döndürmemek ve o kişilerin memnuniyeti iyiniyeti için çalışmaktadırlar.

Bütün medyumlar ise kendini falcı veya geleceği gören kişi olarak tanıtıp bazı kişileri kandırmaktadırlar. Kandırdıkları bu kişi veya kişileri Bazı özel bilgileri ele geçirmek için kullanıyor ve bu özel bilgiler ile kişiye büyük bir zarar ile dönecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by