Medyum Deste Hoca Yorumlar Hakkında.

Bir çok sahte medyumun sitesinde adımıza düzenlenmiş karalama çalışmaları bulunmakta. Bu konuları kendilerinin açtığını bilerek ve gülerek cevap vermek istedim. Ben Medyum Deste Hoca olarak Türkiye ve Dünya geneline bir çok işlemi sorunsuzca gerçekleştirip her gün biraz daha fazla insana yardımcı olmak için çalışmalara devam etmekteyim. İnternet sitelerinde adıma bulunan karalama çalışmaları memnun olan müşterilerimin kendi yorumlarını çarpıtarak ve kendileri düzenleyerek hazırlayan sahtekar medyumlar o tarz sitelerde kendilerini övmek gerçek medyum arayışında olupta çaresiz insanları ağına düşürmeye çalışan insanlardır. Uzun süredir olumlu yapmış olduğumuz işlemlerden dolayı sitemize telefon hatlarımıza devamlı saldırı almaktayız.

Bunun nedeni ise Meyve veren ağaç taşlanır. Kendimizi kanıtladığımız için bizi ve yaptığımız işlemleri çekemeyen rakiplerimizin internette bizi karalama kampanyası başlatmasıdır. Deste hoca olarak yaptığımız işlemlerin hepsi fatura ve vergi dahilindedir. Bu yazımızın altında bunlarıda paylaşacağız hiç işlem yapmadığımız isimler ile internette farklı sitelerde farklı medyumlar kendileri adımıza karalama kampanyaları yapıyorlar.

Örnek olarak buyrun yorum 2014 yılında yapılmış. Biz Vergi Levhamızı alalı o kadar süre olmadı komik olan kısmı ise budur.

Yorumun tarih kısmına bakarsanız internet bilginiz birazda varsa bu yorumun site sahibi tarafindan yapılmış olduğunu çok basit şekilde anlayabilirsiniz.  Bu tarz siteler kendilerine çıkar sağlamaya çalışan sahtekar medyumların siteleridir. Gerçek medyumları karalayarak haklarında asılsız iddalar atarak kendilerine çıkar sağlamaya çalışmaktadır. Bugüne kadar işlemde bulunduğumuz bütün müşterilerimize olumlu sonuç alarak gerçek bir medyum olduğumu dünyaya kanıtladım. İnternette hakkımda çıkan bu tarz karalama çalışmaları dediğim gibi sadece dolandırıcı medyumların kendilerine müşteri toplama ve gerçek medyumların ismini karalama çalışmasıdır.

Medyum Deste Hoca Yorumlar Hakkında.” için bir yorum

  • Mayıs 26, 2018 tarihinde, saat 11:59 am
    Permalink

    gerçekten güvenilir birisiniz iyiki varsınız yaptırdığım işlemler yerli yerinde herşey çok güzel.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by