KISMET NEDEN KAPANIR?

KISMET NEDEN KAPANIR?

Kısmet kapanmasının anlaşılması zor değildir, kısmeti bağlanmış ve ya kapanmış kişinin hiçbir şeyde ve yine hiçbir konuda kısmeti yoktur. Her şeyi kapanmış ve aynı zamanda bağlanmıştır.

Ne sevdiği ile mutlu olabilir, ne de iş hayatında başarılı olabilir nede evde bir huzuru olur, her konuda kötülükleri üzerine çeker, burada kişinin negatif olan her şeye açık hale gelmesi olarak açıklanabilir.

Kişinin aura sı çok zayıf hale gelmiştir, hayata karşı koruma kalkanı zayıflamış kişiler bütün kötülüklerden çok kolay etkilenebilir. Böyle bir durumda kişi elbette kötü olan her şeyi üzerine çekecektir.

Kişiye yapılan her hangi bir büyü var ise önce bu büyünün ne olduğu ve hangi amaç ile yapıldığının öğrenilmesi ve çözülmesi gerekir aksi taktirde kişi hayatı boyunca kısmet bağlama ve ya kapanması büyüsünün etkisinde kurtulmaz.

Büyü ile kısmeti bağlanmış ve ya kapatılmış kişilerin hayatı hep kötüye gider, hiçbir zaman hiçbir işi yolunda gitmez, olacak bütün işleri bir türlü gerçekleşmez, aşk hayatında ise yine bir türlü mutlu olamaz. Elinden geleni yapar ancak istediği sonucu bir türlü alamaz.

Kişi kısmet bağlama ve ya kapatma büyüsüne maruz kalmış ise, büyü yüzünden kişinin yıldızı sıfıra düşürülmüş ve kişinin aura sı zayıf hale düşmüştür.

Durum böyle olunca kişi negatif olan her şeye ve her kötülüğe açık duruma gelir. Yine böyle durumlarda kişinin koruma kalkanı çok zayıf olduğu için negatif olan her şeyi üzerine çekecektir elbette.

Kişi böyle bir durumda mutlaka mutsuz olacak ve kötü olan her şey onu bulmaya başlayacaktır. Kişi zayıfladıkça hep daha fazlası o kişiyi bulacaktır.

Kısmeti bağlanan ve ya kapanan kişi bu durumu fark eder ise hiç vakit kaybetmeden alanında uzman birinden yardım alması gerek.

Bu durumu çözmediği ve ya atlatmadığı sürece hayatı boyunca bu büyüden kurtulması mümkün olmaz, bu yapılan büyü ile yaşar durur, iyi ve alanında uzman biri ile bu durum çözülebilir kişiye yapılacak bir bakımın ardından kişinin üzerinde olduğu bulunur ve bu durumdan nasıl kurtulacağı hakkında bilgisini alırlar ve yine ona göre hareket ederler.

Uzman kişi bunları cinler aracılığı ile kolay bir şekilde yapabilirler. Kişi yardım alacağı uzmanı iyi seçmeli ve yine ona göre hareket etmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by