Kısmet Kapalılığı Nasıl Anlaşılır ?

Kısmet Kapalılığı Nasıl Anlaşılır ?

Her şeyin kader kısmet olduğuna inanan çok sayıda kişi vardır. İnsanlar ellerinden geleni yaptıktan sonra gerisini yüce yaratıcımız ALLAH a bırakır. Kısmet Kapalılığı Nasıl Anlaşılır ?

Buna tevekkül adını da verebiliriz. Bazı insanlar doğuştan kısmetsiz olabilmektedir. Doğduğu andaki yıldızların gezegenlerin ve güneşin konumu çok önemlidir.

Kişinin doğduğu andaki yıldız gezegen ve güneş konumları yıldız düşüklüğünde ise kişi zaten şanssız oluyor.

Bu yüzden kişinin doğum anındaki yıldızların gezegenlerin ve güneşin konumu çok önemlidir. Kişi hayattaki kısmeti kaderi şansı bu gibi ölçütlerle ölçülebilir.

Kısmet kapalılığı dediğimiz durum ise, bazen kişi elini neye atsa ters gider, olacak işleri son anda çıkan bir problem yüzünden geri kalır, aşk hayatında yine sürekli olumsuz şeylerle karşılaşır ve bu yüzden kişinin hayatında her şey ters gider. böyle bir durumda kişi mutsuz olur haliyle. Kişinin hiçbir şeyde kısmeti yoktur.

Yukarıda söz ettiğimiz kısmet kapalılığı doğuştan gelen bir durum olarak önümüze çıkarken büyüler yolu ile kişinin kısmetinin kapanması durumu vardır.

Kişi büyü yaptırmak istediği kişinin kısmeti büyü yaparak ve ya yaptırarak kısmetini kapatabilir. Kişi böyle durumlara dikkat etmesi gerekir her zaman.

Kısmet Kapalılığı Nasıl Anlaşılır ? Kişinin hayatında bir anda her şey ters gidiyor ve bu olumsuzluklar sürekli hale geliyor ise kişi mutlaka uzman birine gidip ondan yardım almalıdır.

Büyüler yapılırken kısmet kapatma büyüsü yapılmaktadır. Bu büyü yolu ile kişinin kısmeti kapatılır ve büyü yapılan kişinin hayatı bir anda tersine dönüyor ve kişi elini neye atıyor ise ters gidiyor ve bir süre sonra kişi depresyona girebiliyor.

Olacak işleri bir anda çıkan bir sorun yüzünden geri kalır ve bu durum kişinin hayatında hep olmaya başlar, kişi eğer bu durumu fark eder ise, bu durumdan kurtulma şansı var demektir.

Kişi hiç vakit kaybetmeden uzman birine gidip ondan yardım almalıdır ve büyü bozulduktan sonra kısmet açmak için ve ya normal seviyeye getirmek için yıldız yükseltme ve ya kısmet açma büyüsü yapılabilir.

Bu durumda önemli olan alanında gerçekten uzman ve ilim sahibi kişilerden yardım almaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by