Kısmet Bağlılığı

Kısmet Bağlılığı

Kısmet dediğimiz kavram kişinin elinden geleni yapıp gerisini ALLAH a bırakmaktır. Kişiler bir şey için uğraştıktan sonra gerisini ALLAH a bırakıyorsa ve eğer ALLAH bunu kişi için hayırlı görüyorsa kişi mutlaka bundan olumlu sonuç alacaktır.

Ancak olumsuz oluyor ise mutlaka bunda da bir hayır vardır. Kişinin burada olumsuzluklar yaşadığında isyana girmemesidir.

Kişi elinden geleni yapıp gerisini yüce yaratıcıya bırakmalıdır. Kısmetinde var ise onu zaten yaşayacaktır.

Her şey elbette nasip kısmettir. Bazen kişilerin şanslı olması ve ya şanssız olması kişinin doğum anına başlıdır.

Bazı insanlar doğuştan şanslıdır ve hayatı boyunca hep güzel şeylerden yararlanır, bunlar olurken bazı insanlar da doğuştan şanssızdır, bunlar kişinin doğum anındaki yıldız gezegen ve aynı zamanda güneşin konumları ile ilgilidir.

Özellikle güneşin etkisi kişi üzerinde çok fazla etkilidir. Eğer doğan kişi doğum anında güneşin tepede olduğu bir vakitte doğuyor ise kişi zaten şanslı olur.

Eğer düşük konumlar almış ise güneş ve gezegenler kişi bu durumdan olumsuz etkilenecektir. Yani hayatı boyunca şanssız olacaktır.

Büyü yolu ile Kısmet Bağlılığı bağlanabiliyor, kişi aslında çok kısmetli olur ancak büyü ile o kişinin kısmeti bağlanır ve kişinin yıldızı sıfıra düşürülür.

Durum böyle olunca elbette kişinin kısmeti bağlanır ve olacak işleri bir türlü gerçekleşmez, son anda bir sorun çıkabilir ve olacak işi olmaz, yine aşk hayatında bir türlü mutluluğu yakalayamaz. Sevdiği kişi ile sürekli bir problem yaşarlar ve sonu yine ayrılıkla biter.

Kısmeti bağlanacak olan kişi büyü yapıldığı andan itibaren kısmeti kapanmaya başlayacaktır. Kişi üzerinde böyle bir büyü yapıldığı düşünüyor ise ve ya hissediyor ise mutlaka bu durumu çözmesi gerekmektedir.

Aksi taktirde kişi hayatı boyunca kısmetsiz bir şekilde yaşar. Bu büyüden kurtulma şansı vardır.

Bunun için uzman birinden yardım almalı ve ardından iyi bir bakım yaptırmalıdır. Uzman kişi zaten bakım sırasında kişinin üzerinde ne olduğunu çok rahat bir şekilde görecek ve ne yapılması gerektiğini size söyleyecektir. Kısmet Bağlılığı gibi durumlarda kısmet açma büyüsü yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by