İZMİR Büyü Yapan Medyumlar

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

İZMİR Garantili ve En iyi Medyum


İZMİR Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. İZMİR Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Müşteri Yorumları

24-03-2021

   Öykü Çakır - İZMİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Birçok hocaya gittim fakat kısa sürede etkisini görmemiştim. Kısa süre önce Deste hocaya geldim. Fakat bu kadar hızlı ilerleyeceğini bilmiyordum herşeyin. Kocamla ayrılma aşamasına gelmiştik. 3. Kişi sebebi ile kocam avukata başvurmuş boşanmak istediğini belirtti. Fakat biz birbirimize büyük bir aşk ile bağlanmıştık. 10 yılık evliliğimiz başka biri yüzünden bitmek üzereydi. Daha sonra kayınvalidem de bana karşı cephe aldı. Durup dururken bir anda gelişen sebeplerden dolayı kocamı kaybetmek üzereyken tavsiye üzerine Deste hocamı buldum. İyi ki de tavsiye vesilesi ile bulmuşum. Kuvvetli nefesi ile bağlama büyüsü yaptı. Bu kadar hızlı bir şekilde gelişeceğini bilmiyordum. Her şey bir anda süper gitmeye başladı. Önce kocam o kadından uzaklaştı. Daha sonra da annesine beni çok sevdiğini tekrar barışmak istediğini belirtmiş. Kayınvalidem beni aradı ve evine davet etti. Gittiğimde sanki o kadın değil yerine başka biri gelmiş gibi davrandı. O kadar güzel karşıladı ki beni bir anda şaşırdım. Deste hoca sayesinde kısa sürede istediğim her şey oldu. Çocuklarım da eskisi gibi mutlu. Çok şükür hocam yuvam sizin sayenizde kurtuldu. Kocam artık eskisinden daha bağlı bana karşı daha sevgi dolu. Bu sebeple de istediğim her şey zamanla oldu. Hem de eskisinden daha iyi gidiyor evliliğim. Herkese tavsiye ederim. Deste hoca gibi kısa sürede bağlama büyüsü yapan hoca bulmak zor.
10-02-2021

   Can Kaya - İZMİR

Konu:Bağlama Büyüsü

Hocam yaptığınız tılsım işe yaradı. Hem de kısa sürede. Nasıl bu kadar kısa zamanda olduğunu anlayamıyorum. Beklediğimden de kısa zaman sürdü. Sevgilimle çok mutluyduk. Fakat bir anda benden uzaklaşmıştı. Ailemle tanıştıydı en son ve ciddi bir düşüncesi vardı.. Ne oldu da bu kadar uzaklaşmıştı anlayamıyorum. Elimden gelen her şeyi yaptım fakat çare olmadı. Arkadaşlarım bile durumun farkındaydı.. Mutlu oluruz evleniriz diye düşünmüştüm. Fakat 1,5 yıllık konuşmanın ardından hemen ayrılmak beni yıprattı. Kahreden şey ise o kadar birbirimizi seviyorduk her şey nasıl bu kadar kısa sürede bitebilirdi.. Teyzemin tanıdığı bir arkadaşı vasıtasıyla sizi tanımak nasip oldu. İyi ki de tanımışım. Bağlama büyüsü için hazırladığınız tılsım için dediğiniz her şeyi yaptım hocam. Beklediğimden de iyi gitti her şey. Allah sizden bin kere razı olsun. Erkek arkadaşım şimdi peşimde pervane.. Bu kadar kısa sürede olacağını hiç sanmıyordum. Yaptığınız bağlama büyüsü o kadar kısa sürede etkisini göstermeye başladı ki ben bile şaşırdım. Beklediğimden de hızlı gitti her şet. Artık benden ayrılmak gibi bir düşüncesi yok. Tam tersine evlenmek istiyor. Hem de çok ciddi artık eskisi gibi değil. Aramızın düzelmesi ve beni çok sevmesi sizin sayenizde hocam. Bu kadar mutlu olacağımı hiç düşünmemiştim. Beklediğimden de hızlı gelişti. Tısımı yapalı daha 9. Gün olmasına rağmen çok şaşkınım gelişen güzel şeylere karşı.. Bu kadarını bende beklemiyordum. Ok teşekkür ederim hocam emeğiniz büyük.