İSCEHİSAR Medyum

Whatsapp numaramızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz Yoğunluktan dolayı cevaplarımız gecikebilmektedir. Lütfen telefon ile arayarak bizlere daha hızlı ulaşıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

İSCEHİSAR Garantili ve En iyi Medyum


İSCEHİSAR Medyum en iyi medyumu ve yapmış olduğu işlemlerde %100 olumlu sonuç alan tek medyum. Medyum Deste ile hayatınızda sorun ve sıkıntı manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, medyum özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir medyum olarak hizmet vermektedir.

Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Medyum Deste, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip Türkiye’deki tek medyum olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Medyum Deste Hoca‘nın size özel öneri ve çözüm yöntemlerine ulaşmak için whatsapp ve telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben yaptığım tüm işlemlerde %100 garanti verebiliyorum. Nedeni ise uzun yıllardır bu ilimle uğraşıyorum ve bir kişiden dahi olumsuz bir sonuç almadım. Ailem kuşaktan kuşağa medyumluk ilmini aktarmış ve medyumluğun hakkını vermiştir. Ben sadece geçmiş ve gelecekten bahsetmem.

Bunun yanı sıra sorunların özüne inerek o sorunu çözerim. Ruhani varlıklarımın da yardımı ile üstesinden gelemeyeceğim bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dünyanın diğer ucunda dahi olsanız biyoenerji ile ağrıyan noktanıza temas ederek ağrınızı geçirebiliyorum.

Medyumluk sadece büyü yapmak ya da bozmakla olmaz. İSCEHİSAR Medyum olarak değil ben dünyanın her köşesine çalışmalarımla yardım eli uzatabiliyorum. Medyum Deste olarak aldığım olumlu sonuçlarla kendime olan güvenim ve inancım tam.

Çok küçük yaşlarda ufak tefek işlemler yaparak başladım medyumluğa. Dolayısı ile gözümü açıp kendimi bilene kadar etrafımda sürekli olarak bu çalışmalarla uğraşan kişiler mevcuttu. Ailem bulunduğumuz muhitte bilinen köklü medyumlar dandır. Birçok kişi tarafından sevilir ve sayılırdı. Sürekli insanların evimize gelip yardım isteklerini görürdüm. O yaşlarda konuya tam vakıf ola masamda gün geçtikçe anladım ki aslında bu genleri ve kanı bende taşıyorum.
Arama Etiketleri

Müşteri Yorumları

14-12-2021

   Fatih Kulla - KARS

Konu:Aşk Muskası

Çok sevdiğim karımla lise yıllarından beri tanışıyoruz ve severek evlendik. Hayatımızla ilgili çocuk ve taşınma gibi konularda birlikte karar alırken aramızda tartışmalar, birbirimizi kırmalar başladı. Bunun sebebini her ne kadar anlayamasak da, dönüm noktası olan kavgamızdan sonra eşim annesinin evine gitti ve bende yaşadığımız evi terk etmeden dönmesini beklemeye başladım. 2-3 ay kadar bir süre böyle ayrı evlerde ve küslükle geçti. Eşimi ne kadar çok sevsem de dönmeyeceğini ve artık eskisi gibi katiyetle olamayacağını söyleyip durdu ve bu durum oldukça yıpratıcı oldu. Hayatımız birden değişti ve çocuklarla ben çaresiz şekilde beklemeye başladık. Benim için artık süreç dayanılmayacak noktaya geldiğinde artık ne yapabileceğim konusunda ciddi efor sarf etmeye başladım. Kendimi artık manen neler yapabileceğim konusunda bir yola sevk etmek istiyordum. Sadece para için değil, gerçekten insanlara yardım edecek birini aramak için her yere başvurdum ancak istediğim şekilde bana şifa olacak birini Deste Hocayla tanışana kadar bulamadım diyebilirim. Kendisi benim için en uygun yolu bulup, ona göre neler yapabileceği konusunda görüşmeler yaptı ve tüm hayatımı kısa süre içinde derledi, topladı. Yaptığı her şeyden oldukça memnun kaldım ve çalışmaları sonucunda eşimle aramı en güzel şekilde düzelttim. Bana temiz duygularla açtığı yol için Allah kendisinden razı olsun. Kendisi benim gözümde bu işi şarlatanlığa döken insanlardan çok farklı bir yerdedir. Kendisine şükran borçluyum.
30-08-2021

   Dilara Kuru - KARS

Konu:Geri Getirme Büyüsü

Ben 20 yıllık evli bir kadınım. Eşim beni genç bir kadın için terk etti. Bu beraberliğin yakında biteceğini düşünürken eve boşanma kağıdı geldi. Eşim benden boşanmak istiyordu. Ama ben ondan boşanmak istemiyorum. Çünkü o olmadan kendimi kanatsız kuş gibi hissederim. Hata yapmış başka kadınlara gitmiş olabilir. Ben onu yine de affederim. Beni sakın suçlamayın çünlü kocam olmadan nasıl yaşanır nasıl hayat sürülür hiç bilmiyorum. Eve bakan o, geçimi sağlayan o, erkeksiz ev olur mu hiç gibi düşünceler içindeyim. Benim durumumdan haberdar olan komşum geçenlerde bana bir akıl verdi ve bana da bu akıl iyi gibi geldi. Bir medyum hoca varmış, geri getirme büyüleri yaparak dağılan yuvaları bile toparlıyormuş. Neden benim yuvamı da kurtar masın diye düşündüm. Komşuma beni o medyum hocaya götür dedim. Medyum hocam meğer siz ne kadar anlayışlı ve akıllı biriymişsiniz. Benim sorunlarımı dinlediniz ve hemen çözüm buluruz dediniz. Söylediğini de yaptı. Hemen geri getirme büyüsü ile kocamın geri dönmesi için harekete geçti. Ben büyünün tutup tutmayacağından emin değildim. Yaşayıp göreceğiz diye düşünürken birkaç hafta geçti. Bir sabah kapı çaldı kocam elinde valizi ile kapıdaydı. Nasıl da pişman olmuş nasıl da beni affet diye yalvarıyor. Hemen onu içeri aldım sarıldık ağlaştık. Hocam kocamı bana geri getirdiniz Allah sizden razı olsun.
09-02-2021

   Serin Hüsna - KARS

Konu:Papaz Büyüsü

Yıllardır platonik olarak sevdiğim insan bana hiç bakmamıştı. Elimden gelen her şeyi yaptım fakat bir kez bile hoşlanma belirtisi yoktu. Fakat yengemin tavsiyesi ile medyum hocamıza geldim. Papaz büyüsü için işlem yaptık. Yapılan işlem 8. Gün tuttu. O kadar şaşkınım ki anlatamam. Bu kadar hızlı bir sonuç beklemiyordum. Hep uzak duran insan ilk defa benden hoşlandığını söyledi. Yıllardır yüzüme bile bakmamıştı. Hatta çevresinde de söyleyen olmuş ama o maalesef bu kıza asla bakmam demiş. Duyduklarım karşısında yıkılmıştım. Ümidim yıkıldı. Hiç bir şekilde kendimi toparlayıp çıkamadım karşısına. Onu görmemek için yolumu bile değiştiriyordum. Alt mahallede oturuyordu. Bu sebeple de utanıyorum onu görünce.. Benimle ilgili bir düşüncesi olmadığını da söyleyince.. Fakat medyum hocam sizden Allah razı olsun. Papaz büyüsü için yaptığımız işlemin 11. Günü ve bizim evin oradan geçti normalde asla geçmez ona ters yolda kalıyor. Annesiyle haber göndermiş ciddi bir konu için bize geleceklermiş. O kadar şaşırdım ki bir anda konuşmadan direk evlilik düşüncesinde olması beni çok şaşırttı. Ciddi düşünce ile gelmesi bağlama büyüsünün 11. Gününde belli oldu. Çok teşekkür ederim hocam. Siz olmasaydınız bu kadar kısa sürede istediğim olmazdı. Birçok arkadaşım şaşkın. Bende aynı şekilde şaşkınlığını gizleyemiyorum. Bu kadar hızlı bir sonuç beklemiyordum. Sizin sayenizde her şey süper gidiyor hocam. Yüzüne bakmayan insan beni seviyor çok mutluyum. Allah sizden razı olsun hocam. İyi ki varsınız.