İĞNE İLE YAPILAN BÜYÜLER

0
176
iğne ile yapılan büyüler ,iğne ile yapılan büyüler nedir,iğne ile yapılan büyüler nasıl yapılır a
İğne İle Yapılan Büyüler Medyum Deste Hoca

İğne büyüsü dediğimiz büyü türü vardır, bunlar bağlama büyüsü olarak yapıldığı kadar kötü amaçlar ve aynı zamanda yapılan bir kişiye büyük zararlar verebilmek için yapılan bir büyü çeşididir.

Bir kişiyi kendinize bağlayabilir ve daima size ait olarak yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Yine bir değişik şekilde yapılan bu büyü ile sevmediğiniz ve aynı zamanda düşmanlık beslediğiniz kişiye büyük ve ciddi zararlar vermek için yine bu büyü yapılan bir büyüdür.

Kara büyüler arasında yer alan büyü türüdür. iğne adından da anlaşılacağı üzere iğne yapılan bir büyü türüdür.

İki çeşit yapılma şekli olan bu büyü türü çok etkili ve bozulması çok zor ve yine bazen bozulması mümkün olmayan bir büyü çeşididir.

Bu büyüyü yaptıran ve ya yaptıracak olan kişi çok iyi düşünerek yapması ve ya yaptırması gerek.

İğne Büyüsü ve Bağlama Büyüsü

İğne ve bağlama büyüsü olarak yapmak ve ya yaptırmak istiyor iseniz, çürük olmayan ve aynı zamanda lekesi olmayan sağlam bir elma bulunur.

Ve iğneler bu tertemiz olan elmanın iki tarafına batırılarak ve okumaları yapıldıktan sonra insanlardan uzak bir yere bırakılır ve bu bırakılan yerde elmanın çürümesi beklenir.

Bu yapılan büyünün etki etmesi birkaç haftayı bulur, elma çürüdüğünde ise, artık bu yapılan tam olarak etkisini gösterecek olan bir büyüdür.

Bu büyü ile kişi kendisine bağlamak istediği kişi ile karşı karşıya geldiğinde yapılan kişi kitlenir kalır.

O kişiye karşı zaafları oluşur ve kişi ne derse hayır diyemez ve her dediğini yapmaya başlar, elma çürüdüğünde ise, artık büyü yapılan kişilerin arasına kimse hiçbir şekilde giremez.

Elmanın çürümesinin anlamı ise, kişilerin arasını bozan her kim ve ya da her ne ise, onların hepsinin aradan çıkması anlamını taşımaktadır.

Elma çürüdüğünde artık yapılan bu bağlama büyü tam olarak etkisi gösterecek yapılan kişi bu kişiye tam olarak bağlanacak.

Bir diğerinde ise, iğneye siyah bir ip geçirilir ve düğün atılır ve atılan her bir düğümde ise, kişiye zarar verecek olan şeyler yapılır.

Bu iğneler bebek şekline getirilmiş sabuna batırılır ve bu sabun bir kuyuya ve ya akan bir suya bırakılır ve su eridikçe büyü yapılan kişide etkisine girerek zararlar görmeye başlayacak. Bu yüzden iğne büyüsü düşünülerek yapılması gereken bir büyüdür.

PAYLAŞ
Önceki İçerikİĞNE BÜYÜSÜ
Sonraki İçerikİKİZLER BURCU 2016

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here