İĞNE BÜYÜSÜ NEDİR

0
149
iğne büyüsü ,iğne büyüsü nedir,iğne büyüsü nasıl yapılır
Medyum Deste Hoca İğne Büyüsü Nedir

İğne Büyüsü Nedir ?

Büyülerin geçmişinin çok eskiye dayandığı herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

Büyüler geçen zaman içinde çok çeşitli duruma gelmiştir, neredeyse her şey için büyü yapılabilmekte.

Büyülerin yapılış amaçlarına göre de malzemelerde çeşitlilik oldukça fazladır, bunlar büyünün yapılış amacına göre değişiklik göstermektedir.

Kişinin tırnağından tutun da ölü birinin toprağından dahi büyüler yapılabilmekte.

Büyüler ya iyi amaçlar için ya da kötü amaçlar ve aynı zamanda bu yapılırken de malzemeler de çok çeşitlidir.

İyi niyetler ile yapılan büyüler ak büyü adını alırken kötü amaçlar ile yapılan büyüler kara büyü adını almış durumdadır.

Herkesin bildiği üzere büyüler yapılırken cin dediğimiz bedensiz ruhani varlıklardan yardım alınmasının yanında destek alınır.

İyi amaçlar ile yapılan büyülerde Müslüman olan cinler görev alırken kötü amaçlara hizmet eden büyülerde şeytani yani Müslüman olmayan cinler görev alılar.

İğne büyüsü dediğimiz bu büyüye bakacak olursak eğer, iğne büyüleri iyi amaçlar ile yapılabildiği gibi kötü amaçlar için de yapılabilmektedir.

Kötü amaç ile yapılan bir iğne büyüsü ise, sabun ile yapılır, özel bir sabun vardı ve sabun insan şekline getirilir.

İnsan şekline gelen bu sabunun alnına isim yazılır, özel okumalar yapılır ve bu okumaların ardından insan şeklinde olan sabuna iğneler batırılır .

Bu iğnelerin batırıldığı yerler özellikle seçilir, kişinin karnına batırılan iğne büyü yapılan kişiye hastalık verir.Bunun gibi özel yerler vardır.

Bu iğneleme işlemi de bittikten sonra büyü hazırlanmış olur ve bu insan şekline gelen sabun bir kuyuya ve ya akan bir suya bırakılır.

Sabun tamamen eriğinde büyü tam olarak etkisini gösterecek ve kişinin bütün hayatı ve sağlığı gitmiş olacak bazen bu kişinin ölümü ile sonuçlanabilir.

İyi niyet ile yapılan büyü de ise, çürük olmayan bir elma bulunur elmanın sağlam olması çok önemli olur. Bu elmanın iki tarafına iğneler batırılır.

Okumaları yapılır ve bu okumaların ardından elma ıssız bir yerde çürümeye bırakılır ve çürüdüğünde eşlerin arasını bozan her şey ortadan kalmış olur.

PAYLAŞ
Önceki İçerikİĞNE BÜYÜLERİ
Sonraki İçerikİĞNE BÜYÜSÜ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here