İĞNE BÜYÜLERİ

0
149

İğne Büyüleri

Toplu iğne ve iğne ile yapılan büyüler iki amaca hizmet eden büyüler arasında yer almaktadır, yanı hem ak büyüler hem de kara büyüler arasında yer alan bir büyü türü olarak karşımıza çıkar.

Büyülerin geçmişinin çok eskiye dayandığını herkes bilir ve orta çağ döneminde yasaklanmış büyüler bulunur, yasaklanmış ve yapan kişiler ise cadılık ile suçlanarak idam cezası ile cezalandırılmışlardır.

Bu yüzden büyüler orta çağ döneminde büyük bir gizlilik içinde yapılan bir işlem olarak varlığını sürdürmeye devam etmiş ve orta çağdan sonra daha rahat bir dönem gelmiş ve yine eski canlılığına kavuşmuştur.

Büyüler yapılırken ve yine hazırlanırken yardım aldıkları cin dediğimiz bedensiz varlıklar vardır ve iğne büyüler ile ilgili bütün bilgiler bu varlıklardan alınarak yapılır.

Bu varlıklar ile bilgiler edindikten sonra büyü yapma işlemine başlanacak hale gelinir. Büyüler yapılırken ve ya hazırlanırken cinlerden yardım alınır demiştik, iyi olan büyülerde Müslüman olan cinler görev alırken kara büyülerde şeytani olan yani şeytana hizmet eden cinler görev alırlar.

Toplu iğne ve iğne büyüleri ise, çok sağlam olan büyülerdir, bozulması zor hatta imkansız duruma gelen büyülerdir.

İyi niyetler ile yapılan bir iğne büyüsü ise, bu büyü yine çok etkili olan bir büyü olarak hayata geçirilir.

Araya giren insanların aradan çıkarılması için yapılan bir büyüdür. Kötü amaçlara hizmet etmek için yapılan iğne büyüsünde ise bu kişiye ciddi zararlar veren bir büyü olacaktır. Toplu iğne ve iğne büyüleri iki çeşit yapılır.

Büyü yapılacak kişiye zarar vermek amaçlanıyor ise, bir sabun ile yapılır ve insan şekline getirilerek üzerine iğneler batırılır ve hepsinin birer amacı vardır.

Bu işlemin bitmesinin ardından sabun suya bırakılarak ermesi beklenir, sabun erdiğinde ise, artık büyü tam olarak etkisini gösterir.

Kişi bundan büyük zararlar görecek ve bu büyünün bozulması oldukça zor hatta imkansız bir iğne büyüsü olacaktır.

İyi bir niyet ile yapılıyor ise, bu büyüde arayı bozan insanların aradan çıkması için yapılan bir iğne büyüsü olur. Bunun için de yine bir elmaya iğneler batırılarak yapılır ve elma çürümeye bırakılır.

Elma çürüdüğünde ise arayı bozan kişiler aradan çıkarak eşler mutlu bir hayat sürerler.

PAYLAŞ
Önceki İçerikİFRİT NE DEMEK
Sonraki İçerikİĞNE BÜYÜSÜ NEDİR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here