HERKESİN YAPABİLECEĞİ BÜYÜLER

0
166

Herkesin Yapabileceği Büyüler

Büyüleri herkesin yapması mümkün değil, ancak insanların evde okuma ile yapabileceği büyüler vardır, okuyarak ipe düğüm atma ve ya sadece okuma yapabileceği büyüler vardır. Tuz büyüsü diye bilinen büyüyü insanlar evlerinde yapabiliyorlar.

Tuz büyüsü dediğimiz bu büyü ise bir bağlama büyüleri arasında yer alan ve kökeni Kafkaslara dayanır, tuz büyüsünün diğer büyülerden ayıran farkı ise, diğer aşık etme büyülerinden daha hızlı etki etmesidir.

Tuz büyüsü ile sevdiğiniz ve ya istediğiniz kişiyi kendinize bağlayarak aşık edebilirsiniz. Yine tuz büyüsünü diğer bağlama büyülerinden ayıran özelliği ise, yapılışının çok kolay olmasıdır.

Diğer büyüler gibi birden fazla işlem gerektirmeyen bir büyü türüdür. Bu büyüde kadını ve ya erkeği temsil eden bir bebek yapılır.

Tuz büyüsü bir kadına yapılacaksa beyaz bir kumaş parçası, bir erkeğe yapılacaksa eğer, kırmızı bir kumaştan parçasıyla yapılması gerekir.

Burada dikkat edilmesi gereken şey bebeğin içine tuz yerleştirme işlemidir. Tuz küçük bir poşet içine yerleştirilerek bebeğin karın kısmına konulur.

Bu yerleştirme işleminin ardından bebeğin içi pamuk ile doldurulur ve sonrasında dikilerek bebek tamamlanır.

Bu bebek dikme işlemi bittikten sonra bebek ile gezdirme işlemi yapılır. Aşık etmek istediğiniz kişi ile ve ya o kişinin mekanında bebeğin kafası dışarıda olacak şekilde gezdirilir ve o kişi ile ne kadar yüz yüze gelinirse o kişi size o kadar çok bağlanacaktır.

Bu gezdirme işlemi 14 gün boyunca devam edebilir. Böylece sevdiğinizi elde etmiş olursunuz bu büyü ile.

Bağlama büyülerinin bozulması da yine diğer büyü bozma şekilleri ile aynı olur.

Birden fazla büyü bozma yöntemi var. Öncelikle büyünün bozulması için uzman bir kişiden yardım alınması gerek ve bununla birlikte kişi okuyacağı dualar ile de büyülerden kurtulabilir ve kişi evde sirke ile banyo yapar ve aynı zamanda okunmuş sirke içerse yine büyüden kurtulabilir.

Büyülerin yapılış şekilleri ne olursa olsun ve ne için büyü yapılırsa yapılsın sirke her zaman ise yarayan bir yöntemdir. Sirke peygamber efendimizin de biz insanlara ısrarla önerdiği bir yöntem olmuştur.

PAYLAŞ
Önceki İçerikHERKES BÜYÜ YAPABİLİR Mİ ?
Sonraki İçerikHoca medyum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here