HAVAS TILSIM VE AŞK İÇİN

0
114
Havas Tılsım Ve Aşk İçin
Havas Tılsım Ve Aşk İçin Medyum Deste Hoca

Havas Tılsım Ve Aşk İçin

Havas tılsım ve aşk birbiri ile alakalı konulardır. Kişi birini kendine aşık etmek istiyor ise, havas ilmini bile uzman bir kişi yardımı ile bir tılsım hazırlatarak sevdiğini elde edebilir.

Havas ilmini bile uzman kişi hazırlayacağı tılsım ile tılsımı takan kişinin çevre tarafından beğenilen biri olmasını sağlarken sevdiği kişi de bu insanı çok beğenecek ve ilgisi artarak kişiye aşık olacaktır.

Bunların yanı sıra kişilere özel hazırlanan tılsımlar ile birden fazla şey yapılabilmektedir.

Havas ilmi denilen kavram zaten başlı başına uzmanlık isteyen bir alandır ve bu ilim içinde birden fazla ilim barındırır.

Bu ilimlerin başında ebced numeroloji cift ilmi gibi ilimler gelmektedir. Bu ilimlerden bir tanesini bilmeyen kişi havas ilmine vakıf olamaz.

Kişi aşk için vefk te yaptırabilir ve Vefk yaptırmak günah mıdır elbette hayır vefk büyü değildir ve asla büyü ile kıyaslanmaması gerek.

Vefk lerin büyü ile karıştırılması en çok merak edilen konular arasında yer alır. Vefk ler elbette büyü değil ve hatta büyü ile hiçbir ilgisi yok.

Büyüler yapılırken şeytani varlıklardan yardım ve destek alınırken vefk ler hazırlanırken ALLAH ın izni ile görevlendirilmiş yardımcılarından yardım alınarak yapılır her zaman .

Bu yardımcı dediğimiz varlıklar ise elbette şeytani değil nurani varlıklardır. Yine bununla birlikte vefk ler hazırlanırken ve yapılırken insanların en çok merak ettiği konu ise vefk günah mıdır.

Elbette vefk günah değil. ALLAH ın bize verdiği nimetlerden yararlanmak biz insanlara farz kılınmıştır.

Dikkat edilmesi gereken ise vefki hazırlanacak kişinin üzerinde yapılmış bir büyü ve muska gibi şeylerin olmaması gerek.

Zaten muska yapıldığında kişinin üzerine manyetik bir enerji alanı meynada gelir ve bu pasif hale getirilir.

Vefk ler yapılırken nurani varlıklardan ve ALLAH ın hizmetlilerinden yardım istenerek hazırlandığı için hiçbir günahı yoktur.

Merak edilen bir diğer konu ise vefk insanların kaderini değiştirir mi. Bunun cevabı tabi ki hayır.

Vefkin insanların kaderini değiştirme olasılığı hiç bir kekilde olmaz, kaderinde zaten vefk hazırlatmak var ise kişi bunu eninde sonunda hazırlatır.

PAYLAŞ
Önceki İçerikHAVAS KİTAPLARI
Sonraki İçerikHEMEN ARASIN BÜYÜSÜ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here