En iyi Medyum

En iyi Medyum lar her türlü vefk, geri getirme, geri döndürme, bağlama gibi işlerde kesin sonuç almaktadır. Aldığı kesin sonuçlar sayesinde güvenebileceğiniz en iyi medyumdur. Onun başarısı diğer medyumlardan ayıran en önemli özelliklerden birisidir.

Medyumlar normal hayatınızı hem düzeltebilir hem de refaha erdirebilir, hayatınızda daha başarılı ve daha iyi bir insan olmanızı sağlayabilir. Bunun yanında diğer tarafla iletişim haline de geçebilirler ve bu sayede diğer tarafta olup konuşmak istediğiniz birisi var ise size ondan haber getirebilir ya da sizden ona haber götürebilmektedir.

En İyi Medyum lar size faydalı olabilmek için tüm imkanlarını kullanacak ve en iyi hizmetini size sunacaktır. Medyum Deste Hoca bu konuda deneyim sahibidir.

Youtube Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Medyumların Özellikleri

Medyumların kehanet yönü ileriye dönüktür. Bunun nedeni diğer varlıklar ile yani cinler ve periler ile konuşabilmesidir. Cinler bilindiği gibi ışık hızında hareket ederler ve onların zaman birimleri bizden biraz daha erken oluşmaktadır. Bir kaçırılma olayını bir medyumun (gerçek bir medyum) çözmesi kesinlikle kaçınılmaz bir sondur. Çoğu zaman istihbarat amaç için kullanılabilen bu ortaklık Kötü amaçlar için de kullanılabilmektedir. Metafizik kuralları ile tamamen bağdaşan durugörü sadece özel insanlarda bulunmaktadır. Bu durugörü ile hareket etmek için önceden belirlenmiş bir nesne, öğe yâda insanın varlığından haberdar olmak için kullanılan telepatik yöntemlerdir. Bu yöntemler ile birlikte ruhlar âlemi ve cinler âlemi de kötülüklerin karşısına geçer. Ruhsal varlıklar da iyi kötü olarak ikiye ayrılırlar.

En iyi Medyum ların yakın gelecek ile ilgili öngörüleri ve duyuları normal insanlarda bulunmayan durugörü ile mümkün olmaktadır. Parapsikoloji biliminin de açık bir dil ile ret ettiği bir karşıtlık olan bedeni ele geçirme ve zihin okuma işlevi kesin suret ile yapılmamaktadır. Bu zihin okuma ve bedeni ele geçirme olgusu pisişik ve medyumların yeteneklerinin sahip olamadığın bir hal ve durum ölçütüdür. Kimi zaman medyumların ruhsal varlık ile hareket ettiklerini bilinmektedir bunların dışında üstün durugörü ile kendilerini normal insanlardan soyutlamışlardır. Dünya ve öbür dünya ile köprü görevini ruhlarla birlikte telepatik iletişim kurarak sağlamaktadır. Metafizik yöntemler ve parapsikoloji biliminin ölçütü bazı medyumları anlamaya ve anlatmaya yetmemektedir. Öyle yetenek sahibi medyumlar vardır ki bunlar ruhlarındaki pozitif enerji ile birlikte negatif enerji sahibi insanlara ruhsal olarak rahatlama imkânı sağlar ve bedenini arındırılmasına yardımcı olurlar, bunlar şifacı medyumlardır. Dünyanın en ünlü medyumlarının bile bir imkânsızı bir bilinmezi mevcuttur. Medyumların durugörü ile hareket ettikleri ve bu ölçüde sizinle birlikte iştirakçi olan ruhlar tarafından seanslarda size yardımcı olunmaktadır. Unutmamak gerekiyor ki dünya üzerinde iyi medyumlar kadar kötü medyumlar ve dolandırıcılık amacı taşıyanlar bulunmaktadır kuru laflara aldanmamanızı tavsiye ederiz.

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by