En Etkili Büyüler

En Etkili büyüler

En etkili büyüler, yapıldıktan sonra hemen işe yarayan büyülerdir. Bu büyüler hemen olduklarından dolayı en etkili büyü olarak geçmektedirler. Bu büyülerin İsimleri ise aşk büyüsü, bağlama büyüsü, Kara Büyü, geri getirme büyüsü, domuz büyüsü, mezar büyüsü ve bunun gibi sıkça yapılan büyüler denir.

Yapmış olduğunuz ve yapacağınız bu büyüler oldukça etkilidir ve yaptırdığınız günden ertesi güne kadar etkisini büyük bir miktarda gösterecektir. yaptırdığınız günün en etkili büyü olduğunu nasıl bileceğiz de sizlere sırasıyla şöyle söyleyebiliriz. ilk olarak yaptırdığımız Medyum iyi ve sağlam ise size karşı çok bilgili ve zihninizi okuyor gibi  konuşuyorsa bilinç ve iyi bir Medyum dur. medyumun yaptığı  büyü hemen etkili Olmadıysa hemen medyuma gidip veya bir şekilde ulaşım bu büyüğü etkili olmadı diye söylemeniz gerekmektedir.

Bazı büyüler muska ve tılsımlar ile gerçekleştirildi için sizin yapacağınız bütün her şey veya bütün olaylar büyünün hemen gerçekleşmesine katkı sağladığı gibi bir yandan da yavaşlatabilir. istediğiniz birinin hemen etkili olmasını istiyorsanız medyumun söylediklerine harfiyen olmalısınız ve hiçbir şekilde büyü yapacağınız kişiye sevdim vermeniz gerekmektedir.

Muska veya tılsımı kimsenin göremeyeceği bir yere koyup o şekilde bekle etmeniz gerekmektedir. muskası ve turşu mısınız yapılan büyüler de Bütün Medyum ve doğaüstü Güçler ile gerçekleştirdiği anlaşma iledir. bu anlaşmaya uymayan Bazı doğaüstü Güçler medyumun verdiklerine alarak kayıplara karışıyor bunun için hiçbir şey yapamazsınız ve Direkt medyuma gidip durumu anlatmanız gerekmektedir. durma müdahale eden Medyum gününüzü en kısa  bir zamanda halledecek bir.

Evlilik Büyüsü, evlilikle ilgili yersiz kaygı, korku ve tereddütleri olan bireylerin bu tür tedirginliklerini ortadan kaldırmak ve aitin evlilikle sonuç vermesini sağlamak emeliyle yapılır.Bir müddettir sevgili olarak devam edilen temasta erkek, herhangi bir amaçla evliliğe sıcak bakmıyorsa ya da izdivaç etmekten uzak duruyorsa bu çalışmadaki amaç izdivaç etme kararı almakta zorlanan erkeğin evliliği düşünür duruma gelerek sevdiğine evlilik tavsiye etmesini sağlamaktır.Çoklukla erkeklerin teması uzun müddet devam ettirmesi ve bir türlü evliliğin gündeme gelmemesi ya da gündeme geldiği zamanda da türlü uydurma sebeplerle ertelendiği vaziyetlerde, erkeğin izdivaç etme tavsiye etmesini gerçekleştiren en tesirli yoldur.

Toplum olarak genel kaide evlilik tavsiyeyinin erkek yönünden gelmesidir. Kimi vaziyetlerde erkek, bayana gerçekleştrilecek izdivaç etme tavsiyeyine negatif yanıt alacağını düşünerek cesaretsizlik gösterir ve bu tavsiyeyi sürekli erteler. Oysa ki kadının bu tavsiyee vereceği yanıt hazırdır. İzdivaç etme büyüsü vefki, aradaki bu uzaklığı ve korkuları kaldırarak sevdiğinizden evlilik tavsiyeyi almanızı gerçekleştiren bir çalışmadır.

İzdivaç etme tavsiyeyi büyüsü olarak da tanınan bu yol, birbirini seven iki insanın izdivaç edip mutlu bir yuva kurması emeliyle hazırlanan vefklerle yapıldığı için dinî manada bir mahzuru yoktur. Ancak; burada en ehemmiyetli husus istenilen emele erişebilmek için hangi tekniğin kullanıldığıdır. Vefk’in dışındaki çalışmalar büyüdür ve sevgiliyle izdivaç etmek için büyü ile gerçekleştrilecek bir evlilikten hayır beklemek netlikle doğru değildir.

En Etkili Büyüler” için 2 yorum

 • Mayıs 11, 2018 tarihinde, saat 6:13 am
  Permalink

  deste hocam yiğit ben izmirden yaptığınız işlem tam istediğim gibi bir mucize gibi oldu allah sizden razı olsun yuvamda şuan çok huzurlu ve mutluyum

  Yanıtla
 • Mayıs 26, 2018 tarihinde, saat 11:53 am
  Permalink

  deste hocam merhabalar ben muzaffer yaptığınız işlem tam istediğim gibi oldu herşey eskisi gibi yerli yerinde çok teşekkür ediyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by