Büyü Nedir ?

0
190

Büyü Nedir?

Büyü,çeşitli amaçlar ile kullanılan olayı basit bir şekilde halletmeniz sağlayan şeydir. büyü, insanın düşüncelerini, hal ve hareketlerini, fiziksel hallerini veya başka türlü şeyler ile Hedef alarak o kişiyi etkileme yöntemidir.

Bu yöntemleri kullanmak ne kadar doğru ne kadar doğru değil sizin kararınız da kalmıştır. her yerde bulabileceğiniz kendini Medyum zanneden veyahut da kendini Medyum olarak tanıtan kişiler ile iletişime geçerek onlardan bir takım büyü bilgileri, nasıl büyü yapacağınız hakkında bilgiler ve onlardan büyü yapmalarını istiyorsunuz.

Konuştuğunuz  kişiyi Medyum zannederek bazı bilgileri veriyorsunuz ve kendisini Mecnun olarak tanıtan kişi ya özel Bilgilerinizi çalıyor ya da büyü yapmak isterken başka bir büyü yaparak size büyük kayıplara ve zararlara uğratıyor. büyü, doğaüstü varlıklar ile iletişime geçerek onlara bazı şeyler karşılığında bir şeyler yaptırmanızı sağlayan bilime dayalı bir meslektir.

Her kişi büyü yapamamak da birlikte herkese De Büyü yapamamaktadır. dini olarak inandığı yaratıcıya bağlı, iyi ve içinde fitne fesat olmayan kişilerin büyüden etkilenmeyeceklerini unutmayın. Içinde iyi niyet olan kişilere büyü yapıldığı takdirde Eğer  Medyum iletişime geç diye doğaüstü varlık kötü ise kişi ne kadar iyi olursa olsun hiçbir şekilde kurtulma şansı yoktur.

Bu kişilere genellikle bağlama büyüsü, Aşk büyüsü ve Evlilik büyüsü yapılmaktadır. bunun sebebi ise kişinin iyi niyetini ve güzelliğini kaybetmemek içindir.Büyü yaptırmak Bazen çok soğukkanlılık gerektirmektedir, Çünkü gün içerisinde veya geceleri göreceğiniz varlıklar olabilir.

Herhangi bir şeyin kılığına girip yanınızda, rüyanızda  sizi rahatsız edebilir. büyük kısaca anlatarak size neler yaşanabileceğini yukarıda anlattığım. yazdığım yazıları tamamına okuyarak büyü hakkında bilgi edinin ve nasıl kullanacağınızı bilin.

Büyü çeşitleri ve etkileri

Yaptırdığınız bazı büyüler ve etkileri küçük veya büyük olabiliyor. nasıl etkisi olacağını ilk defa yapıyorsanız bilemeyebilirsiniz.Ilk defa yaptıran herkes büyü çeşitlerinin etkilerini bilmemektedir.

Bu yazımızda bu kişileri referans olarak bazı bilgiler sunacağız Umarım İşinize yarar ve yapacağınız şeylerin farkında olursunuz. İlk olarak en çok kullanılan büyü çeşitlerini size anlatacağım ve neler olduğunu söyleyeceğim. aşk büyüsü, bağlama büyüsü, Evlilik büyüsü, Geri getirme büyüsü ve mezar büyüsü gibi birçok çeşit vardır.

Bu çeşitleri size sırasıyla anlatacağım ve bunlardan yaptıklarınızın etkilerini güzelce anlayıp ona göre hareket etmenizi temenni ederek anlatmaya başlıyorum. ilk olarak Aşk büyüsünü yaptırdığınız iki çift birbirlerini bir şekilde tanıyarak aşık olmaktadır.

Bu iki çift kendi kararlarına bağlı sevgili olarak yaşayabilir, evli evlenebilir veya gizli bir aşk yaşayabilir. bağlama büyüsü ise bu iki kişiyi bağlayarak hiçbir şekilde birbirlerinden ayrı mamalarını sağlayabilirsiniz.

İlk başlarda sürekli karşılaşmalarını sağlayacak şeyler olur ardından birbirlerini daha çok yaklaşarak ve samimi leşerek işin hangi noktaya gidebileceğini tahmin edemiyoruz. evlilik büyüsünde ise iki çiftin evlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Fakat birbirlerini tanımayan veya sevgi duymayan iki çift değerlendirmeniz mümkün olmayabilir, genellikle birbirlerini seven iki çiftin hemen birbirlerine kavuşması için yakınında kişilerin yaptırdığı büyü çeşididir.

Geri getirme büyüsü çok fazla yapılmasının nedeni kişi çok sevdiği kişinin hayatını kaybetmesinin ardından yapmasıdır. sevdiği kişi hayatını kaybettiği için büyük hüzün ve özlem duygusu yaşayan kişilerin ara işe girdiği ilk yol geri getirme büyüsü oluyor.

Geri getirme büyüsü geçici olmakla birlikte başınıza birçok şey açabilmektedir.Mezar büyüsün değilse Dilediğiniz kişiyi ölüme sürükleyebilir ve onu içten içe yok eden düşünceleriyle baş başa bırakabilirsiniz.Kişinin kendi iradesine bağlı olarak kendisine yapacağı türlü türlü şeyler ile o kişiyi  yalnız bırakabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here