Büyü Nasıl Bozulur ?

Büyü Bozma Yöntemleri

Eğer üzerinizde bir büyü olduğunu hissediyorsanız veya başka bir kişiye yaptığımız büyünün tekrardan bozulmasını istiyorsanız hemen iyi Bir Medyuma gitmeniz gerekiyor. 

Tek başınıza yapmanızda mümkün fakat büyü yaptığınız sırada çok büyük şeyler ile karşılaşacağınızı için diliniz veya akli dengenizi getirebilirsiniz.

İşini iyi yapan medyumlar bu işe yıllarını verdikleri için hiçbir şekilde etkilenmeyecek lerdir fakat tüylerinizi kolay bir şekilde bozacaklardır. Size de ya bir başkasına Yapılan büyülerin çeşitli anlama yolu vardır.
Bu büyüleri çeşitli tılsımlar veya muskalar sayesinde gerçekleştiren büyücüler kesinlikle yaptığı kişi veya kişilerin evlerine, özel eşyalarını ve sürekli kullandığı şeylere birkaç muska veya tılsım koymalarını istiyor.

Sizin bazı durumlarda tek yapmanız gereken bunun muska veya tılsımları bulup imha etmeniz gerekmektedir. büyü bozmak bazı durumlarda Bu kadar basit olmayabiliyor.
Bazı  uğraşırmış ve kalıcı olarak yapılmış büyüler bozulmaya biliyor. Bozulamayan bu büyüler Ancak o kişinin öldüğünde bozulması için yapılmıştır.

Bunlardan kurtulma yolu da vardır elbet Fakat başka bir medyuma gidip bu duruma el koymasını istemeniz gerekmektedir. Her gün yapıldığı gibi bozulması mümkündür.
Fakat size yapılan büyüyü anlamanız ve neler yaşadığınızı bir şekilde hatırlamanız gerekmektedir.
Bazı durumlarda sizin kafanızın içinde dönen yapma isteği, sürekli  birileriyle karşılaşmanız, bir kişiden bir anda nefret duymanız, Hayata küsmüş bir bakış açısıyla ilerlemeniz ve bunun gibi birçok yaşadığınız olaylar, size büyü yapılmış anlamına gelebilir.
Sizin yapmanız gereken sadece üzerinizde bir büyünün olup olmadığını tespit etmektir. ne yaşadığınızı başvurduğunuz medyum anlattığınız takdirde Üzerinizde olan büyüğü kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
Kesin büyü bozma taktikleri Ile medyumlar bu işi halledebilir ve rahatsızlıklarından anında kurtulabilirsiniz. iyi bir Medyum bulmanız, derdinizi güzel bir şekilde açıklamanız ve bazı şeylerden korkmamanız gerekmektedir. Bunlara uyduğunuz takdirde üzerinizde bulunan bütün büyülerden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by