Ayırma Büyüsü

Büyü tarihin ilk çağlarında mağara duvarlarına çizilen resimlerle başladığına inanılır. Eski Mısır’da gelişmiş ve günümüze kadar gelmiştir. Ayırma Büyüsü Kimi insanlar büyünün iyilik için de yapılabileceğini düşündükleri için günah olmadıklarına inanmayı tercih etmişlerdir.

Ancak sonuçta büyü insanların iradelerini elinden alıp onlara kendi istedikleri şeyleri yaptırmak için kişilerin kullandıkları uygulamalardan meydana gelmektedir. Bu neden ile büyü ne şekilde olursa olsun günahtır elbette.

Büyü İslam dininde de kesinlikle kabul görmemiş bir durumdur. İnsanların farklı birçok sorunu olabilir. İyilik için yapılan ve kötülük için yapılan çok sayıda büyü türü olduğu bilinmektedir. Bu büyülere sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için yapılan ve insanları birbirinden ayırmak için yapılan,

Ayırma Büyüsü insanlara zarar vermek için yapılan hatta ölüm için yapılan büyüleri örnek gösterebiliriz rahatlıkla. Büyüler herkes tarafından yapılabilen bir şey değil ancak.

Yapılacak büyü çeşidine göre büyü malzemelerinde de farklılıklar görülebilir. Büyü malzemeleri büyünün amacına göre şekillenir. Büyülerin bazıları kısa sürelidir ve yapıldıktan bir süre sonra kendiliğinden geçebilir fakat bazıları ise çok uzun sürelidir veya ömür boyu etkisi devam edebilir.

Büyü yapmak için kullanılan birçok yöntem bulunur ancak hepsi genel olarak aynı kaynaktan beslenir. Büyü yapımında kullanılan bazı yöntemlerin şu şekilde olduğu görülmektedir;

Kara Büyü

Bir diğer büyü çeşidi olan kara büyüler, oldukça tehlikeli ve aynı zamanda etkili büyüler olup Hiçbir zaman bu büyülerin yapılması kimseye tavsiye edilmemektedir. Bu büyüler tamamen zarar vermek amaçlı yapılır, sonuçları ise oldukça kötüdür.

Bu büyüleri her insan yani sıradan normal insanlar yapamaz, yine bu büyüleri yapmak istemeyen hocalar ve medyumlar büyük çoğunluktadır. Bu sebepten dolayı büyü yaptırmak kişiler papazlara gitmişler. Kara büyülerin insanlara büyük zarar verdiği bilinen bir gerçek. Hatta öyle büyüler var ki, büyü yapılan kişinin ölmesi istenir.

Büyü yapmak ve ya yaptırmak istemeyen insanlar ise bu tur duaları okuma yolunu tercih etmişlerdir. Büyülerin dinimizce haram olduğunu ve affı olmayan günahlardan olduğu sabit bir bilgidir ve islam dinini yaşayan her insan bunu çok iyi bilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by