Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Belli sebeplerden ötürü iki seven çifti birbirinden ayırmak amacıyla sizlere yaptırılan ayırma büyüsü ve bu büyünün nasıl yapıldığına dair mühim bulgular vereceğiz. İnsanlar bilhassa sevdikleri insanları başka bir insanla paylaşmak istemezler bu amaçla sevdiklerimizi katiyen kaybetmek istemeyiz. O durumda uzun süreli ve aşk dolu bir birlikteliği sıhhatli bir şekilde sürdürmek amacıyla neler yapabilirsiniz? Bu konulara detaylıca bir göz atalım.

İster kadın olun ister erkek, cinsiyetiniz ne olursa olsun aşık olduğunuz insanı üçüncü bir insanın araya girmesi nedeniyle kaybetmeyi göze alamazsınız. Bu yüzden kimi zaman aranıza giren diğer bireyi sevdiğinizden uzaklaştırma gereği duyarsınız.
Medyum Deste Hoca
Sahip olduğunuz bireyin yalnızca size bağlı kalması ve daimi sizinle zaman geçirmesi belkide sizinle evlenmesi amacıyla birtakım insanlar tüm bunların önünde sizin amacıyla büyük bir engel olabilir.

Mesela bir kadını seversiniz ama kadın evlidir bu kadına sahip olmak amacıyla bu bayanın kocasından ayrılması gerekir. İşte bu halle karşı karşıya kalan erkeklerin sevdikleri kadınla evlenebilmeleri amacıyla ayırma büyüsüne gereksinimleri vardır. Bu şekilde çiftlerin boşanmaları sağlanarak sevdiğiniz bayanın yalnızca size ait olmasını sağlayabilirsiniz.

Bazen de bu durumun tam tersi olabilir yani bir kadınsanız ve sevdiğiniz adam başka bir kadınla evliyse sevdiğiniz adamla evlenmeniz olası olmayacaktır. Bunun gerçekleşmesi amacıyla tek olasılık sevdiğiniz adamın karısından boşanmasıdır. Fakat bu şartlar gerçekleştiğinde sizin aşık olduğunuz adamla evlenmenizin yolu açılacaktır.

Ayırma büyüsü ile boşanmalar sağlanacağı gibi ilaveten evli olmayan insanlarında birbirinden soğumaları ve uzaklaşmaları sağlanır. Mesela sevdiğiniz kişiyle aranızı bozan biri varsa yada sevdiğiniz insanı etkileyen başka biri aranıza girmişse o zaman ayırma büyüsü yaptırarak bu bireyi tamamiyle aşık olduğunuz insandan uzak tutabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü” için 3 yorum

 • Mayıs 9, 2018 tarihinde, saat 8:02 am
  Permalink

  EŞİM ÖZEL BİR HASTANEDE UZMAN DOKTUR BİR HEMŞİRE İLE İLİŞKİSİNİ ÖĞRENDİM BEN ÇOK ÇABA GÖSTERDİM AMA KADIN BİR TÜRLÜ BIRAKMIYORDU VE EVLİLİĞİMİZ BİTME DERECESİNE GELMİŞTİ MEDYUM DESTE HOCAYA ULAŞTIM KADINA AYIRMA BÜYÜSÜ YAPTI 72 SAATTE EŞİMDEN SOGUDU AYNI ORTAMDA ÇALIŞMIYOR İSTİFA ETTİ ŞUAN DESTE HOCA SAYESİNDE ÇOKK MUTLUYUM ÇOKKK

  Yanıtla
 • Mayıs 9, 2018 tarihinde, saat 8:06 am
  Permalink

  İKİ BUÇUK YILLIK BİR BİRLİKTELİM VARDI AMA ARTIK BİTMESİNİ İSTİYORDUM VE YAPAMIYORDUM MEDYUM DESTE HOCA AYIRMA BÜYÜSÜ İLE BENİM BEKLEMEDİM Bİ ANDA KIZ ARKADAŞIM TERK ETTİ BENİ ŞİMDİ EVLENMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜM BİRİYLE BERABERİM

  Yanıtla
 • Mayıs 9, 2018 tarihinde, saat 8:11 am
  Permalink

  EŞİMLE ARAMIZA GİRMEK İSTEYEN PARA AVCISI Bİ KADIN VAR AMA EŞİM İYİ NİYETİNDEN BUNUN FARKINDA DEĞİL DESTE HANIM HOCAYLA TANIŞTIM ARADIM SORUNU ANLATTIM KADININ BİLGİLER ALMAK BİRAZ ZOR OLDU AMA 72 SAATTE O PARA AVCISI KADIN HAYATIMIZDAN ÇIKTI…

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Medyum Deste Hoca 0552 688 66 86
Open chat
1
Merhaba Deste hoca sitesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by